Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lece na najnowszych. Nie zauważyłem różnicy między 10 a 11. Tak, mam 4850, nie aktualizowałem Siga. :D

 

To tak z automatu poleciało? Tzn. "We play 4fun - Resistance is futile? :D

 

39 ping. :D

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hheh nie :P Sam nie miałem pomysłu co dać i jakoś tak to wpadło w oko :P

Hasło do serwa to "test". Testowałem i zadziałało :D

Serwer TS 62.67.42.172:9172

Edytowane przez yoshik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Proszę o wypowiadanie się na forum PPC na temat trybów gry i map jakie mają zostać wrzucone jak również innych zmiennych.

 

Rotacja praktycznie idealna dla CQ.

 

Przykre jest to że na dobrą sprawę tylko trzy mapy w tej grze są typowo Conquestowe (Caspian, Kharg, Firestorm). Z reszty nawet jak coś w miare duże/otwarte, to strasznie ograniczone pojazdy. Jest rush, jest squad dm, nawet dodali team DM, a i tak 2/3 map dla Conquest jest nastawiona przede wszystkim na strzelanie.

 

Na szczęście będzie Karkand, który zapowiada się fajnie (dwie mapy z filmików, plus Wake Island którą bardzo lubie, czwartej nie znam). Nawet dobrze jak by była osobna rotacja.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CQ na pewno, potwierdzam stwierdzenie Harrego jeśli chodzi o mapy(Caspian, Kharg, Firestorm), bo dla przykładu Metro i CQ na nim trwa do momentu kto szybciej zdobędzie B i później go obroni. Mapa dobra ale do nabijania skill-a.

Rush może być od czasu do czasu, chociaż wolałbym TDM. Zawsze to fajnie postrzelać, bez zbędnego szukania się po dużych mapach.

 

p.s a dla Zozol-a i Markov-a METRO 1000 Ticketów CQ ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CQ na pewno, potwierdzam stwierdzenie Harrego jeśli chodzi o mapy(Caspian, Kharg, Firestorm), bo dla przykładu Metro i CQ na nim trwa do momentu kto szybciej zdobędzie B i później go obroni. Mapa dobra ale do nabijania skill-a.

Rush może być od czasu do czasu, chociaż wolałbym TDM. Zawsze to fajnie postrzelać, bez zbędnego szukania się po dużych mapach.

 

p.s a dla Zozol-a i Markov-a METRO 1000 Ticketów CQ ;p

 

Ok jeżeli większa ilość osób będzie za ww rotacją , taka zostanie ustawiona. Na razie jest mały bajzel bo próbuje to jakoś ogarnąć samemu, jakoś nie wiedzieć czemu procon nie chce ze mną współpracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już napisałem w grze, tak teraz napiszę. Proponuję podnieść tickety z 300 na 400. Troszkę dłużej będzie się grało, ale gra się fajnie rozkręca w tych okolicach, i nigdy nie wiadomo kto wygra :)

 

Fajnie by było gdyby się dało ustawić system zmianowy. nad ranem od 3 do 9 - 1300ticketów na metrze... :rolleyes: a reszta normalnie ;D

 

Ogółem przyjemnie się gra. Mam od 35 do maks 50 pingu, więc nie jest źle. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drunk jak znajdziesz info jak to ustawić to nie problem :P Phogue Community

Ok widzę ,że jest pisany odpowiedni plugin tak więc zostaje tylko poczekać. Na razie o ile dobrze widzę nie ma bezpośredniej komendy na ustawienie ticketów na żądaną ilość Oo

Pożyjemy zobaczymy to dopiero pierwszy dzień gdy serwer stoi więc trochę czasu minie zanim wsio ustawimy pod nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jeżeli większa ilość osób będzie za ww rotacją , taka zostanie ustawiona. Na razie jest mały bajzel bo próbuje to jakoś ogarnąć samemu, jakoś nie wiedzieć czemu procon nie chce ze mną współpracować.

 

Ja bym jeszcze Sekwane dorzucił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie czy jest mozliwosc zeby kazdy kto wykupi konto na serverze mial osobne haslo ?

Do tego server powinien byc Rankingowy i oczywiscie z punkBusterem inaczej Ja odpadam

a chetnie bym wykupil 2 konta

 

Moze by warto zalozyc Temporary nowy Temat BF3 PPC Server bo tak robi sie balagan i trudno znalezc jakies info

Moje faworyzowane mapy to : Seine Crossing , Grand Bazaar , Operation Firestorm i Kharg Island .

 

b.t.w

do serverow ktore zescie zapodali w Wawie srednio mam ping 60 wiec od bidy moze byc ,

moze by cos jednak w Fraknfurcie zapodac ?

 

 

Bym zapomnial , dajcie znac komu kase podeslac , dobrze by bylo by PayPal

Edytowane przez Mario2k
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie czy jest mozliwosc zeby kazdy kto wykupi konto na serverze mial osobne haslo ?

Do tego server powinien byc Rankingowy i oczywiscie z punkBusterem inaczej Ja odpadam

a chetnie bym wykupil 2 konta

 

Moze by warto zalozyc Temporary nowy Temat BF3 PPC Server bo tak robi sie balagan i trudno znalezc jakies info

Moje faworyzowane mapy to : Seine Crossing , Grand Bazaar , Operation Firestorm i Kharg Island .

 

b.t.w

do serverow ktore zescie zapodali w Wawie srednio mam ping 60 wiec od bidy moze byc ,

moze by cos jednak w Fraknfurcie zapodac ?

 

 

Bym zapomnial , dajcie znac komu kase podeslac , dobrze by bylo by PayPal

 

A da się? BF3 i jego komendy serwerowe to dla mnie czarna magia, na razie jestem w fazie nauki.

Nowy temat z wszystkimi potrzebnymi informacjami właśnie jest tworzony, mam nadzieje ,że moderacja go nie zlikwiduje ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było więc zapodaję - możliwość zmiany wyglądu gry - bardziej kolorowo, mniej niebiesko i szaro.

link

 

Polecam zabawę, gra zupełnie inaczej wygląda(zwłaszcza ze tymczasowo/dziś gram na low spec pc, tj 8200@3.2 i 8800gt). Na lepszej grafie wiadomo o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było więc zapodaję - możliwość zmiany wyglądu gry - bardziej kolorowo, mniej niebiesko i szaro.

link

 

Polecam zabawę, gra zupełnie inaczej wygląda(zwłaszcza ze tymczasowo/dziś gram na low spec pc, tj 8200@3.2 i 8800gt). Na lepszej grafie wiadomo o wiele lepiej.

 

Da się grać na takim sprzęcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem chwilkę g36c i to jest chyba najlepsza broń mechanika

 

 

Gregu gdzie sie to wpisuje bo jakoś tego pliku poszukać nie mogę

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było więc zapodaję - możliwość zmiany wyglądu gry - bardziej kolorowo, mniej niebiesko i szaro.

link

 

 

 

 

hmm a co na to pb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem chwilkę g36c i to jest chyba najlepsza broń mechanika

 

 

Gregu gdzie sie to wpisuje bo jakoś tego pliku poszukać nie mogę

 

 

Musisz skopiować ustawienia do pliku injFX_Settings.h

 

/*================================================= ========================= ============

"USER" ADJUSTABLE SETTINGS

================================================== ========================= ===========*/

 

// TODO: Normalize values to be on a human range scale, whole numbers prefered, decimals usable for micro adjustments

// These values should have min/max limit checks included in their functions, so that the end user doesn't get crazy results

 

/*------------------------------------------------------------------------------

FILTER SELECTION

------------------------------------------------------------------------------*/

// Comment to deactivate an effect.

// Example: To disable the tonemap effect, use // in front of #define USE_TONEMAP

#define USE_ANTI_ALIASING

#define USE_PRE_SHARPEN

//#define USE_BLOOM

//#define USE_TECHNICOLOR

#define USE_TONEMAP

//#define USE_SEPIA

//#define USE_VIGNETTE

//#define USE_POST_SHARPEN

//#define USE_FINAL_LIMITER

 

 

/*------------------------------------------------------------------------------

FXAA SHADER

------------------------------------------------------------------------------*/

// Set values to calculate the amount of Anti Aliasing applied

float fxaaQualitySubpix = 1.00; // Default: 0.75 Raise to increase amount of blur

float fxaaQualityEdgeThreshold = 0.012; // Lower the value for more smoothing

float fxaaQualityEdgeThresholdMin = 0.012; // Lower the value for more smoothing

 

 

/*------------------------------------------------------------------------------

PRE_SHARPEN

------------------------------------------------------------------------------*/

//For higher precision in the calculation of contour, requires slightly more processing power

bool highQualitySharpen = 1; //0 = Disable | 1 = Enable

 

// Set values to calculate the amount of AA produced blur to consider for the sharpening pass

#define Average 0.20

#define CoefBlur 1

 

// Set values of the sharpening amount

#define SharpenEdge 1.2

#define Sharpen_val0 0.5

 

 

/*------------------------------------------------------------------------------

BLOOM

------------------------------------------------------------------------------*/

 

 

 

/*------------------------------------------------------------------------------

TECHNICOLOR

------------------------------------------------------------------------------*/

#define TechniAmount 0.3 // 1.00 = Max

#define TechniPower 6.0 // lower values = whitening

 

// lower values = stronger channel

#define redNegativeAmount 1.0 // 1.00 = Max

#define greenNegativeAmount 0.7 // 1.00 = Max

#define blueNegativeAmount 0.7 // 1.00 = Max

 

 

/*------------------------------------------------------------------------------

TONEMAP

------------------------------------------------------------------------------*/

#define Gamma 1.00

#define Exposure 0.00

#define Saturation 0.10 // use negative values for less saturation.

#define BlueShift 0.05 // Higher = more blue in image.

#define Bleach 0.10 // Bleach bypass, higher = stronger effect

#define Defog 0.00 // Strength of Lens Colors.

#define FogColor float4(0.08, 0.10, 0.10, 4.0) //Lens-style color filters for Blue, Red, Yellow, White.

 

 

/*------------------------------------------------------------------------------

SEPIA

------------------------------------------------------------------------------*/

#define Earthyellow // Color Tone, available tones can be seen in ColorTones.PNG (Do not use spaces in the name!)

#define GreyPower 1 //(Valid Values = 1 to 9, use decimals for finetuning), defines how much of the grey color you wish to blend in

#define SepiaPower 1.2 //(Valid Values = 1 to 9, use decimals for finetuning), defines how much of the color tone you wish to blend in

 

 

/*------------------------------------------------------------------------------

VIGNETTE

------------------------------------------------------------------------------*/

// Vignette effect, process by which there is loss in clarity towards the corners and sides of the image, like a picture frame

#define VignetteCenter float2(0.500, 0.500) // Center of screen for effect.

#define VignetteRadius 0.9 // lower values = stronger radial effect from center

#define VignetteAmount -0.50 // Strength of black. -2.00 = Max Black, 1.00 = Max White.

 

 

/*------------------------------------------------------------------------------

POST_SHARPEN

------------------------------------------------------------------------------*/

// Controls additional sharpening applied after previous processing. Strength should be max 0.25!

float Sharpen = 0.01;

 

 

/*------------------------------------------------------------------------------

FINAL_LIMITER

------------------------------------------------------------------------------*/

// Controls the strenght of the limiter. 1.000 for default setting

int LimiterStrenght = 1.000;

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer rozumiem że HC? Może lepiej tę rozmowę przenieść na battleloga, jeżeli ktoś będzie chciał się dorzucić to i tak raczej w plutonie będzie. Teraz pierwszy post jest twój Zozol więc mógłbyś dodać w nim wpis, że chętnych do zrzuty nas erwer zapraszamy do rozmowy na battlelogu w plutonie. Wrzucić linka na battlelogu do google docs żeby chętni wpisali w odpowiednich kolumnach swoje typy na serwer.

 

Krótka piłka ... które stary najlepsze do hd4850?

 

imo Star 266M ;] Nie ma znaczenia, wybierz któreś powyżej 11.7. Przyrostu fps nie będzie, bo nie optymalizują sterów pod serię HD4x.

 

Kolejne pytanie nooba.

 

CO-OP Prawie zaliczylem caly, kilka drobnych unlockow wpadlo.

 

Teraz pytanie, jak korzystac z unlockow w grze i ewentualnie kiedy mozna robic customization?

 

Unlocki z co-opa wykorzystujesz w multi. Wybierając klasę po prawej an dole masz pasek z customem postaci i tam na szybko możesz wybrać broń itp.(konkretna custom broni - przycisk nad klasą). W co-op odblokowujesz 3 bronie ogólne, 2 dla assaulta i 1 dla enga

 

Nie wiem czy już było więc zapodaję - możliwość zmiany wyglądu gry - bardziej kolorowo, mniej niebiesko i szaro.

link

 

Polecam zabawę, gra zupełnie inaczej wygląda(zwłaszcza ze tymczasowo/dziś gram na low spec pc, tj 8200@3.2 i 8800gt). Na lepszej grafie wiadomo o wiele lepiej.

 

RADZĘ Z TYM UWAŻAĆ (z readme):

 

-----------------------------

WARNING:

-----------------------------

Do not use this tool while playing on anti cheat enabled servers (may be detected as a cheating measure)!

Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem na serwerach z pb i jakoś nie wywalało a gra dostała rumieńców, w końcu ludzi widać.

 

I tak, da sie grac na 8200@3.2ghz, z 4gb ramu i 8800gt. Klatki na low wygladają na około 40-50, są dropy zwłaszcza po dłuższym graniu(uzywam bet najnowszych, nie mialem czasu instalowac whql) - dropy do 18 fps załatwia alt tab i powrót do gry i znow ciesze się ~~40fps...wiec coś zrąbane jest albo w sterach albo gra mieli.

Przy okazji -----> hdd ssie. Na ssd cruciala wczytanie się etapu/mapy to pare sek. Na hdd ponad minuta i jeszcze w czasie grania doczytuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji -----> hdd ssie. Na ssd cruciala wczytanie się etapu/mapy to pare sek. Na hdd ponad minuta i jeszcze w czasie grania doczytuje...

 

Raczej kwestia ramu i wylaczonego swapa. Jade na 2x4GB swap na virtualu 600MB i mapy laduja sie prawie insta na samsungu F1 500gb.

 

@ Mam problem z grafa...

Czasami co chwila 1 klatka co kilkadziesiat jest zielona... jakbym mial grafe zwalona. Normalnie da sie grac ale blysnie taki zielony potwor i mozna dostac epilepsji!

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo wy ati userzy jesteście :P

A na poważnie - grzebnijcie w ustawieniach zasranego origina i wyłączcie część (nie pamiętam nazwy opcji) odpowiadającą za uruchamianie origina w grze bf3. Overlay po angielsku, zasada działania jak w steam, alt tab włacza menu origina w grze. O ile dobrze pamiętam...

Ale to na pewno to - pogrzebcie, znajdzcie, wyłączcie, zieleń powinna zniknąć, to wynik działania origina.

 

Co mi przypomina, że o ile to się Wam sprawdzi chłopaki, to dajcie znać a mod tematu niech to ujmie w FAQ na 1...

Pozdro, ja nie moge tera grać :P

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...