Skocz do zawartości
LCC

Windows Xp: Service Pack 3

Rekomendowane odpowiedzi

Troche inne pytanie meczace mnie od update'u do wspomnianego SP. Mianowicie czy jest szybki i wygodny sposob na zmiane czestotliwosci pracy portow USB? Stary USB Mouserate Switcher nie radzi sobie ze zmianami wprowadzonymi w latce... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam mały problem po instalacji SP3.

Windowsa mam oryginalnego (uczelnia zapewnia mi produkty Microsoftu) ale po instalacji SP3 wyskoczył mi komunikat, że zmieniłem sprzęt w komputerze od ostatniej aktywacji systemu i musze aktywować jeszcze raz. W rzeczywistości dokupiłem tylko dysk twardy, reszta bez zmian. Co mam zrobić w takim wypadku ? Aktywacja przez internet nie działa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam mały problem po instalacji SP3.

Windowsa mam oryginalnego (uczelnia zapewnia mi produkty Microsoftu) ale po instalacji SP3 wyskoczył mi komunikat, że zmieniłem sprzęt w komputerze od ostatniej aktywacji systemu i musze aktywować jeszcze raz. W rzeczywistości dokupiłem tylko dysk twardy, reszta bez zmian. Co mam zrobić w takim wypadku ? Aktywacja przez internet nie działa :/

Jak ostatni raz widziałem aktywator w XP, a było to w zeszłym tygodniu to wydawało mi się ze widziałem tam trochę wiecej opcji niz aktywacja przez internet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na lapku org. XP PRO.

Coś mnie podkusiło, żeby zainstalować SP3.

Wszystko niby szło dobrze, lecz po reboocie wyskakuje mi BSOD.

Dokładniej to pasek ładowania trochę "przelatuje" i zaraz bluescreen.

 

Stąd moje pytanie.

Jak teraz "wywalić" SP3?

 

P.S. Błąd mógł być spowodowany tym, że miałem zainstalowane MUI?

- chkdsk /r - nie pomaga

- po próbie uruchomienia w trybie awaryjnym, także BSOD

 

-------------------

 

EDIT

 

Problem już rozwiązany.

Dla potomnych TU JEST ROZWIĄZANIE

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś czy microsoft wypuści xp 64 bit z wbudowanym sp3? Bo wersje 32 bit z sp3 można kupić bez problemów.

A od kiedy Windows NT 5.2(Server 2003) posiada trzeciego service packa?

 

[Tego pytania nie ma bo oczywiste ze nie ma SP3]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, moze zejde minimalnie z tematu ale mam takie 2 pytania:

znajomy chce w firmie zalegalizowac winde, ma teraz win xp prof i chce kupic legalny system

mam w planie go zalegalizowac na home bez formatu i moje pyanie

- jak to zrobic ?

- czy w firmie mozna miec win xp home czy trzeba miec prof ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię więc XP PRO (zapomnialem o tym wyzej napisac)

Nainstalować go na aktualny system, czy jakims innym sposobem sie to "legalizuje"

 

 

Edycja

Piekne dzieki SGJ

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś spotkał się z problemem z instalacją IE7 pod SP3? Bo mi za każdym razem wyskakuje, że instalacja się nie powiodła.. Windowsa mam z MSDNAA.

I tak szykuje mu się format, ale moze ktoś zna jakieś inne rozwiazanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko wersjom beta, ale w tym przypadku zostanę przy IE6. Sytuacja wygląda tak, że kiedyś po zainstalowaniu IE7 straciłem możłiwość korzystania ze skanera, gdyż aplikacja HP oparta jest na kontrolce IE i w tym przypadku nie były do końca spasowane. HP we współpracy z M$ opracował na tą dolegliwość poprawkę, którą chciałem sprawdzić, ale do tego potrzebny mi jest IE7.. Skoro nie mogę go teraz zainstalować, to poczekam jeszcze ten miesiąc czy dwa do formata..

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia po kilkugodzinnej i zaciętej walce doszedłem do rozwiązania i udało mi się zainstalować IE7. Winny był zmodyfikowany BootScreen. Przy instalacji SP3 jest info, dlaczego nie można go w takiej sytuacji zainstalować, a przy IE7 tego nie zrobili..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już miał podobnu problem bo wszytskich tematów o SP3 nie czytałem.

Spotakł się ktoś z czymś taki że przy instalacji SP3 na świerzo postawionym Windows XP (bez żadnych dodatków, goły win) nie mógł zainstalować SP3 bo windows wyświetal komunikat że potrzebny jest przynajmniej SP1 albo SP2?(nie pamiętam dokładnie tej formułki ale napewno chodziło o to co napisałem). Po instalacji któegoś z poprzednich SP wszytsko ładnie się instaluje.

Trochę to dziwne nie sądzicie? Może to wina samej instalki bo SP3 ściągnąłem zaraz jak wyszła jakoś finalna wersaj PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...