Skocz do zawartości
LCC

Windows Xp: Service Pack 3

Rekomendowane odpowiedzi

a jak mam reisntalation cd od della z xp prof sp2 eng, i dorzuce do obrazu tej plytki sp3 to nie bede musial wpisywac przy instalacji klucza tak jak teraz?

 

czy jest gdzies jakis mini poradnik jak integrowac sp3 z plyta z sp2 tak by procz samego scalania jeszcze ewetualnie cos wyrzucic, mam tu na mysli tylko same glupie rzeczy a nie tworzenie wersji lite :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh, przepraszam za moją opieszałość. Już się ładnie pobiera ze stronki M$.

Mam nadzieję, że mi sieci nie zabije ;)

 

EDIT: SP3 PL zainstalowany. Pierwsze wrażenie... niby winda chodzi szybciej, ale może mi się tylko wydaje.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakis sposób na to żeby działały motywy do XP z SP3 PL dotychczasowy sposób z UXTheme Patcherem mi nie działa próbowałem juz metod opisanych w tym temacie i nic :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio z tym walczyłem na lapciaku i nie znalazłem działającego sposobu... Jak by ktoś trafił na UXTender to lepiej uważać, bo potrafi zepsuć system - BSOD w efekcie (przywracanie systemu w trybie awaryjnym pomaga).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam skąd ściągnąłem uxtheme, a nie mam teraz dostępu do mojego kompa, ale użyłem Replacera i zamieniłem plik. Dodam, że SP3 instalowałem na istniejący system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam skąd ściągnąłem uxtheme, a nie mam teraz dostępu do mojego kompa, ale użyłem Replacera i zamieniłem plik. Dodam, że SP3 instalowałem na istniejący system.

 

Ja podmieniłem na żywca i działa. Ściągałem stąd:

 

http://www.neowin.net/forum/index.php?show...633040&st=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio z tym walczyłem na lapciaku i nie znalazłem działającego sposobu... Jak by ktoś trafił na UXTender to lepiej uważać, bo potrafi zepsuć system - BSOD w efekcie (przywracanie systemu w trybie awaryjnym pomaga).

Potwierdzam - UXTender nie zawsze dziala dobrze. Podobno niektorymi podwersjami xpka ma problem. U mnie jego uzycie skonczylo sie ciaglym automatycznym restartem systemu zaraz po jego zaladowaniu. Pomogla podmiana uxtheme.dll w trybie awaryjnym wg instrukcji http://www.winmatrix.com/forums/index.php?...=18059&st=0

 

Obylo sie bez przywracania systemu :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli instalacja SP3 w dalszym ciągu mija się z celem bo więcej problemów niż korzyści?? Fajnie... Poczekam pół roku jeszcze z tym.

masz wgrane wszystkie aktualizacje ? jeśli tak to jakbyś miał sp3. o jakich problemach piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem problem z SP3 a konkretnej z instalacja sterownikow do jakichs urzadzen, glownie pod USB. Np. kupilem myszke pod usb i niestety przy instalacji wychodzil blad ze odpowniedniego pliku nie mozna znalesc czy skopiowac, cos takiego. To samo mialem przy instalacji sterownikow do chipsetu. Teraz mam xp na sp2 i jest cud miod malina, wszystko bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam instalowałem sp3 tylko na próby, zainstalowałem system na innym dysku żeby prawdzić czy to coś daje, najpierw popracowałem ze 2h na sp2 a potem instalka sp3 i jakoś nie widzę żadnej różnicy, oprócz tego że dźwięk jest jakby gorszy.... ale może po prostu zmęczony byłem. W każdym razie dysk już po formacie bo 2 systemów nie potrzebuję ;) le wolę nie ryzykować instalowaniem SP3 na systemie na którym pracuję cały czas, nie mam czasu na formaty i inne bzdety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...