Skocz do zawartości
Crazy_Ivan

Film: dzwięk ok, obrazu brak (chyba nie problem z kodekami)

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnołęm dwa filmiki (jeden z IŁ2 Sturmovik a drugi z World of Warcraft). Problem w tym, że nie mam obrazu tylko sam dzwięk, są to pliki wmv i avi. Próbuję odtworzyć je w WMP 8 (standard z WinXP), mam Divx 5.03 i Xvid (ale to raczej tu nie jest potrzebne). Przy próbie uruchomienia WMP najpierw próbuje ściągnąć kodeki ale nie udaje się to i póżniej już tylko dzwięk. Zastanawiałem się czy przyczyną moze być brak WMP 9, pamietam że kiedyś podobny problem był z filmikami z 3dmark03, a tam wymagany był WMP9. Niestety na stronach z których to ściągałem nie było napisane czym jest to kodowane (we włąściwościach plików też nie) i co potrzebne jest by to odtwożyć. Starałem się uniknąć WMP9 ale jak bedzie trzeba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnołęm dwa filmiki (jeden z IŁ2 Sturmovik a drugi z World of Warcraft). Problem w tym, że nie mam obrazu tylko sam dzwięk, są to pliki wmv i avi. Próbuję odtworzyć je w WMP 8 (standard z WinXP), mam Divx 5.03 i Xvid (ale to raczej tu nie jest potrzebne). Przy próbie uruchomienia WMP najpierw próbuje ściągnąć kodeki ale nie udaje się to i póżniej już tylko dzwięk. Zastanawiałem się czy przyczyną moze być brak WMP 9, pamietam że kiedyś podobny problem był z filmikami z 3dmark03, a tam wymagany był WMP9. Niestety na stronach z których to ściągałem nie było napisane czym jest to kodowane (we włąściwościach plików też nie) i co potrzebne jest by to odtwożyć. Starałem się uniknąć WMP9 ale jak bedzie trzeba...

Yo sciagnij sobie caly pakiet kodekow np.SLD CODEK PACK 1.5 Ja go mam i wszsytko mi ladnie smiga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.divxworld.ckmedia.pl/programy/i...GSpot.zip    (21 KB)

 

Tym programem sprawdzisz czym kodowany jest avi. Więcej nie potrafię Ci poradzić.  :roll: :)

THX za link, ten programik pokazuje że jest to divx i że kodek jest zainstalowany :roll: niewiem co z tym fantem zrobić.

 

Update: Jeden filmik (ten WOW) okazał się uszkodzony, poprałem z innej strony i działa. Jednak ten drugi jeszcze nie a niestety nie mam innego żródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...