Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

No wygląda to przednio. Ale na razie się bym wstrzymał z opiniami że tekstury są świetne i to będzie hit. Ledwo co tam pokazali na tym trailerze . Tylko kilka urywków. Poczekajmy na jakiś dłuższy filmik z gameplay'a w 1080p. Oczywiście jestem dobrej myśli. Wątpliwości mam jedynie takie, że końcowy efekt może być z goła inny niż to co teraz pokazują. Już bywały takie sytuacje, gdzie finalne produkty wyglądały po prostu gorzej. Więc cierpliwie czekam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W BF1943, Wake Island to bardzo przyjemna mapka, ale dla max 24-32 graczy. 5 punktów na wyspie powoduje że cały czas jest co robić, rzadko dochodzi do dominacji którejś ze stron. Jeśli podobnie będzie w BF3, to nie mam nic przeciwko, a jako że współczesne wojsko to będzie ciekawa odmiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Gulf of Oman wolałbym co innego, fanatykiem Wake Island nie jestem, ale ta mapka była już w 1942, więc nie zaszkodzi. Reszta miodzio, choć jeśli wszystko będzie można zrównać z ziemią, ciekaw jestem, gdzie będzie resp dla Cobry, kiedy rozsypie się wieża TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tam gulf of oman jest the best przegramłem na niej setki godzin z nową grafa pewnie kolejne setki zaliczę, oby wrócił sprzet z bf2 (samoloty :)), jęsli tak bedzie wygladac jak na filmiku to trzeba zbierac kase na upgrade sprzetu, bo gtx480 tego nie pociagnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to engine CRYTEKA (autorów Crysisa) też ma możliwość wyliczania takiego światła dynamicznie (czy zobaczymy to w pecetowej wersji Crysisa 2 to czas pokaże), poniżej filmik z jego możliwosci:

 

Masz to już w becie i wystarczy dx9 , masz to w metro(w dx10) i stalkerze(dx9). Jeżeli optymalizacja GI będzie jak w metro lub stalkerze to będzie zabijać konkretnie wydajność i marketing z dx1x też nie pomoże. Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wiadomo coś o której ten "unveiling"? Jakiś stream będzie, czy to zamknięta prezentacja i trzeba czekać na relacje serwisów?

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam juz mam zlozone zamowienie ;]

Od EA jeszcze dostalem kuponik rabatowy na urodzinki wiec 100 mi nie szkoda

W kazda czesc tej gry lupalem setki godzin, mam nadzieje ze i ta bedzie rownie wciagajaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam juz mam zlozone zamowienie ;]

Od EA jeszcze dostalem kuponik rabatowy na urodzinki wiec 100 mi nie szkoda

W kazda czesc tej gry lupalem setki godzin, mam nadzieje ze i ta bedzie rownie wciagajaca.

 

A jak się taki kuponik dostaje? ;)

Ja sobie czekam spokojnie bo ostatnio na preordery bywają różne promo w różnych miejscach więc jeszcze różne okazje mogą być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam juz mam zlozone zamowienie ;]

Od EA jeszcze dostalem kuponik rabatowy na urodzinki wiec 100 mi nie szkoda

W kazda czesc tej gry lupalem setki godzin, mam nadzieje ze i ta bedzie rownie wciagajaca.

 

Ale chyba dostawa Digital? Tzn, ze trzeba ściągnąć? Bo ja wolałbym jednak pudełkową.

Też dostałem urodzinowy kupon na 45PLN ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy news z gry-online.pl

 

Battlefield 3 to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Zapowiedź we francuskim piśmie PC Jeux poszerzyła naszą wiedzę na temat tej produkcji.

 

Artykuł dotyczył jedynie kampanii dla pojedynczego gracza, ponieważ DICE chce ujawnić tryb multiplayer dopiero na zorganizowanej dla prasy imprezie. Redaktora PC Jeux zachwyciła oprawa graficzna i twierdzi on, że silnik Frostbite 2.0 jest o wiele bardziej imponujący niż CryEngine 3 czy ID Tech 5. Według niego, wrażenie jakie robi Battlefield 3 można porównać do tego, jakie wywierał Crysis w 2007 roku. Co ciekawe, prace nad tą technologią prowadzone były już w 2008 roku, czyli rozpoczęto je jeszcze w trakcie produkcji pierwszego Bad Company.

 

W Battlefield 3 kontrolowana przez gracza postać posiadać będzie własne trójwymiarowe ciało, widzialne również z perspektywy pierwszej osoby. Innymi słowy, podczas poruszania się widzieć będziemy własne ręce i nogi. System ten pojawił się już w Mirror's Edge, ale od tego czasu został znacznie ulepszony. W jednej ze scen niedaleko gracza miała miejsce eksplozja. Jej siła była tak duża, że powaliła jego postać na ziemię. Co więcej, gdy znajdujemy się pod ciężkim ostrzałem wzrok naszego żołnierza ulega zamazaniu.

 

DICE chce stworzyć grę, która sprawi, że poczujemy się jak prawdziwy żołnierz. Dlatego w trakcie kampanii pojawią się zarówno sekwencje pełne szalonej akcji, jak również spokojniejsze fragmenty pozwalające na złapanie oddechu. Ma to odróżnić grę od serii Call of Duty, w której tempo wydarzeń nie zwalnia nigdy na dłużej niż kilkadziesiąt sekund.

 

Na koniec przypomnijmy, że Battlefield 3 wydany zostanie na PC, Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Jednocześnie całość zaprojektowano głównie z myślą o wersji komputerowej, czyli odwrotnie niż w przypadku przygotowanego pod konsole Bad Company 2. Dzięki temu pecetowcy otrzymają możliwość toczenia sieciowych bojów na olbrzymich mapach zdolnych pomieścić maksymalnie 64 graczy. Pierwszy oficjalny pokaz gry będzie mieć miejsce w trakcie trwającej obecnie Game Developers Conference.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy news z gry-online.pl

 

Battlefield 3 to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Zapowiedź we francuskim piśmie PC Jeux poszerzyła naszą wiedzę na temat tej produkcji.

 

Artykuł dotyczył jedynie kampanii dla pojedynczego gracza, ponieważ DICE chce ujawnić tryb multiplayer dopiero na zorganizowanej dla prasy imprezie. Redaktora PC Jeux zachwyciła oprawa graficzna i twierdzi on, że silnik Frostbite 2.0 jest o wiele bardziej imponujący niż CryEngine 3 czy ID Tech 5. Według niego, wrażenie jakie robi Battlefield 3 można porównać do tego, jakie wywierał Crysis w 2007 roku. Co ciekawe, prace nad tą technologią prowadzone były już w 2008 roku, czyli rozpoczęto je jeszcze w trakcie produkcji pierwszego Bad Company.

 

W Battlefield 3 kontrolowana przez gracza postać posiadać będzie własne trójwymiarowe ciało, widzialne również z perspektywy pierwszej osoby. Innymi słowy, podczas poruszania się widzieć będziemy własne ręce i nogi. System ten pojawił się już w Mirror's Edge, ale od tego czasu został znacznie ulepszony. W jednej ze scen niedaleko gracza miała miejsce eksplozja. Jej siła była tak duża, że powaliła jego postać na ziemię. Co więcej, gdy znajdujemy się pod ciężkim ostrzałem wzrok naszego żołnierza ulega zamazaniu.

 

DICE chce stworzyć grę, która sprawi, że poczujemy się jak prawdziwy żołnierz. Dlatego w trakcie kampanii pojawią się zarówno sekwencje pełne szalonej akcji, jak również spokojniejsze fragmenty pozwalające na złapanie oddechu. Ma to odróżnić grę od serii Call of Duty, w której tempo wydarzeń nie zwalnia nigdy na dłużej niż kilkadziesiąt sekund.

 

Na koniec przypomnijmy, że Battlefield 3 wydany zostanie na PC, Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Jednocześnie całość zaprojektowano głównie z myślą o wersji komputerowej, czyli odwrotnie niż w przypadku przygotowanego pod konsole Bad Company 2. Dzięki temu pecetowcy otrzymają możliwość toczenia sieciowych bojów na olbrzymich mapach zdolnych pomieścić maksymalnie 64 graczy. Pierwszy oficjalny pokaz gry będzie mieć miejsce w trakcie trwającej obecnie Game Developers Conference.

 

Jak dla mnie gra roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak zawsze dla tej gry jestem zmienic platformę i to całokowicie specjalnie pod nią

 

Dlatego czekam ze zmianą procesora/płyty/ramu na Bulldozera i jego wyniki w Batllefieldzie 3 , wezme to co da lepszą wydajnosc w stosunku do ceny w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Dlatego czekam ze zmianą procesora/płyty/ramu na Bulldozera i jego wyniki w Batllefieldzie 3 , wezme to co da lepszą wydajnosc w stosunku do ceny w tej grze.

 

+1

 

Z tym, że czekam na rozwój wydarzeń bo szykuje się duży skok jeśli o rdzenie i MB chodzi

Intel: 10 rdzeniowe CPU dla serwer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam. Skupiono się na ogólnej jakości próbek dźwiękowych - fajnie, ale np. w BC2 gracz nie mógł usłyszeć tego, co sam mówi (tj. jego postać), z kolei gracze wokół już mogli. Rzucanie granatów to był doskonały sposób na wykrycie przeciwnika - który nawet nie wiedział, że się drze. Podobnie z rzucaniem apteczek czy ammo - choć tu nie mam pewności, czy gadki słyszą tylko ludzie z drużyny, czy przeciwnicy również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytat z newsa z portalu gameplay.pl

Widzieliśmy Battlefield 3!

 

Właśnie wróciliśmy z pokazu do hotelu. Krótka piłka - opad szczeny. Wśród kilku drobno zapisanych stron notatek mam dużo wulgaryzmów, które nie nadadzą się do druku, ale wiedzcie - ta gra Was zmiażdży. Nasz tekst już za niecałe dwie godziny!

-koniec cytatu-

 

źródło newsa

 

...trzeba będzie odwiedzić dziś ten portal B-)

Edytowane przez ZATOICHI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z potencjalnym poślizgiem czasowym jeszcze blisko rok do premiery... dobrze się składa bo jeszcze się w BC2 nie nagrałem, a i akurat na upgrade sprzętu będzie dobra pora. :)

Martwi mnie trochę, że Diablo 3 może mieć zbliżoną datę premiery i będzie zonk w co grać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...