Skocz do zawartości
Zigi

Tv-out W Dellu Vostro A Spdif

Rekomendowane odpowiedzi

W instrukcji od dell-a vostro 1700 znalazłem info o tym iz z wyjścia Tv-out poprzez adapter można otrzymać nie tylko sygnał typu S-video czy compozyt (przy zastosowaniu innej przejściówki nawet component) ale również audio - spdif.

Czy ktoś orientuje się czy takowa przejściówka (compozyt) sprzedawana jest w komplecie tym notebookiem -ewentualnie gdzie ją można kupić bo na stronach della jakoś nie potrafię jej wyszukać? A może ktos posiada schemacik samego wyjścia? (w sumie potrzebny mi sam sygnał spdif).

 

Edit: Wygląda na to iż spdif podawany jet na pin nr 5(centralny u góry) i 7 masa spdif - schemacik wyjścia. Wypatrzyłem też już stosowną przejściówkę, acz bynajmniej nie na stronie della.

Edytowane przez Zigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglbys podzielic sie namiarem na ta przejsciowke? Mam vostro 1500 - w nim tv-out rowniez daje sygnal audio jak w 1700, niestety dell nie dolacza do zestawu tej przejsciowki. Jakis czas temu widzialem gdzies w sieci oryginalna przejsciowke della, cena w okolicach 20$ za kawaleczek kabla i kilka wtyczek nie zacheca niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna uwaga do wyjścia spdif della.

 

Zupełnie nie rozumiem dlaczego ale przez przejściówkę działa tylko równocześnie z podpiętym do wzmacniacza (H/K) kablem video (dowolny albo s-video albo compozyt) inaczej głucho. Wygląda to tak jakby sygnał spdif był masowany po sygnale wideo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...