Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ty to mow se do kolegow ja twoim napewno nie jestem. Pozatym mam prawo sie wypowiadac gdzie chce tym bardziej ze temat o bf3 w dziale konsole wieje pustkami. Zas tutaj zagladaja nie tylko pctowcy wiec stonuj swe prymitywne wypowiedzi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem. Widzisz gdzies prosbe o pomoc? Nie? Ano nie prosilem o zadna tylko informowalem iz na ps3 eu nie da sie zdobyc dogtagow ot i tyle do tego tematu zaglada wiecej konsolowcow niz Ci sie wydaje z prostego wzgledu jaki podalem wczesniej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jeszcze 10 kluczy bf3 pl po 20zł http://allegro.pl/battlefield-3-polska-wersja-cd-key-klucz-pc-i1914378667.html

Wałkiem śmierdzi bardzo, ale za 20zł zaryzykowałem :lol2:

 

edit: nie ma już kluczy na aukcji, tak samo ja nie mam klucza, który miał zostać wysłany automatem :lol:

Edytowane przez pawelekmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki bylby to serwer? Prywatny, publiczny, rankingowy?

Ile slotow? Bardziej do ffa czy do grania 8v8, 4v4 itp?

 

UPC najlepiej pinguje do Frankfurtu, tez popieram ten wybor.

 

Mój informator mówił coś o serwerze FFA i 32 slotach :)

 

p.s. nie każdy ma UPC... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może o co chodzi z tymi ostatnimi unlockami dla poszczególnych klas?

Np. dla szturmowca:

http://img267.imageshack.us/img267/8995/assaulta.png

 

 

Dwa ostatnie normalne (nie za coop) unlocki to AK-74M i M16A3 - czyli podstawowe bronie - o co biega?

 

Sa to unlocki dla ruskow i us by mogly uzywac tych broni Edytowane przez yuucOm
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro są kluczę do wersji rosyjskiej z mozliwoscia zmiany jezyka.

 

ktoś to kupywał? To w ogóle jest legalne? pytam z ciekawości bo cena okazjonalna

 

Działa w 100% z językiem PL/eng, sprawdzane osobiście. ;> Kilka podobnych kluczy już miałem m. in. do bc2/fifa 12 i problemów nie było. Ważne, żeby kupować ze skanem, wtedy masz gwarancję, że nie został kupiony w necie za lewą kartę itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M4A1 NIE MA LEPSZEJ. Każda broń w sumie zadaje tyle samo obrażeń 25 dmg, po za SCAR-H, G3A3, te maja coś ok 34dmg.Jak znajdę na forum BF3 to wkleję dokument z opisem broni palnej.

 

https://docs.google....der=false&gid=0

 

Zwrócicie uwagę na zakładkę: Time to Kill

 

Okazuje się np. że SCAR-H ze swoim 34 dmg i Rate of Fire 600, jest matematycznie szybszy od M4A1 z 25dmg i Rate of Fire 800.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic nowego to samo bylo z BBC2 i innymi grami na Orgin czy EADM - i co roku i tak lapie sie na to setki naiwniakow ;)

 

Bez przesady, zakupiłem taki klucz do BFBC2 zaraz po premierze. Do tej pory nie mam z nim problemów. Ważne żeby poszukać dobrego sprzedawcy, który oferuje skan/zdjęcie kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu nastała "moda" na gry wymagające zainstalowanego dodatkowego syfu w postaci STEAM czy ORIGIN* - mi się to osobiście nie podoba. A to skanowanie mojego komputera jak leci to już niezłe przegięcie.

 

* - jak ktoś gra w call of duty i BF3 to w sumie musi mieć oba śmiecie zainstalowane, ... jak tak dalej pójdzie to każda gra będzie miała swojego indywidualnego "śmiecia" :lol: - to chyba nie zmierza w dobrym kierunku.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja ale mają szczerą rację nie kupuję się czegoś za zarobione pieniądze aby ktoś na nas żerował. To tak jakby płacić aby nas wykorzystywali (choć niektórzy to lubią) ale to dobrze ze ktoś znalazł i poruszył ten temat bo dzięki takim osobą/firmą padamy zadziej ofiarom nie wiedzy i wykorzystywaniem bez naszej zgody itp.

 

Ps. ktoś powinien przyglądnąć się bliżej oprogramowaniom typu android itp. Tam to dopiero się dzieje.

Edytowane przez ememiks
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm po przeczytaniu tego arta o orign - wywalilem to dziadostwo , dalem BF3.exe od razor i gra dziala - multi odpala sie z www. Tyle ze w pedzie i nerwach zapomnialem o tym jak teraz bedzie update sie robilo bf3 ??

????

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm po przeczytaniu tego arta o orign - wywalilem to dziadostwo , dalem BF3.exe od razor i gra dziala - multi odpala sie z www. Tyle ze w pedzie i nerwach zapomnialem o tym jak teraz bedzie update sie robilo bf3 ??

????

 

Dostajesz info o patchu, podmieniasz na oryginalny plik BF3.exe i odpalasz origin? Chyba że RAZOR coś pomyśli też o patchach

 

Update: Przed chwilą zaktualizowali battlelog. Musiałem pobrać jakiś plugin do przeglądarki. Chyba ludzie z podmienionym exe sobie pograli...

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...