Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się gra na specu podobnym do mojego, tzn. e2200@3,2ghz, 9600gt lekko podkręcony, 2gb ram ? Mam ochotę pograć w porządnego fpsa, tak więc jest albo mw3, albo bf3. Zależy mi na komforcie grania, żeby nie było jak w black ops (tragedia).

 

 

Po pierwsze - Porządny fps i nazywasz tak mw3? huh. Tak samo black ops... [; Co do komfortowej gry - Znajomy gra na minimalnych ustawieniach w 1280x1024 na podobnym sprzęcie, tyle że ciut lepszy procesor, a grafika 9800, więc także lepsza... Wątpię by Ci się komfortowo w to grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cod 4. Jak dla mnie nic nie przebije pod względem grywalności w multi tej części. BF3 jest dobry ale za bardzo poszedł w kierunku BC, to raczej powinno być BC3 :P Ale to tylko moje zdanie.

Albo darmowy TF2, świetna frajda, zwłaszcza na dobrych serwach.

Edytowane przez yoshik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także polcem Team Fortress 2 - Darmowy i fajny. :)

Ze strzelanek? Americas Army 3, ArmA 1 i 2, ja się zagrywałem nawet w darmowego przez steam Insurgency - Modern Infantry Combat - Tylko trzeba mieć half-life 2 bodaj do odpalenia gry. Taka mieszanka CS i CoD, bardziej realistyczna i przyjemna :)

 

A z nowych... No cóż. Sprzedaj to co masz, dołóż ze 3 stówy i kup coś na ddr3. Płyta główna ze 150-250zł, ram 4gb ddr - 100zł, procek AMD 250 - 240zł, a grafikę wymień z dopłatą na jakiejś giełdzie na np. 9800/8800. Imo lepiej Ci to wyjdzie, niż wymiana samej grafiki jakbyś chciał. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było więc zapodaję - możliwość zmiany wyglądu gry - bardziej kolorowo, mniej niebiesko i szaro.

link

 

Polecam zabawę, gra zupełnie inaczej wygląda(zwłaszcza ze tymczasowo/dziś gram na low spec pc, tj 8200@3.2 i 8800gt). Na lepszej grafie wiadomo o wiele lepiej.

 

Wrzuciłem te pliki do głównego katalogu gry i zero zmian, kolory takie same co były, wtf ?

 

To tylko dla dx 10 i nvidia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem te pliki do głównego katalogu gry i zero zmian, kolory takie same co były, wtf ?

 

To tylko dla dx 10 i nvidia ?

 

Dolaczam sie do pytania + czy jest mozliwosc ustawienia: /render.drawfps 1 -> na stale, po kazdym logowaniu na nowy serv komende mi czysci z .cfg :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodni gry w BF3 i dochodze do wniosku ze Niedzielne popoludnia i wieczory to wysyp Cheaterow , moja srednia skutecznosc spada o wiecej niz polowe

cuda wianki i gracze ktorzy widza przez sciany :/

nic tylko sobie filma jakiegos zapodac i pograc w tygodniu .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem swój pierwszy BAN:

 

Game got disconnected: you have been banned from this server.

 

Nie radze grać dobrze na tym serwerze : DE ~ #1 Conquest ~ www.BF3Com.com by G-Portal.de

 

Za często admina zbiłeś? :P Nie raz nie dwa miałem taką sytuacje ,że dostawałem banana za zbyt dobrą gre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie biegałem po Kaspijskiej granicy, z 4 K punktów, kilka beretek, o dziwo drużyna wykonywała "jeden rozkaz" raz za razem i ban pod koniec rundy :P.

 

A łapałeś się do pierwszej trójki? Może jakiemuś szczylowi blokowałeś baretkę? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj na jakimś niemieckim serwerze, przyuważyłem typka co walił z granatnika w czołg i potem naprawiał. Postałem koło niego z 3 minuty po czym wyjąłem Berettę i poczęstowałem go headshotem. ;) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

Mój gtx460 właśnie padł przez battlefielda. Very nice. Widać że gra używa 100% grafiki, do tego grałem na meduim z ssao aby mieć zapas płynności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z forumowiczów lata w batku na joysticku ? zastanawiam się nad sprawieniem sobie jakiegoś jednak nie chciałbym wyrzucić kasy w błoto bo np bf nie obsługuje przepustnicy czy mocno kuleje konfigurowanie go w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z forumowiczów lata w batku na joysticku ? zastanawiam się nad sprawieniem sobie jakiegoś jednak nie chciałbym wyrzucić kasy w błoto bo np bf nie obsługuje przepustnicy czy mocno kuleje konfigurowanie go w grze.

 

Oj tam klawa+mysz daje rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChS

Tylko klawiatura i mysz, czy jakiś joy? Swoją drogą ja mam jakiś drewniane ręce do fruwajek, próbowałem kilka razy i zawsze kończyło się to kompromitacją... ;)

 

Tak, tylko i wylacznie klawa + mysz... Przez te heli i samoloty ratio mi niezle spadlo :blink: Ale unikatowe niesmiertelniki rekompensuja mi to ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...