Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jest nalot casuali i to widać nawet w tym temacie i też w tym, że zminusowali tą wypowiedź. Ludzie którzy chcą, aby wraz ze spadkiem detali nie polepszała się widoczność chyba upadli na głowę i jednocześnie widać, że nigdy nie grali choćby na półprofesjonalnym poziomie. Pora zrozumieć, że gry multiplayer bynajmniej nie są stworzone do tego, abyście sobie podziwiali grafikę. Masz wygrać, pokazać kto jest lepszy.

 

I z tym wiąże się wybór: albo grasz na high detalach, bo jesteś casualem, który ogląda grafikę zamiast grać i masz normalną widoczność, albo grasz na totalnym LOW (+modyfikacje w cfg), bo przyszedłeś pokazać kto jest lepszy i masz LEPSZĄ widoczność niż inni.

 

Sztuczne wyrównywanie w sposób jakim jest "niech sobie obcinają detale, ale żeby nadal mieli taką samą widoczność jak ja z wysokimi", jest co najmniej idiotyczne. TAK NIE MOŻE BYĆ.

 

Jeszcze raz:

grupa 1. casual - grafika high, widoczność low, biega po mapie podniecony grafiką

grupa 2. gracz z ambicjami - grafika very low, widoczność high, biega po mapie, aby zrównać z ziemią casuali

 

W której grupie jesteś?

 

 

Wiesz co, uogólniasz strasznie. Czyli tak, jesteś lepszy bo masz lepszą widoczność i grasz na low? Może nie jestem nawet tym półprofesjonalistą, ale zawsze jestem przy szczycie listy, mimo, że gram zazwyczaj na maksymalnych detalach. Każdy gra jak chce i jak lubi, a modyfikowanie cfg to już dla mnie podchodzi pod lekkie oszukiwanie. Masz skill = grasz, nie masz skilla to nawet minimalne detale nie pomogą...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dowiedziałem się, że jestem casualem ;( Dzięki, że mnie oświeciłeś, bo przez cały mój marny żywot żyłbym w kłamstwie i niewiedzy!!

 

Edit:

No cóż, muszę pogodzić się i będę dalej casualem, który morduje takich hardkorowców jak ty (c22) :) którzy bez zmiany configów nie potrafią zauważyć wroga między drzewkami :) Pokłon dla hardkorowca!!

 

Edit2:

Takie pytanie nie na temat, od czego zależy reputacja w Profilu (tu na forum)?? :D

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c22, a co z tymi co grają lepiej od Ciebie z grafiką na Ultra ? ;) Ja po kilku minutach przestałem patrzeć na grafikę od momentu jak zaczałem trafiać przeciwników. Skromnie najpierw jeden frag na raz potem 2 i 4. Umiałem utrzymać na tyle długo, że miałem czas na oglądanie grafiki. No ale jestem jak to nazwałeś casualem. Swoją drogą Developer powinien sobie darować ładną grafikę pod MP. Dać jak najprostsze tekstury, jak najmniej detali. Tylko po to by jakiś hardcor miał lepszą widoczność. Śmieszny jesteś i tyle ;) A tak jeszcze dodam, że wyobraź sobie, że są osoby na tym forum. Może i niewiele ale są. Dla których nie liczy się tylko tryb MP. Ja osobiście również liczę na świetną kampanię. I tam ładna grafika jest wskazana. Zwłaszcza, że wychowałem się na grach w czasach gdzie nie było nawet sieci jeszcze. Nie wspominając o internecie. Dlatego mam nieco inne podejście do MP i SP niż większość tutaj. Między innymi po to kupiłem konsolę .Ale to już nie temat na to. EOT.

Edytowane przez Devil
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrozumiałeś. Adamek dlatego, że jest zawodowcem to wybrał walki o stawkę, a nie obijanie mord na dyskotekach.

 

Chyba ty czegoś nie zrozumiałeś, przecież wyraźnie napisał że chce łoić "casuali".

 

@c22

Wyłączajcie sobie grafikę żeby "ownować" na turniejach gdzie wszyscy tak będą grać. Jarać się, że zdobywasz w ten sposób przewagę - gratuluję podejścia. Wyraźnie pokazujesz jaki jesteś kozak.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne toto , dwie grupy zakladajac ze nawet jak by chcial to w pierwszej nie moze byc !! :) bo grafa kulawa

 

Jeden woli Salceson inny Poledwice , przy czym ten degustator odpadkow sie bedzie przysiegal ze salceson szczegolnie ten z odrobina swinskiej siersci jest OK

plewy

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c22 może faktycznie zbyt uogólnił pewne sprawy, ale ja go bardzo dobrze zrozumiałem.

Przeszło 50% ludzi zainwestuje w BF3, bo:

 

1. taki jest hype

2. chcą pomęczyć swoje wycacane maszyny

 

W mniejszości to będą ci, którzy kulturę i jakość grania w sieciówki wyrobili sobie przez lata grając w inne tytuły.

O jakości gameplay'u świadczą sami gracze, a nie gra. I o tą jakość właśnie w przypadku BF3 się obawiam.

Edytowane przez radiergummi
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest nalot casuali i to widać nawet w tym temacie i też w tym, że zminusowali tą wypowiedź. Ludzie którzy chcą, aby wraz ze spadkiem detali nie polepszała się widoczność chyba upadli na głowę i jednocześnie widać, że nigdy nie grali choćby na półprofesjonalnym poziomie. Pora zrozumieć, że gry multiplayer bynajmniej nie są stworzone do tego, abyście sobie podziwiali grafikę. Masz wygrać, pokazać kto jest lepszy.

 

I z tym wiąże się wybór: albo grasz na high detalach, bo jesteś casualem, który ogląda grafikę zamiast grać i masz normalną widoczność, albo grasz na totalnym LOW (+modyfikacje w cfg), bo przyszedłeś pokazać kto jest lepszy i masz LEPSZĄ widoczność niż inni.

 

Sztuczne wyrównywanie w sposób jakim jest "niech sobie obcinają detale, ale żeby nadal mieli taką samą widoczność jak ja z wysokimi", jest co najmniej idiotyczne. TAK NIE MOŻE BYĆ.

 

Jeszcze raz:

grupa 1. casual - grafika high, widoczność low, biega po mapie podniecony grafiką

grupa 2. gracz z ambicjami - grafika very low, widoczność high, biega po mapie, aby zrównać z ziemią casuali

 

W której grupie jesteś?

 

widze ze masz ogromne braki w logicznym rozumowaniu kolego

 

to nie czasy quake2 ze zmienialo sie tekstury, dzwieki itp w grze zeby miec przewage

na tym wlasnie polega rowniez trudnosc tej gry ze otoczenie jest bogate w szczegoly i lepszy zawodnik potrafi wsrod drzew przykladowo dostrzec przeciwnika

ty natomiast tego nie potrafisz, jak sam stwierdziles, zmniejszasz detale zeby latwiej dostrzegac przeciwnikow

czy zolnierz na polu bitwy ma wszystko idealne? czesto jest kurz/deszcz, bron sie zacina, jest mnostwo bodzcow i gina ci ktorzy nie potrafia sobie z nimi poradzic

 

coz, wg twojej kategoryzacji to ty jestes casualem

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy gra jak chce i jak lubi, a modyfikowanie cfg to już dla mnie podchodzi pod lekkie oszukiwanie. Masz skill = grasz, nie masz skilla to nawet minimalne detale nie pomogą...

 

Jedna i jedyna mądra głowa, która coś zrozumiała.

 

Każdy gra jak chce i jak lubi - Więc kto chce niech gra sobie na high z ciach!ową widocznością, ale pozwólcie innym grać z obciętymi detalami na maxa po to, aby mieć tą lepszą widoczność. Wasza postawa jest na zasadzie: skoro ja gram na high i nie mam dobrej widoczności to niech on też nie ma.

 

Czyli - nie forsujemy zasad czy nawet nie podkładamy w głowach producentów typu "niech widoczność będzie taka sama dla wszystkich poziomów detali". Wychowaliście się na call of duty? Ja zacząłem grać już od czasów Q3 i pierwsze co robie w jakiejkolwiek grze multi to detale jadą w dół na maxa. Casuali nie cierpię - zepsuliście rynek gier PC :/

 

c22 może faktycznie zbyt uogólnił pewne sprawy, ale ja go bardzo dobrze zrozumiałem.

Przeszło 50% ludzi zainwestuje w BF3, bo:

 

1. taki jest hype

2. chcą pomęczyć swoje wycacane maszyny

 

W mniejszości to będą ci, którzy kulturę i jakość grania w sieciówki wyrobili sobie przez lata grając w inne tytuły.

O jakości gameplay'u świadczą sami gracze, a nie gra. I o tą jakość właśnie w przypadku BF3 się obawiam.

 

 

Druga mądra głowa, która rozumie.

 

PS. Nie miałem zamiaru wszczynać wojny tylko wypunktować błędne rozumowanie niektórych, które mówi "że na high i low detalach widoczność powinna być ta sama". A mówią to Ci którzy grają w gry dla grafiki lol. Ja nawet nie gram w bf3, ani też w żadną nową grę typu CoD - żeby była jasność.

 

Z mojej strony EOT, bo się pospinaliście :)

Edytowane przez c22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając posty c22, wyobraziłem sobie gościa, który po wygranym meczu wyśmiewa się z przegranych i wyzywa ich od noobów. Tak przynajmniej ja to odebrałem, stąd reakcja.

Edytowane przez makak_
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dowiedziałem się, że jestem casualem ;( Dzięki, że mnie oświeciłeś, bo przez cały mój marny żywot żyłbym w kłamstwie i niewiedzy!!

 

Lepiej być w porządku, niespinającym się "casualem" [nie lubię takich z [gluteus maximus] podziałów, określeń] niż ambitnym, pozbawionym całkowicie pokory "pR0 eLo jaki to ja k**** nie jestem zajebistym..." dupkiem - bez osobistych odniesień [ ;

 

 

A wracając do tematu... Ktoś pytał o grę na dwóch 'jajkach' i 'średniej' karcie - to na tym, co mam w podpisie, jest... słabo, nie oszukujmy się.

 

 

Mam jeszcze tylko jedno pytanie, da się wyłączyć 'blur'? bo jak go w opcjach wyłączę, to po zapisaniu ustawień 'blur' się włącza...

Edytowane przez metal
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c

W mniejszości to będą ci, którzy kulturę i jakość grania w sieciówki wyrobili sobie przez lata grając w inne tytuły.

 

Czyli jestem debilem, bo dopiero zaczynam grę w MP? Jestem casualem, bo przegrałem 2000 godzin w AA, a nie w BF, w którym odnaleźć się nie potrafię? LoL. Rozumiem, że Ty od razu byłeś miszczem of de łorld? No i dobrze wiedzieć, że dobra grafika = debil bez kultury, nie potrafiący obsługiwać myszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówią to Ci którzy grają w gry dla grafiki lol.

I to jest dla Ciebie powód żeby ich objechać ? <_<

Chcesz sobie latać dwoma pikselami po mapie to sobie lataj, ale pozwól że wybór sposobu/trybu (zwał jak zwał) grania, każdy pozostawi sobie...

 

A ja mam pytanie poniekąd związane z grą ;)

 

Jak pobieraliście grę przez Origin to czy ciągło Wam pełnym łączem ?? bo mi wykorzystuje ok. 60% łącza ... i nie mogę rozgryźć dlaczego ...

 

Pełnym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie poniekąd związane z grą ;)

 

Jak pobieraliście grę przez Origin to czy ciągło Wam pełnym łączem ?? bo mi wykorzystuje ok. 60% łącza ... i nie mogę rozgryźć dlaczego ...

 

Szło pełną mocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie bardzo ogarniam te chopery i samoloty, choć w bf2 i bc2 jestem bardzo dobry, te mysliwce ruszaja sie jak zeppeliny z drugiej wojny światowej średnio mi sie to wszystko podoba

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem betę i WTF?! Ja chcę normalne menu :/ - Moja reakcja po 15 sekundach, a po rozgrywce się zobaczy, z czym to się je :)

15sekund później WTF?! Muszę sterowniki ściągnąć nowe ;] Ok to dzisiaj już nie sprawdzę BETY ;)

 

Pograłem 5minut: więc grafika nie powala, a rozgrywka taka se, ale fanem MP nie jestem ;] c

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jestem debilem, bo dopiero zaczynam grę w MP? Jestem casualem, bo przegrałem 2000 godzin w AA, a nie w BF, w którym odnaleźć się nie potrafię? LoL. Rozumiem, że Ty od razu byłeś miszczem of de łorld? No i dobrze wiedzieć, że dobra grafika = debil bez kultury, nie potrafiący obsługiwać myszki.

 

Widocznie mnie nie zrozumiałeś. Ja odcinam się od podziału na tych co lubią ładną grafikę, a tych co skillują. W mojej opinii jedno nie wyklucza drugiego. Ja nigdy nie używałem configów na FPS czy lepsza widoczność.

 

Wciu odpala dodatkowe serwery na G4G. Było 30 teraz jest już 57 i dochodzą kolejne. Generalnie wchodzi nam na maszynę 1000slotów z zapasem 25% mocy procesorów.

 

W wyszukiwarce serwerów zaznaczcie Europę i w filtrze wpiszcie G4G

 

Zapraszamy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim trupie wszystko na LOW 1440x900 w ciemnych pomieszczeniach jest w miare grywalnie.

Ale podczas normalnej rozgrywki mam srednio 27fps co nie jest specjalnie fajne.

Obczaiłem grę na podstawie jednej mapy i trybu gry,którego nie lubię wstępnie nie wiem czy grę kupię .

Poczekam jak to się rozwinie z czasem i wracam do BC2.

Edytowane przez przemn2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wbić na Caspiana. Mapa oczywiście większa. Można pośmigać tankami. Dużo swobody. Co do sposobu z poprzedniej strony. U mnie w Chrome kombinacja SHIFT + CTRL + J nie otwiera tego okna. Może to kwestia wersji. Ale wystarczy wcisnąć C zamiast J i się otworzyło. Wpisać w console na stronie Broswe Serwer ten wiersz:

 

launcher.verifyPassword = function(game, gameServerGuid, plaintextPassword, callback) { callback(true); }

 

 

I będzie działać. Tylko coś mnie teraz wywala z serwera ostatnio. Obojętnie na jakiej mapie.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wbić na Caspiana. Mapa oczywiście większa. Można pośmigać Choperami i pojeździć tankami. Dużo swobody. Co do sposobu z poprzedniej strony. U mnie w Chrome kombinacja SHIFT + CTRL + J nie otwiera tego okna. Może to kwestia wersji. Ale wystarczy wcisnąć C zamiast J i się otworzyło. Wpisać w console na stronie Broswe Serwer ten wiersz:

 

launcher.verifyPassword = function(game, gameServerGuid, plaintextPassword, callback) { callback(true); }

 

 

I będzie działać. Tylko coś mnie teraz wywala z serwera ostatnio. Obojętnie na jakiej mapie.

 

Mam to samo, zawsze po zakończonej rundzie.

 

W ogóle lagi na 2 serwerach z Caspian Border były takie, że grać się nie dało. Pooglądałem trochę jak gra wygląda i tyle.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz:

grupa 1. casual - grafika high, widoczność low, biega po mapie podniecony grafiką

grupa 2. gracz z ambicjami - grafika very low, widoczność high, biega po mapie, aby zrównać z ziemią casuali

 

W której grupie jesteś?

 

Oho, kolejny uwaza sie za pr0 lejac przypadkowych ludzi na serwerze :) kiedy inni graja z normalnymi ustawieniami, to ty wychodzisz na frajera, nienaturalnie sobie pomagajac. Widzisz wiecej, wiec pewnie troche lepiej idzie... aczkolwiek wcale nie oznacza wiekszego skilla :lol: na rownych warunkach nagle by sie okazalo, ze polowa "casuali" cisnie lepiej. To nie quake, gdzie cale spoleczenstwo gry zaakceptowalo bieganie miedzy kolorowymi klockami.

 

punk buster powinien dzialac tez na forach internetowych... :blurp:

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak... gralem okolo 2.5h i moje wrazenia sa dosc dobre. Przy sprzecie z sygnatury gram na full ultra, 1920x1080, AA x2, HABO on... fps w 1 i ostatniej fazie 45-60. W metrze 60-80.

Jak dla mnie, jesli ta grafika "ultra" to juz koncowy efekt, to to nie jest ultra tylko co najwyzej mid/high :P ze tak powiem, grafika NIE powala (jakby sie przyjzec z bliska)

Rozgrywka BARDZO mi sie podoba :) wydaje mi sie ze potrzebna jest taka mapa gdzie mamy sporo ciasnych miejsc, co sprawia ze akcja jest naprawde dynamiczna :]

 

Mam nadzieje, ze grafika jeszcze troszke ulegnie zmianie bo prawde mowiac wole grac na high i widziec to high, niz grac na ultra i widziec jakies brzydkie teksturki itp :P

Nie wiem po co oni zrobili system laczenia sie z gra przez przegladarke! ;/ Wlaczona mozilla czy inna przegladarka tylko kradna cenna pamiec RAM i uzycie proca!

 

Czy ktos z was doswiadczyl czegos takiego, ze czasami podczas gry mrygnie mu ekran na niebiesko lub zielono? Jest do doslownie mykniecie (ulamek sekundy) :P nie wiem czy to kwestia bugow czy cos sie dzieje z karta graficzna... dodam, ze wystepuje to tylko w bf3, nie przeszkadza w zadnym stopniu w rozgrywce, ale wole wiedziec co to jest :]

 

 

 

podsumowujac... poki co jestem pozytywnie zaskoczony i chyba skusze sie zakupic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...