Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Dalej nie łapiesz niestety, lepiej sie irytować zamiast na spokojnie przeczytać posty. Ale ok, wybacz że besztam tą cudowną serię porównując ją do jakichś konsolowych krapów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja w jakimkolwiek poscie napisalem cos o "konsolowym krapie" ?

I doskonale rozumiem, poprostu nie przyjme do wiadomosci tego ze konsolowcy maja narzucac jak ma wygladac Battlefield, z Bad Company robcie sobie co chcecie i to wszystko.

Z tym ze powinni wypuscic BC3 na konsole i BF3 na PC tez sie zgadzam zeby nie bylo zadnych watpliwosci.

Edytowane przez kelcior
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ciebie może nie interesować co jest dla konsolowców Battlefieldem. Ale DICE i EA już bardzo, bo oni muszą zrobić gre, która sie sprzeda. Gra podobna do BF2 sie nie sprzeda na wszystkich platformach, takie są realia, po prostu stwierdzam fakt. Dopóki nie zdecydują się na jakiegoś PC-exclusive-a, to nie będzie pełnoprawnego sequela BF2 i tyle. Bo obecnie zrobili sklejke obu serii, tak żeby pecetowcy mieli troche ficzerów z BF2, ale żeby konsolowcy czuli sie jak w domu. Mi to niestety nie pasuje, dlatego czekam na BC3 na next-genie, bo na obecnych konsolach to już nie ma sensu żadnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta jest jaka jest, bo to stary bulid (ok. miesiąc wstecz) który czekał na weryfikację od microsoftu dla x360. Mapa z bety jest jaka jest by wszywszy mieli to samo i by nie wprowadzać zamieszania, czemu oni mają to a tamci tamto. Gra jest celowana w szeroko pojętego klienta, każdy znajdzie coś dla siebie, ale nie będzie tego tak dużo do znajdywania jak w BF2 czy BC2, choćby lilość map dla każdego trybu, zanim zapłacimy za koleje mappaki czy dlc..

 

Gra jest w dalszym ciągu w fazie produkcji.

 

ps.

 

Brak menu rozkazów i czaty z BF2 boli, a będzie jeszcze bardziej bolał na większych mapach, nawet nie wiem jak poprosić o amunicję, pomoc, wydać rozkaz ataku czy obrony albo kierunku ataku. Te kila komend przydało by się z BF3 !!!

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak ustawiłem, żeby mieć jak najwięcej fps i dla mnie 40-50-60 to nie jest płynne w tej grze. ;]

W bc2 miałem ponad 100fps, bez vsynca oczywiście, bo jakieś input lagi powodował.

 

Mam tak samo, poniżej 40-50 fps czuję dyskomfort w tej grze. Wcześniej myślałem że mam 25 fps dopóki nie sprawdziłem frapsem że było ich 45-50 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zmiana rozdzielczości pomaga to raczej GPU niedomaga.

 

tez tak myslalem, tylko nawet jak daje wszystko na medium, wylacze aa i af i praktycznie roznicy nie ma. Rozdzielczosc 1600x900 jest srednia, fps jest biedny na poziomie 30-40 w parku. Dla mnie jest to ciezki temat. Chcialem brac tego bfa ale jednak wezme RAGE i nba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę napisze co mi się podoba a co nie. Na configu jak w podpisie mam pomiędzy 40-50FPS na Metro (ustawiania ULTRA, 4x AA i 4x FSAA), co do Caspiana nie zdarzyłem sprawdzić bo pograłem z parę rund i na tym koniec, serwerów już niema.

 

A teraz parę wrażeń odnośnie bety, oczami osoby która grała w BF2, BC2 mi nie podeszło:

- żołnierz wydaje mi się w tej grze okropnie lekki, taka popierdółka, w 2jce było czuć jego ciężar

- gdzie podziała się mapa? bo jeśli oni rozumieją jako mapę to co się pokazuje po przyciśnięciu "m" to chyba jakieś nieporozumienie

- Caspian, jakość i wielkość tej mapy uratowały wspomnienia bo BF2, gdyby nie ta mapa to beta sprawiła by mi wielkie rozczarowanie

- na pewno na duży + oświetlanie w tej grze, latarki czy markery laserowe genialnie świecą nam po oczach, czy lunety snajperów, można w ślepo pakować tam magazynek i kogoś się zabije jeśli nad nie pali się niebieski trójkąt

- odrzutowiec wydał mi się z leksza za wolny w porównaniu z 2jka, helikoptera nie miałem okazji dosiąść

- system zniszczeń chyba im trochę kuleje, bo można przywalić w płot i się od niego odbić (jakimś samochodem) a czasami przechodzi

- na początku jak usłyszałem że będą tylko 4 klasy kręciłem nosem, ale system ulepszeń i unlocków jest naprawdę dobry i wyszło to na + jest chęć odblokowywania a dodatkowo na mapie trafi się zawsze ktoś z profesji, starzy gracze pamiętają jak w BF2 np. mechaników było jak na lekarstwo...

- wracając do Caspiana uważam że na tej mapie powinno grać 128 osób, grałem na serwerze 48 i 64 graczy i powiem tak, trzeba było się szukać, ta mapa ma naprawdę potencjał na 128 graczy.

 

To tyle chyba ode mnie, dziś jak wrócę z pracy spróbuję dać szanse Metro :)

 

I jeszcze jedno, zgłaszajcie swoje uwagi do EA/Dice! stwórzmy naprawdę wymarzoną grę taką jak każdy sobie upatrzył, kto wie co twórcy przyjmą sobie z naszych uwag.

Edytowane przez M1siek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędów jest sporo. Czasem żołnierze biegają ukosem, z dziwnie powyginanymi rękami. w bf2 też tak było. Latarki świecą przez ściany, kule przechodza przez osłony ale nie mogłem trafić kolesia bo strzelałem w liście a kule się odbijały. Kompletnie nie rozumiem o co chodzi w Dog Tags. W bc2 było to jasne. tutaj 2 razy kogoś ubiłem nożem i nie wiem czy mam jego nieśmiertelnik. Ale mam za to jakieś dziwne nieśmiertelniki. Mapa metro niestety wygląda jak rozszerzenie bc2. Nie mówie że bc2 jest złą grą.

Wymagania są spore, ale to akurat na plus dla gry na kilka lat. (jak z bf2)

Latarki świetnie oślepiają. Granaty czasami zmieniają tor lotu (tak mi sie wydawało).

Nie wiedzę kompletnie sensu w dawaniu beretki za rozegrany mecz. Za wygrany powiedzmy ok. Ale za samo rozegranie?

Nie pamiętam czy w becie bc2 też było tyle błędów ale pewnie wiele rzeczy poprawią.

Mimo wszystko gra się naprawdę przyjemnie.

 

Już ktoś wspominał. Brakuje menu rozkazów, czy też wogóle jakichkolwiek komunikatów z bf2.

 

A będzie możliwość dowodzenia coś na zasadzie komendanta jak w bf2?

 

No i niestety nie załapałem sie na mape z pojazdami. Serverów brak.

 

 

EDIT

 

Jeszcze jedno. NIe wiem skąd Hary ma założenie że BF3 w formie bf2 nie sprzeda się.

po drugie bc2 taki konsolowy niby jest a jeśli dobrze pamiętam był jakiś wyścig, chyba żeby coś odblokować w bc2 i pecetowcy zostawili konsolowców daleko w tyle.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie 20min na PS3 i... masakra. Co oni zrobili z moim BF?

To nie tak miało wyglądać. Gdybym nie wiedział co odpaliłem, to pewnie bym pomyślał, że to Call of Duty czy inny MOH.

 

Poczekam aż toto wyjdzie i ocenie jeszcze raz, ale jak na razie nie ma to polotu BF2.

Może dlatego, że w BF2 grałem tylko na piecu, a teraz zobaczyłem z ciekawości bete z PS Store, nie wiem.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak działają te całe interakcje między znajomymi, jeśli ktoś chętny protestować te opcje to proszę słać zaproszenia na profil: PL_Misiek :) do gry usiądę dopiero południem.

Edytowane przez M1siek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest mix BC + BF z naciskiem na BC żeby więcej fanbojow coda nałapać ;) BF już nigdy nie będzie BF'em ;( ano ale może pozwolą modowac gre to coś jeszcze się da uratować z tego shitu...

 

 

Szkoda, myslalem ze bedzie to prawdziwy nastepca... W takim wypadku wole BC2 (wkurza mnie w nowym to pseudo skakanie przez cos (tak samo skacze przez murek jak i przez kamien, jesli chcieli realizmy to mogli to zrobic nieoskryptowane)).

 

Nedznie, nedznie :///

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...