Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos podczas proby polaczenia z serwerem mial taka wiadomosc? "Your game session has expired, please log out and then log in again"

Logowalem sie kilka razy i nic nie pomaga :D o co chodzi!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos podczas proby polaczenia z serwerem mial taka wiadomosc? "Your game session has expired, please log out and then log in again"

Logowalem sie kilka razy i nic nie pomaga :D o co chodzi!?

 

u wielu osob jest ten blad, ale to przeciez beta wiec normalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie jasno powiedziec ze mapa Operation Metro moze sie nie podobac ogromnej czesci ktora spedzila setki godzin w BF2

mnie sie ta mapa nie podoba i uwazam ze jest bardziej zblizona do CoD'a niz BF2.

 

Z drugiej strony trzeba sie na kazdej mapie rozegrac kilkanascie godzin minimum zeby stwierdzic czy jest ona dla nas ok czy tez nie .

 

Jakby wszystkie mapy byly zblizone do tej z Bety to anulowal bym preordera tego samego dnia

a tak pozostaje czekac na duze mapy z pojazdami ktore powinny byc tym na co czekam .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo mam. Trzeba chyba czekać.

 

 

Często. Trzeba zamykać strone i od nowa wchodzić. U mnie pomaga.

 

Włąśnie grałem z kolesiem chyba z 28 poziomem. Może mi ktoś powiedzieć jak? Chyba że coś źle zauważyłem.

 

Ogólnie to jeszcze jest spory chaos. Ta mapka metra chyba słabo oddaje to za co tak wszyscy lubili bf2 ale da się pograć. Jest spora liczba błędów ale licze na to że 25 pojawi się patch bo gra to już pewnie jest tłoczona i ta beta niewiele zmieni. Obym sie mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, ze post troszke odbiegajacy od glownego tematu, ale jakos tam zwiazek ma! Mial ktos moze problem z tymi nowymi sterownikami od nvidii 285.38? U mnie czasami bez powodu gasnie monitor i wyswietla informacje ze nie ma sygnalu. Nie wiem czy to wina sterownikow, czy moja karta sie zwalila? hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często. Trzeba zamykać strone i od nowa wchodzić. U mnie pomaga.

 

Włąśnie grałem z kolesiem chyba z 28 poziomem. Może mi ktoś powiedzieć jak? Chyba że coś źle zauważyłem.

 

Ogólnie to jeszcze jest spory chaos. Ta mapka metra chyba słabo oddaje to za co tak wszyscy lubili bf2 ale da się pograć. Jest spora liczba błędów ale licze na to że 25 pojawi się patch bo gra to już pewnie jest tłoczona i ta beta niewiele zmieni. Obym sie mylił.

 

Spojrz lepiej w leaderboards, ludzie juz maja ranki 55.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwy na G4G czekają. Ja ma ping 6-10ms. O żadnych lagach nie słyszałem.

 

Wpiszcie w filtrze G4G w wyszukiwarce serwerów w battlelogu.

 

M416 + HOLO + Foregrip + Heavy Barrel i nie ma mocnych :lol2:

 

 

nom gra sie dobrze. ale dzisiaj possalem w BF;p polowe czasu z gry spedzilem respawnujac sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komunikat na battlelogu: "Game launching is currently disabled due to restart of the Battlefield 3 PC back-end." Chyba ma to zwiazek z problemami polaczenia z serwerami/gra.

Edytowane przez kekq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrz lepiej w leaderboards, ludzie juz maja ranki 55.

 

Właśnie spojrzałem. Pierwszy ma 56. W 3 dni. Pewnie nie śpi od 3 dni.

Jeśli chodzi o system rankingowy i różnego typu odznaczenia to w bf2 było to lepiej rozwiązane. Tam trzeba sie było napracowac żeby dostać beretke, szpilke, że o medalach nie wspomne. W bf2 mam 918h i nie mam wszystkich medali (troche przez karkand ;) ) A tu przebiegłem sie kilka metrów, mecz sie skończył a mnie wpadły 2 beretki za nic.

Ale nic to. Oby tylko było grywalnie to się nie będzie zwracać uwagi na takie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na sprzecie z podpisu z 4 gb ram nie da sie grac bez pagefile? bo wywala mi malo pamieci - no kurde 4 gb ram + 2 gb na grafie i malo ???

 

To jest Beta u mnie -> Vista 64 + 6 GB Ram + 1.5GB na karcie użycie 5.1GB+ Ramu ;) pagefile on, slyszalem ze ludzia z 4Gb ramu sie tnie troszke ;) Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Właśnie spojrzałem. Pierwszy ma 56. W 3 dni. Pewnie nie śpi od 3 dni.

Jeśli chodzi o system rankingowy i różnego typu odznaczenia to w bf2 było to lepiej rozwiązane. Tam trzeba sie było napracowac żeby dostać beretke, szpilke, że o medalach nie wspomne. W bf2 mam 918h i nie mam wszystkich medali (troche przez karkand ;) ) A tu przebiegłem sie kilka metrów, mecz sie skończył a mnie wpadły 2 beretki za nic.

Ale nic to. Oby tylko było grywalnie to się nie będzie zwracać uwagi na takie rzeczy.

 

Nawet jakby non stop grał to by nie wbił. Zaraz po wypuszczeniu bety na filmikach widać było gości z rangą powyżej 20 i nawet 40-tke widziałem. Albo wcześniej była po prostu closed beta długi czas, albo dali niektórym testerom od razu wszystkie unlocki żeby mogli sprawdzać jak to wszystko działa, bo chyba o to chodzi.

 

 

Ja to bym w sumie chciał żeby BF3 była dla pecetowców grą na wiele lat, jak kiedyś BF2, a za rok/dwa żeby wyszły nowe konsole i Bad Company 3 jako tytuł startowy, najlepiej console exclusive. Tak właśnie powinno być, główny Battlefield na PC-ty, spin-off Bad Company na konsole. I już teraz powinni tak byli zrobić, zrobić BF3 tylko na PC, skoro i tak jest główną plarformą, a potem zając się pracą nad BC3. Na konsolach są trzy BF-y dające cały czas masę funu, zdecydowanie za wsześnie na nową grę, szczególnie w takiej postaci.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na sprzecie z podpisu z 4 gb ram nie da sie grac bez pagefile? bo wywala mi malo pamieci - no kurde 4 gb ram + 2 gb na grafie i malo ???

 

Grafa spoko, ale reszta cfg trochę nie dzisiejsza także się nie dziw. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak wy to robicie, na moim sprzecie z podpisu ani raz mi sie nie zdarzylo powiadomienie o braku pamieci... (1680x1050 High)

Odpalacie BF3 w 2 okienkach albo dekodujecie bluraye w tle? :lol:

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam ochotę sprawdzić wszystkie bronie na Assult. Do AN-94 dobiję na pewno bo to moja ulubiona pukawka z BC2.

 

Odblokowałem dzisiaj AN-94, bardzo trudna broń do opanowania - odrzut przy automacie i burst największy z dotychczasowych rifle więc jest wyzwanie z tego zabijać, zobaczymy jak będzie z foregrip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...