Skocz do zawartości
LCC

Windows Xp: Service Pack 3

Rekomendowane odpowiedzi

w najnowszym bulidzie ciagle nie dziala tryb awaryjny ;) do tego znalazlem ciekawego buga ze zawsze gdy klikne "open with..." to zamiaast okienka wyboru otwiera mi sie z notatnikiem obojetnie czy jest to plik txt, avi, czy rar ;)

Dziwna sprawa co ty masz z tym trybem awaryjnym, u mnie zarówno na v5503 jak i na 5508 chodzi jak burza, no i Otwórz za pomocą... też działa u mnie bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 3311 na pc i nie dziala mi tryb awaryjny, ale open with i search dziala bez problemu

na lapku mam 3264 i tez nie dziala tryb awaryjny, nie dziala open with (notatnik) ale search dziala :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sobie na virtual pc instaluje win xp ze scalonym sp3 - zobacze jak to myka i czy mniej problemowe

 

chociaz i tak ja nie mam duzo problemow :)

 

 

@EDIT

 

WIN XP [ENG] z scalonym SP3 + MUI [PL] - wszystko dziala bez problemu

 

- dziala szukajka;

- narzedzia administracyjne sa na swoim miejscu;

- dodaj/usun skadniki windows tez dzialaja (chociaz u mnie nie byl z tym problemu);

- otworz za pomoca dziala;

- tryb awaryjny dziala bez problemu;

- remote deskopt connection - na starym dzialalo tylko w jezyku ENG, tutaj myka z PL i ENG :)

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chris Keroack napisał na oficjalnym webowym forum dyskusyjnym Microsoftu, że dodatek Service Pack 3 do systemu Windows XP uzyskał status RTM. Oznacza to, że prace zostały już ukończone i należy oczekiwać wydania SP3 dla użytkowników. W międzyczasie otrzymają go firmy OEM.

 

Keroack ogłosił, że 29 kwietnia dodatek zostanie opublikowany w witrynie Microsoft Download. Podobnie jak w przypadku SP1 do Windows Vista, w usłudze Aktualizacji automatycznych Service Pack 3 do Windows XP pojawi się z opóźnieniem - według podanych informacji, dopiero latem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy klucz od XP Home PL bedzie pasowal do XP Home eng? Bo chce sobie zapodac SP3 ale do po.skiej wersji jeszcze nie wyszlo i czy mui pl bedzie dzialal w XP Home?

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows XP Sp3 Final ENG

 

http://download1us.softpedia.com/dl/94d1b2...SP3-x86-ENU.exe

 

http://download.softpedia.ro/dl/708941c040...SP3-x86-ENU.exe

 

ftp://majorgeeks.mirror.internode.on.net/...SP3-x86-ENU.exe

 

 

 

Najpewniejsze zródła, jak sciagacie z niepewnego zródła sprawdzajcie sumy kontrolne! Juz dzis zassalem 2 razy rc2.. a ktos pisal ze na bank final.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoiler! Kliknij w poniższy kontener by otworzyć.
"Alternatywne źródło"

---EDIT---
Ok działa. Ściągnąłem z linka podanego przez RBEJ. Tylko jeśli ktoś ma zmodyfikowany BootScreen przez jakiś program to moze wywalić info obłędzie i konieczności zajrzenia na stronę M$. Trzeba poprostu przywrócić standardowy BootScreen. Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na innym serwerze, ssać nie bać żaby. XP SP3 PL

 

http://www.flyupload.com/?fid=2591545

 

Plik pewny posiada sume kontrolną 152c4d174756d33746c81e177edccdf2 i wielkosc z w bajtach zgodna z polska wesja z TechNetu. Działa sprawnie nie ma z nią problemów

 

explorer zjada 8 - 15 mb ramu :D chodzi sprawniej niz w sp2, mniej muli i mniej przerzuwa dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suma kontrolna u mnie taka sama ;) integracja zrobiona, zainstalowane to to na VPC i działa bez problemów, o wydajności się nie wypowiem, bo tego nie da się ustalić na VPC :P

no i też plota o problemach w ściągnięciu limitu na jednoczesne połączenia za pomocą xp-antispy się nie sprawdziła :P

 

post-6650-1209127355_thumb.jpg

 

/edit/

przypomniało mi się coś... rzekomo podczas instalacji nie powinno się podawać klucza, dopiero przy aktywacji miało się to robić, a u mnie jednak po staremu wszystko się odbyło, a jak u Was? :unsure:

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...