Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Warto. :) Ja może jakiegoś wielkiego przeskoku nie zrobiłem, bo sprzęt z podpisu kupiłem za w sumie niecałe.. 250zł wyszło. A jeszcze grafikę w "gratisie" bądź niewielkiej dopłacie wymienię. No, ale wcześniej miałem sprzęt taki: Płyta główna ECS, Intel Pentium D 2.8ghz, 2gb ram (jedyny "coś wart" podzespół kingston'a) i na grafice ati 3850. Teraz mam to co w podpisie, z faktem że grafikę dostałem tymczasowo. Mam dostać teraz GF 260 bądź jak zmienię zasilacz na coś mocniejszego to coś z Ati bo znajomy ma tego na pęczki ;) Może ktoś chce terrarium na zamówienie? Chętnie zrobię za uczciwe pieniądze na nowy zasilacz ;) :D

 

Gramy coś dzisiaj? Myślę że pożyczę do wieczora jakąś graficzkę mocniejszą, a przynajmniej stabilniejszą. :)

 

Ciągle zapraszamy do Plutonu PurePC - Link Na jego stronie głównej będę informował o spotkaniach. :)

 

A i osoby chcące dołączyć do Plutonu PurePC Proszone są o podanie nick'a z PurePC w celu szybkiej identyfikacji. Bo skąd ja mam wiedzieć że niejaki "wpisdu" pochodzi z naszego forum, a nie jakiś typek się zabłąkał? :D

 

Nicki z PPC proszę wpisywać na ścianie plutonu po moim potwierdzeniu, bądź (szybsza wersja) proszę o podesłanie mi na PM nick z Origin, na forum jestem częściej niż w samej grze.

 

Nie przeszkadzałby mi nikt obcy, gdyby nie fakt, że po prostu chciałbym, by ten pluton był wspólnotą PurePC :)

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie pisałem jaki nick z forum bo się dużo nie różni ;) W każdym bądź razie wczoraj późnym wieczorem się nie doczekałem odpowiedzi, jak pisałem do Was na battlelogu. W ogóle mnie nie chciało połączyć do żadnego servera, a że jestem chory (L4) to poszedłem spać. Może wbije na chwile zaraz, bo za godzinkę z groszami lece na qual w F1.

 

btw Opera coś nie wpełni supportuje battlelog:

Your web browser is not fully supported, soldier!

Będziesz mógł rozglądać się i rozmawiać ze znajomymi, ale nie zdołasz przyłączyć się do gry.

Edytowane przez VICTORious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień na firefoxa, bądź przez ie się łącz. Ponoć z Opera właśnie problemy są. Właśnie, powiedz mi - jak to jest, że mogłeś pisać u nas na ścianie jak Cię nie przyjąłem? Nie mam jak sprawdzić czy się da czy nie, więc powiedz po prostu czy ściana jest widoczna dla wszystkich. Dopiero 2 godziny temu Cię przyjąłem, a o 12 już spałem, nie wiem jak reszta. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie pisałem jaki nick z forum bo się dużo nie różni ;) W każdym bądź razie wczoraj późnym wieczorem się nie doczekałem odpowiedzi, jak pisałem do Was na battlelogu. W ogóle mnie nie chciało połączyć do żadnego servera, a że jestem chory (L4) to poszedłem spać. Może wbije na chwile zaraz, bo za godzinkę z groszami lece na qual w F1.

 

btw Opera coś nie wpełni supportuje battlelog:

Your web browser is not fully supported, soldier!

Będziesz mógł rozglądać się i rozmawiać ze znajomymi, ale nie zdołasz przyłączyć się do gry.

 

Mam opere, nie ma lipy ;) Wszystko gra, i cacy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowałem się bardzo optymalizacją,mój sprzęt ledwo wyciska 10-15-20 FPS na najniższych ustawieniach <_< .Więc jednak trzeba będzie poczekać z BF do upgrade do 2500k :mur:

 

karta graficzna ok zasilacz ok procek troche troci starościa ale 2gb ramu ?? to k... ma być jakieś jaja, chłopie przy obecnych cenach ramu i wymaganiach aplikacji 8gb to standard

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowałem się bardzo optymalizacją,mój sprzęt ledwo wyciska 10-15-20 FPS na najniższych ustawieniach <_< .Więc jednak trzeba będzie poczekać z BF do upgrade do 2500k :mur:

 

Wcale lepszego sprzętu nie mam, jedynie 4GB ramu i gra się w miarę komfortowo na ustawieniach medium. Wiadomo w ostrej zadymie, wybuchający pojazd, widać spadek płynności ale przez 90% czasu rozgrywki gra się bardzo przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i niestety balansu drużynowego nie widzę. Już CoD jest pod tym względem lepszy. Człowiek siedział w jednej drużynie a tu pyk, przerzucało go do drugiej z powodu balansu. A tutaj widzę, że jak się zbierze dobra ekipa i człowiek trafi do przeciwnej strony to się może zwijać jeśli nie chce ciągle przegrywać :huh: Wiem, że to gra dla zabawy, ale jak jedna ze stron za bardzo dominuje to mało przyjemnie się gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze jak edytowac plik : PROF_SAVE_profile , chce zjechac z detalami na medium ale za kazdym razem jak przelanczam z Auto ( High/Ultra )

wiesza mi gre :/ kuzwa babol jakis albo cus .

 

Nie mów, że CF na Ultra Ci skacze. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mów, że CF na Ultra Ci skacze. :blink:

 

1Gb na karcie to mało , także nawet 10kart nie pomoże :lol2:

 

Wyłączajcie MSAA , które wsysa 150mb z karty , a FXAA można zostawić.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trochę ogarnąłem maszyny latające. Bez pada było na tym polu bardzo ciężko. Jak to jednak mówią nie taki diabeł straszny :razz: Jedyne co mnie zaskoczyło, to że lepiej mi podchodzi latanie myśliwcem aniżeli helikopterami. Trzeba będzie jeszcze potrenować....

Tak więc jak macie horendalne problemy z lataniem na myszce i klawie, a posiadacie pada to korzystać. Jest o wiele łatwiej.

Gra ogólnie wymiata...

Do zobaczenia na polu walki i battlelogu w ppc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż Panowie został zaktualizowany temat, na pierwszej stronie widnieje moje FAQ (Dzięki Mechl!k ;) ) i tam macie większość najczęściej występujących błędów w grze, Korn, dla Ciebie też się znajdzie (zacinający się dźwięk i klatkowanie) :) Także na pierwszej stronie będą codziennie (aż się gra nie znudzi ludziom ;) ) aktualizowane notki gdzie i o której gramy łącznie z Team Speak (serwer, który pokój i hasło) ;) Z chęcią w ogóle bym wykupił serwer do BF3, by był nasz prywatny PPC, gdzie tylko członkowie forum będą mogli grać, ale na razie mi kasy brakuje, a nie wiem czy zrzuta ma sens, nad tym jeszcze popracuje. :) A teraz pora na pierwszą porządną aktualizację FAQ i dodanie recenzji Caleba ;) Pozdrawiam graczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...