Skocz do zawartości
dempsej

Lapek Z Dvi Lub Hdmi

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Szukam lapka ktory spelnialby wymagania:

- C2D

- Grafika 8600 /ew 7600/

- wyjscie DVI lub HDMI

- matryca 15 wide

- cena ~3500

- takie rzeczy tylko w erze, wiem ;]

 

Jak dotad, po przekopaniu sie przez allegro wywnioskowalem, ze albo sa laptopy z GeForcem 8600 (chocby compal), ale nie maja dvi, albo laptopy z gf 8400, ktorego nie chce bo jest wolniejszy od 7600, za to z wyjsciem dvi/hdmi. Sa tez Acery z 8600 i hdmi w zakladanej cenie, ale opinie o nich kazdy zna i raczej nic sie w tym wzgledzie nie zmienilo.

 

Dlaczego do ciezkiej cholery jesli juz jest lap z dvi i 8600 to kosztuje sporo ponad 5000? Czemu wpychaja to do padacznych 8400, a 8600 juz nie? Czemu ani Compal ani Asus nie robia kadlubkow z dvi? Spisek producentow, jak nic...

 

Dell Vostro - jest marka, jest 8600, jest D-Sub... A DVI???! brak. Szlag by go...

 

HP dv9000 - ok, kolo 3800 na allegro, ma wsio, za to 17 cali. Duzy :/

 

Macie jakies pomysly, bo ja juz zaczynam watpic czy istnieje taka kombinacja w rozsadnej cenie.

Ostatecznie moze byc 17" choc to kawal klamota...

 

Please, forum purepc, find my lap!

Edytowane przez dempsej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer 5920G. Ma core 2 duo 1,5 ghz, 8600M GT i HDMI. Co do opinii poczytaj na temat tego konkretnego modelu może zmienisz zdanie. Ja mam i na razie jest ok ale jedna sprawa 8600M GT to nie jest demon wydajności. Podobnie jak większość kart w lapkach.

Edytowane przez adamus2001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...