Skocz do zawartości
Njoi002

Geil 800mhz Cl4 I C2d Na 3.0ghz

Rekomendowane odpowiedzi

ok sprawdze, a czy nie wiecie dlaczego nie moge na swoim e4300 osiagnac wiecej niz 3.1Ghz? Przy ustawieniu 350x9 komp odpala do momentu gdy wyskakuje napis windowsa 'Zapraszamy' restartuje sie i od nowa. Ciekawe jest tez to, ze jesli ustawiam np. fsb 400mhz i mnoznik 7 komp tez nie wstaje. Czy powinienem zwiekszyc V na NB? Moja plyta to Abit IP35-e, pamieci takie jak wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to na P35 wyglada, ale na 965 przynajmniej jest tak ze np. jak ustawiasz mnoznik 7 w procu co ma normalnie 9 to rzeczywisty zegar NB jest 9/7 * 400- czyli 514 w tym przypadku.

 

A na e4300 nie mozesz osiagnac wiecej niz 3100 bo zapewne sie na takich taktach koncza te proce dzisiaj.

 

To juz nie czasy pierwszych rewizji i tygodni ~25 ze wszystko fruwalo jak szalone.

 

Tez kiedys e6600 na 3,6 ghz nie bylo czyms niezwyklym- a nowe rewizje rzadko kiedy daja rade na tyle.

Edytowane przez Heniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok sprawdze, a czy nie wiecie dlaczego nie moge na swoim e4300 osiagnac wiecej niz 3.1Ghz? Przy ustawieniu 350x9 komp odpala do momentu gdy wyskakuje napis windowsa 'Zapraszamy' restartuje sie i od nowa. .

a jakie mu dajesz v na procku jesli def. to może juz byc mało na NB mozesz ustawic dla pewności 1.4v i zobaczyć czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie kiedys coś takiego?? Ktoremu programowi wierzyc?? Do tego mam 1.365v i def na NB

 

Screen

Wierz CPU-Z. Orthos często pokazuje dobrze takty, źle mnożnik i fsb, core temp wariuje, a Everest powinien pokazywać dobrze. co nie zmienia faktu, że CPU-Z jest najczęściej nieomylny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...