Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

P.S. Jakie byscie doradzili mi sluchawki do 130zl z mikrofonem ? Creative, Plantronics ? A joy Saitek Fly 5 dobry jest ? Bo planuje kupic do BF3 co by smiglowcem polatac, na padzie od X360 lub na klawce i myszce jakos koslawo mi to idzie i po crashu dostaje mi sie na czat'ie :D

 

Nie lepiej Senheisery HD201 + mikrofon ? Mam, gram, i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was lata tymi samolotami/helikopterami ? Fajnie jest ?

Pytam bo się troszkę napaliłem widząc te screeny z lotniskowcem.

 

Zespołowe bieganie z giwerą mnie nie kręci (wolę samotnie przemierzać korytarze w Dumach i Haf-lajfach).

Tyko czy warto inwestować w tę gierkę dla letadeł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was lata tymi samolotami/helikopterami ? Fajnie jest ?

Pytam bo się troszkę napaliłem widząc te screeny z lotniskowcem.

 

Zespołowe bieganie z giwerą mnie nie kręci (wolę samotnie przemierzać korytarze w Dumach i Haf-lajfach).

Tyko czy warto inwestować w tę gierkę dla letadeł ?

 

Jak chcesz latać, to kup sobie HAWX2

U szwagra jak widzę latadła w akcji w BF3 to mi witki opadają...zero realizmu, ale to jest zrozumiałe na potrzeby gry, inaczej mapę przeleciałbyś w parę sekund, ale całość robi dobre wrażenie gdy nie zestawia się tego z tytułem stricte latadłowym;)

Imho zakup BF3 dla latadeł, to jednak nieporozumienie.

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, nie pomyślałem o tym.

200km/h to dla takiego samolotu prędkość podchodzenia do lądowania z wypuszczonym podwoziem.

Typowa prędkość przelotowa to jakieś 600km/h czyli prawie 200m na sekundę.

 

Nie wiem jaki jest rozmiar mapy, ale przy tej prędkości trzeba by cały czas latać w kółko żeby nie kolidować z końcem mapy (biorąc pod uwagę że promień skrętu dla takiego samolotu to minimum pół kilometra).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzizas ale mnie dobijaja kolesie z mozdzierzami...

Siedzi taki kretyn i napierdziela cala rozgrywke nie ruszajac [gluteus maximus] z miejsca...

 

Mogliby ukrucic ze jedna osoba moze wystrzelic 2-3 razy i koniec

 

Nie wiem jak Tobie ale mi to przypomina legendarnego Gustawa z trybu hardcore BC2 bo tak samo irytuje...

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem już trochę i mogę się wypowiedzieć co do samej rozgrywki. Jak dla mnie gra wypas, moja ulubiona mapa to bazar i Sekwana. Większych błędów na razie nie zaobserwowałem, jedynie coś jest nie tak z czołgami. Czasami nie można podjechać pod byle górkę, bo wygląda to tak jak by brakowało mu kucyków pod maską - co w przypadku czołgu jest śmieszne.

Poza tym jak pisałem już wcześniej 8GB ramu jest w tej grze "must have" inaczej po dłuższym graniu zaczyna się przytykać.

Edytowane przez bender83
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem już trochę i mogę się wypowiedzieć co do samej rozgrywki. Jak dla mnie gra wypas, moja ulubiona mapa to bazar i Sekwana. Większych błędów na razie nie zaobserwowałem, jedynie coś jest nie tak z czołgami. Czasami nie można podjechać pod byle górkę, bo wygląda to tak jak by brakowało mu kucyków pod maską - co w przypadku czołgu jest śmieszne.

 

Uzyj shifta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzizas ale mnie dobijaja kolesie z mozdzierzami...

Siedzi taki kretyn i napierdziela cala rozgrywke nie ruszajac [gluteus maximus] z miejsca...

 

Mogliby ukrucic ze jedna osoba moze wystrzelic 2-3 razy i koniec

 

Spokojnie, z czasem i ich liczba zmaleje, weź pod uwagę to ze jak już sobie ktoś to odblokował to chce sie pobawić ;) Z innej strony patrząc, jak masz ogarniętą ekipę co "spotuje" wrogów i ogarniętego gościa z moździerzem to ładne akcje można robić :)

 

Mnie bardziej interesuje kiedy zrobią ograniczenia (jak np w BC2) na ilość snajperów w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzizas ale mnie dobijaja kolesie z mozdzierzami...

Siedzi taki kretyn i napierdziela cala rozgrywke nie ruszajac [gluteus maximus] z miejsca...

 

Mogliby ukrucic ze jedna osoba moze wystrzelic 2-3 razy i koniec

 

Mozdzierz po wystrzale jest automatycznie spotowany na mapie (AFAIK), wiec bierzesz swoj mozdzierz i go rozwalasz bez problemu. Pozniej zwijasz sprzet i wracasz do walki. Edytowane przez Czarnodziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to, że spotkałem się z miejscami gdzie nawet to nie pomaga.

ps. request o przyjęcie do plutonu wysłany :)

 

 

Ja się nie spotkałem, a czołgi mam już nieźle "oblatane" chyba ;) Da radę praktycznie pod każde wzniesienie i skałe podjechać, lecz na skale czołg "skacze" i nie da rady strzelać za bardzo, a na pewno ma z tym problem strzelec z karabinu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Mam wielki problem z tą grą. Wertuję internet i każdy nawet najmniejszy rzucony cień sprawdzam i niweluje ale ...

Gra się nie uruchamia po wybraniu obojętnie jakiego trybu czy to singiel czy multi. Wyskakuje tylko info o błędzie i przestaniu działania.

Próbowałem już zmiany sterowników doinstalowywaniu dodatkowych oraz różnego typu ingeręcji w pliki gry czy rejestru - nic nie daje efektu.

Zastanawiam się czy któremuś z was wystąpił taki problem i czy go rozwiązaliście. Sprzęt powinien dawać choć w najmniejszym stopniu radę:

asus crosshair 5, amd phenom x6, 4gb ramu 1600, geforce 250, ocz 650 - procek i płyta zwodowane.

Pomóżcie jak możecie bo jednak by człowiek za ciężko zarobioną kase zagrał...

 

NIe wiem czy ci juz ktos pomogl :/

 

Ale jest taki trik :D

 

1.Skopiuj folder Origin Game z Program Filesx86 gdzies na inna partycje >

2. Usun Gre w Programie ORigin

3. Usun Origin.

3a. Reset kompa

4. Zainstaluj Origin

5. Zacznij pobieranie i przerwij dajac > Czysc dane

5a. Wyjdz calkiem z Origin

6. Wklej spowrotem na miejsce folder z 1 punktu i zamien wszystko co napisze jezeli zapyta .

7. Odpal Origin i daj NAPRAW INSTALACJE

7a. Z aktualizuj tak jak bedzie wyskakiwalo .

8. Powinna juz dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Gierka już z mojej strony ograna. Singlem póki co się specjalnie nie zjarałem , w zasadzie przechodzi sie sam , mam wrażenie ze czasami spawnowanie sie wrogów jest zrobione za pomocją jednej pętli do while. Swobody żadnej , idziemy jak przez korytarz.(jestem gdzieś w okolicach Teheranu) W pamięci została mi jedynie misja z myśliwca , wrażenie lotu wraz z kompanem było niesamowite.

 

Grałem na Athlonie II x4 @3.1ghz, Ramu 4GB(Windows i reszta pierdół 1.3gb pożera na samym starcie), grafika to GTX 460@850,2100 , 1680/1050.

 

Wykorzystanie grafiki na oscyluje gdzieś koło 97-99

Rdzenie procesora dosyć równomiernie ok 80-90%

Ram-prawie cały, gra alokuje przeszło 2Gb pamięci, raczej brakuje.

 

Ustawienia ultra:

Z fpsami to jest tak, że generalnie chodzi bardzo fajnie 40fps+ , ale to zależy,

czasami potrafi haczyć ale to raczej

z braku ramu.

 

Ustawienia wysokie:

Jest prawie tak samo , brakuje ramu, będziemy myśleć :D.

 

Wrażenia z gry:

Pierwsze zaskoczenie OMG jak to wszystko BRZMI !

Zaznaczam że grałem na jakiejś tam pewnie nienajfaniejszej już integrze + słuchawki fat1ty te pierwsze.

Czyli zestaw raczej mocno przeciętny.

Pozycjonowanie super, arsenał brzmi mocarnie , efekty echa, strzałów z oddali na miejscu.

Nie ma co porównywać z BC2 , tam było w mojej opinii zbyt plastikowo , pozycjonowanie leżapło.

Podsumowując dzwięk jest BOMBA , najlepszy z jakim sie spotkałem.

 

Grafika:

Oświetlenie na bardzo dobrym poziomie, generalnie bardzo ładnie , choć w mojej opinii crysis i warhead nadal wyglądają realistyczniej, pewnie dlatego że grafika wygląda jakby 'cukierkowo', choć to może być wina kiepskiego monitora. Modele żołnierzy , rąk , broni i tak dalej wykonane są niezwykłą dbałością o szczegóły. Można by się doczepić do trawy i niektórych tekstur. Całość prezentuje się świetnie.

 

Ogólnie:

 

Genialne animacje ruchu żołnierzy, prosto z FIFY , SUPER !

Mapy niektóre klimatyczne , niektóre mi niepodeszły , kwestia gustu.

W końcu czuć że jedzie się czołgiem. Kolejny plus w kierunku oprawy dzwiękowej.

 

 

 

 

Co mnie drażni:

 

Ludzie z moździerzami z drugiego końca mapy.

Jak ktoś kto ma atakowac kampi , często spotykany widok

Snajperzy, byle otwarta przestrzeń i już po zabawie.

 

 

 

I teraz tak , grałem sam. Pewnie dlatego tyle rzeczy mnie denerwowało.

 

Bardzo chętnie sie ustawię z Wami na granie z TSem.Choćby dzisiaj.

 

PS. Właśnie zaaplikowałem do plutonu na battlelogu.

Edytowane przez diego351

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje, ze nie przeklikalem calych 75 stron, ale czy ktos kupil takiego ruskiego cd-keya z allegro? Jakies problemy sa czy nie?

W moim przypadku nie bede mial czasu na jakies hardcorowe granie, ale beta mi sie podobala wiec chetnei bym pogral, poki gra jest popularna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...