Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Moj znajomy kupil... podobno jest prosta operacja ktora zmienia jezyk na PL lub EN. Do tej pory nie napotkal on zadnych problemow.

 

BTW. Ludzie ratujcie. Grajmy jakis TP bo mnie szlag trafi ;( Co chwile trafiam na team, w ktorym 15 osob czeka na samolot, a nastepne 10 na czolgi... nikt nie wykonuje celow mapy i co chwile w dupsko :<

Edytowane przez kekq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje, ze nie przeklikalem calych 75 stron, ale czy ktos kupil takiego ruskiego cd-keya z allegro? Jakies problemy sa czy nie?

W moim przypadku nie bede mial czasu na jakies hardcorowe granie, ale beta mi sie podobala wiec chetnei bym pogral, poki gra jest popularna...

 

 

Pierwsza strona - Faq- tam masz o kluczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Niestety jest pamieciozerna, ja musialem wylaczyc MSAA bo inaczej tez mialem spadek FPSow.

 

pomogło mam kila fpsów więcej ale użycie pamięci gpu nie spadło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie ceny, nie lepiej dołożyć do Limited Edition za 129zł, niż brać za 90, i musieć dokupować Return to Karkand za 50 złociszy? Bo taka widnieje cena na originie za to.

 

LE było dostępne tylko w przed premierze

 

Czy ktoś z was lata tymi samolotami/helikopterami ? Fajnie jest ?

Pytam bo się troszkę napaliłem widząc te screeny z lotniskowcem.

 

Zespołowe bieganie z giwerą mnie nie kręci (wolę samotnie przemierzać korytarze w Dumach i Haf-lajfach).

Tyko czy warto inwestować w tę gierkę dla letadeł ?

 

Z racji, że negatywna akceleracja uneimożliwia mi rozgrywkę piechotą ;/ a ciśnienie na granie jest ogromne to psotanowiłem latać tylko jetami do wydania patcha. Jak dla mnie rewelacja! Walka w powietrzu, po zestrzeleniu jetów wsparcie drużyny niszcząc/unieruchamiając naziemnie pojazdy, cud miód ;] Inwstuj, nie będziesz żałował. Jak chcesz zaoszczędzić to bierz klucz z allegro, np. od tego gościa. Brałem ponad rok temu od niego klucz do BC2 i działa do tej pory, zresztą wystarczy spojrzeć na jego komentarze.

 

Poza tym jak pisałem już wcześniej 8GB ramu jest w tej grze "must have" inaczej po dłuższym graniu zaczyna się przytykać.

 

Bzdura, 4gb wystarcza w zupełności, chyba że masz wyłączony plik stronicowania/odpalasz w tle milion aplikacji. Gra nie zwalnia pamięci w twoim przypadku i stąd te niebotyczne użycie ramu, błąd ten nie dotyka każdego. Memory Leak ma zostać usunięty w kolejnym patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Niestety jest pamieciozerna, ja musialem wylaczyc MSAA bo inaczej tez mialem spadek FPSow.

 

pomogło mam kila fpsów więcej ale użycie pamięci gpu nie spadło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jakie gra albo raczej silnik Frosbite2.0 ma ograniczenia co do wielkosci map

przyznam sie szczerze ze oczekiwalem przynajmniej jednej mega mapy z paroma smiglowcami i 8-10 pojazdami opancerzonymi.

Cos lekko okolo 2x wieksze niz mapa Fire Storm

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomogło mam kila fpsów więcej ale użycie pamięci gpu nie spadło

 

Zmiana rozdzielczości na niższą. Zmniejszenie tesktur. U mnie gra wykorzystuje nawet 1018 MB pamięci vRam i na niektórych mapach przy 50 graczach już się robi nieciekawie. Dlatego zmniejszyłem detale. Co do Single to w misji między młotem a kowadłem miałem lekkie szarpanie z rcji tego o czym napisałem wyżej. Czyli pamięć obciążona do 1000-1010 MB. Gra jest wymagająca. Aż strach pomyśleć co by było jakby dołożyli tesselację. Mimo tego przeszedłem kampanie bez problemów z płynnością. Parę razy chrupnęło do 25, ale ogólnie było cały czas płynnie na poziomie 45 klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jakie gra albo raczej silnik Frosbite2.0 ma ograniczenia co do wielkosci map

przyznam sie szczerze ze oczekiwalem przynajmniej jednej mega mapy z paroma smiglowcami i 8-10 pojazdami opancerzonymi.

Cos lekko okolo 2x wieksze niz mapa Fire Storm

 

Gdyby nie konsole i tryb rush to pewnie poczęstowaliby nas tego typu mapami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz problem ze źle działającą myszą brakiem filmików przy pełnym ekranie a w oknie działa prawidłowo....jak masz procka z integrą np. i7 (masz podpięty monitor nie pod integrę) i korzystasz z virtu to wyłącz bo to jest przyczyna,nie sprawdzałem jeszcze czy działa z podpięciem pod integrę ale jak sprawdzę to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje, ze nie przeklikalem calych 75 stron, ale czy ktos kupil takiego ruskiego cd-keya z allegro? Jakies problemy sa czy nie?

W moim przypadku nie bede mial czasu na jakies hardcorowe granie, ale beta mi sie podobala wiec chetnei bym pogral, poki gra jest popularna...

 

Mam, i nie ma zadnych problemow.

 

Jak bedzie sie pisac jakies wieczorne granie, to jestem chetny :rolleyes:

Battlelog / Sign in

 

irnv + m416 :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link wygląda na to że jeszcze mają wersje LE :)

 

A odnośnie veterana, to nie mam pojęcia, spróbuj może przez starą stronę dodać. Koniecznie musisz pograć w to troche, ja mam to dodane od dawna.

Edytowane przez cahir-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi jak dodać Battlefield Free i BF3 do Veterana??Jak jestem na stronie veterana jest napisane żebym wybrał z gier podanych niżej tą co mnie interesuje ale nie ma na liście ani BF Free ani BF3 :blink: O co kaman??Mam zaliczone BF Heroes,BF 2 i BFBC 2.WIecie o co może biega w temacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ciekaw jestem jakie gra albo raczej silnik Frosbite2.0 ma ograniczenia co do wielkosci map

przyznam sie szczerze ze oczekiwalem przynajmniej jednej mega mapy z paroma smiglowcami i 8-10 pojazdami opancerzonymi.

Cos lekko okolo 2x wieksze niz mapa Fire Storm

 

Ograniczenia raczej są małe, bo w końcu mapy są gigantyczne (obszar do latania), tylko na ziemi jest malutko wykorzystane. Fakt że ze dwie mapy wyłącznie dla pojazdów powinny być.

 

 

A skoro P4F nie ma na liście to znaczy że nie uznają tej gry i tyle. Dodatku Vietnam też nie ma (a są te do wcześniejszych gier). Może kiedyś dodadzą to czego brakuje. Jak masz ogólnie status veterana, to czemu sie tak przejmujesz że nie ma P4F?

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zaraz będę kombinował ;)

Btw: looknijcie jak tutaj gościu młóci razem z bratem jako co-pilotem

http://www.youtube.com/watch?v=3tTPLrBc1NE
Mam problemy z szybkiem zejściem na niższą wysokość, zawiśnięciem w powietrzu i obrotem wokół osi jednocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam jakiś dziwny problem z oświetleniem. Generalnie mapy są niedoświetlone, a jedyne prawidłowo oświtlone miejsca to takie kwadraty (patrz obrazek). Plis pomóżcie.

Screen: ImageShack

 

 

Pierwsza rzecz to zrob sobie sygnature , bedzie mozna cos doradzic wzgledem konfiguracji , te bledy w wyswietlaniu wskazywaly by na brak VRamu na karcie

zjedz z detalami na low i napisz czy pomoglo , drugie co przychodzi na mysl to zainstaluj najnowsze sterowniki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że prywatny serwer jak najbardziej, każdy z nas ma pewnie paypal, a jak niema to zrobić go to 15min max!

Ciekawym hostingiem było by chyba i3D.net - Game servers - Voice servers - Dedicated Servers - Webhosting - Colocation - i3D.net

A składka max do 5zł to nic takiego... a sobie by można było ćwiczyć na serwie to raz, i mielibyśmy miejsce do pogrania for fun!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powedzcie mi z jakiej platformy jest ten trailer:

?

Jam mam jakoś cienie na budynkach jakby blade w porównaniu z tymi na filmiku - cięzko mi to określić...

Jest to możliwe aby cos nie było wyświetlane na maxa przy ustawiniach "ULTRA" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...