Skocz do zawartości
marcell

Rail Simulator

Rekomendowane odpowiedzi

RAIL SIMULATOR



Rail Simulator to realistyczny symulator kolei zrealizowany przez ten sam zespół ludzi, który w 2001 roku zaserwował nam grę Microsoft Train Simulator. Tym razem jednak wydawcą nie jest gigant z Redmond, lecz koncern Electronic Arts. Nie ulega wątpliwości, iż produkt ten skierowany jest głównie do miłośników kolejnictwa, dla których kilkugodzinne obsługiwanie parowozu czy elektrowozu i podziwianie widzianych za oknami krajobrazów jest znakomitą formą spędzania wolnego czasu.


żrodło: www.gry-online.pl


GALERIA RAIL SIMULATOR WWW.GRY-ONLINE.PL


Wymagania minimalne:
System operacyjny: Windows XP z SP2 / Windows Vista
Procesor: Windows XP - Intel Pentium 4 / AMD Athlon 1.7 GHz lub jego odpowiednik
Windows Vista - Intel Pentium 4 / AMD Athlon 2.6 GHz lub jego odpowiednik
Pamięć: 512 MB
Karta graficzna: 64 MB z obsługą DirectX 9.0c, Pixel shader 2.0 lub wyższy (tylko AGP i PCIe)
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c
Dysk twardy: 4.5 GB wolnego miejsca na instalację gry

Zalecana konfiguracja sprzętowa:
System operacyjny: Windows XP z SP2 / Windows Vista
Procesor: Intel Pentium 4 / AMD Athlon 3.0 GHz lub jego odpowiednik
Pamięć: 1 GB
Karta graficzna: 256 MB z obsługą DirectX 9.0c, Pixel shader 3.0 lub wyższy (tylko AGP i PCIe)
Karta dźwiękowa: Sound Blaster® X-Fi™ od Creative Labs
Dysk twardy: 4.5 GB wolnego miejsca na instalację gry


Więcej infomacji TUTAJ
Polska strona o RAIL SIMULATOR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie z tego co czytam...... na temat tej gry od posiadaczy wersji "przedpremierowej" .... ta czesc nie umywa sie do starego MSTS i na dodatek to tzw.

HD|EA GAMING a co to oznaczy sami sie przekonajcie ;)

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie z tego co czytam...... na temat tej gry od posiadaczy wersji "przedpremierowej" .... ta czesc nie umywa sie do starego MSTS i na dodatek to tzw.

HD|EA GAMING a co to oznaczy sami sie przekonajcie ;)

a co to znaczy? chyba nie zrobili z tego NFSa. tuning lokomotyw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moim konfigu gra chodzi tak sobie 1024x768 .. medium i na trasie z oxford... jest od 14-70 fps ;] a po wlaczeniu track monitor to juz juz jest totalna porazka.. chyba jednak wroce do starego msts....

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moim konfigu gra chodzi tak sobie 1024x768 .. medium i na trasie z oxford... jest od 14-70 fps ;] a po wlaczeniu track monitor to juz juz jest totalna porazka.. chyba jednak wroce do starego msts....

Ja gram w 1024x768 na High tylko cienie na LOW i poniżej 20 fps nie schodzi z track monitor

Może masz włączone AAx4 i cienie - shadows które pożerają klatki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w 1024x768 na High tylko cienie na LOW i poniżej 20 fps nie schodzi z track monitor..

Dobra jest juz troche lepiej ... bede Ci wdzieczny za screen z twoich ustawien i ustawien sterownikow :)

Swoja droga .. 20 fps to juz za malo jak dla mnie no chyba ze mamy inne poczucie płyności .. :)

 

Pozatym zapraszam na rozmowe o rail na gg....

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na to tyle...i sie zawiodłem. Mało tras oraz lokomotyw (na oficjalnej stronie mozna pobrac kilka innych odmian kolorystycznych oraz wkrotce ponoc bedzie mozna pobrac trase USA i lokomotywy do niej...) Grafika jest nie najgorsza wiadome ze lepsza od MSTS ale tez nie jest jakas super no i ma błędy w postaci latającej w powietrzu trawy czy ludzi stojących w powietrzu na peronie. Czasem tez gierka potrafi sie poprostu zwiesic, u mnie jak wlacze multismapling to przy przejsciu do mapy2D nastepuje szybkie wyjscie z gry. Zobaczymy jakie wyjdą te dodatki.....a ponoc MS zapowiedzial MS Train Simulator X - na silniku Flight Simulatora X, było by miło....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza nie nabijaj sie... graj tam dalej w TDU (swoja droga przejechał bym sie dookoła wyspy jakims ENZO) a ja sobie jakos poradze z zatrzymaniem pociagu ;)... na peronie. p.s. wczoraj nie wiem dlaczego przy 180mph wyleciałem z szyn na zakręcie ;p

 

Jak dla mnie .. albo inaczej, zostaje przy MSTS czekam na MSTS2 a RAIL SIMULATOR traktuje jako ciekawostke..

 

Pozdrawiam

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wg mnie porazka

 

cala rzesza fanow symulatorow pociagu z pewnoscia czekala na ten "hit" sporo czasu i wiazalo z nim wiele nadziei... a prawda jest taka ze to totalny niewypal

jezeli mialbym porowynwac ja do aktualnego stanu train simulatora (gra ktora ma okolo 6 lat) no to nawet nie ma porownania - udoskonalony przez Czechow silnik i nowe opcje daja duzo duzo wiecej z gry, cala masa dodatkow itepe itede

takze krotko mowiac nie warto sie przezucac na RS bo nie ma na co

 

wg mnie przez ten czas powinni sie skupic jedynie na polepszeniu grafiki w stosunku do starego dobrego Train Simulatora, a przede wszystkim silniku i fizyki w grze bo to podstawa przy wszelkiego typu symulatorach, bo dodatki w postaci tras i taboru powstana z zamilowania do gry przez graczy

 

Podsumowujac szkoda bylo czasu i pieniedzy na ta gre, no ale jak sie EA wezmie za symulatory to tak wychodzi.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez crusader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez MSTS 2 nie bedzie dlatego wyszedl Rail Simulator

Nawet screeny i filmik sa z prac na MSTS 2 ktore przerwali 2 lata temu ( a moze kilka lat temu )

IMo gierka lepsza od MSTS a jak bedzie mozna konwertowac pociagi z MSTS to bedzie wypasik 2 plyty dvd dodatkow nasciaganych z roznych stron .. takze mysle ze jak gierka sie rozwinie i spolecznosc tak jak w MSTS , grafa no grafa jest lepsza ale nadal nie jest to to .. ale wnetrza lokomotwy bardzo ladne

MSTS byl fajny ale grafika juz pozostawia wiele do zyczenia ... mowiecie ze ludzie stoja w powietrzu moze bedzie patch a moze to wina "tej" wersji gry .. ale grunt ze sa ludzie i jakos ten swiat w grze zyje

Ale cena troche zaporowa 145 zł :) poczekam az troche stanieje,

Pozatym EA nie robilo tego tylko .. ( cholera zapomnialem ;p Ku cos tam tez przy tym uczesticzylo -- Kuju enterteiment czy jakos tak ;] nie bic rano jest;;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...