Skocz do zawartości
Racuch

Crucial Lanfest - Mała Recka Ala Homemade

Rekomendowane odpowiedzi

przy 2,3 V padły po jakim czasie i czy były katowane na więcej vol.?, dali w końcu coś na miarę AE ?

od siebie dodam że u pewnego, znajomego mi osobnika B-) AE chulają już ponad 6 m-cy ale przy 2,1 Vmem

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do AE - u mnie chodzą na 1000 4-4-4 na 2,2V już, odpukać, od lutego 2007 i nic im nie jest. Druga sprawa to stanowisko Cruciala - przecież wyraźnie w specyfikacji AE podane jest " DDR 667 3-3-3 ,2,2 V" więc nie wiem czemu miało by być to śmiertelne napięcie dla tych memek. No chyba, ze ktoś ma piekarnik w budzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy 2,3 V padły po jakim czasie i czy były katowane na więcej vol.?, dali w końcu coś na miarę AE ?

od siebie dodam że u pewnego, znajomego mi osobnika B-) AE chulają już ponad 6 m-cy ale przy 2,1 Vmem

 

po 2 tygodniach,nie byly katowane

 

Mi sie udalo wysepic Ballistixy 1000 w zamian za AE,ale to na farcie.Prponowali oczywiscie wersje Ballistix 667 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mnie piszesz? :lol2: Bo śmigają od grudnia 2006, ostatnio zjechałem na 2V bo do 1kMHz to i tak styknie :-P

:rolleyes:

no osobiście też zjechałem na 2,07 Vmem przy 570MHz (jakies 2,2 real na DFI) jest nawiew ale on daje pewnie tylko dobre samopoczucie i nic wiecej :unsure:

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak te pamięci zachowują sie przy zestawie 4x1GB ? bo w zwiazku z tym że poszalałem sobie i zainstalowałem viste 64 zdecydowanie potrzebuje 4gb ramu i nie wiem jak tego dokonac...

 

A jak te pamięci zachowują sie przy zestawie 4x1GB ? bo w zwiazku z tym że poszalałem sobie i zainstalowałem viste 64 zdecydowanie potrzebuje 4gb ramu i nie wiem jak tego dokonac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np. tak:

Vmem 2.0 vol. ale raczej DFIP35T2R zaniża i jest ok 2,1-2,15

EDYTA : po rozmowie z Gemmy-m zawyża ale OK. 0,01 vol. czyli wzorowe Vmem

Dołączona grafika

smigaja na 5-tkach 600MHz i 2,15Vmem --> DFI

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie do posiadaczy. kupiłem kit (thx bazi;)) na spółę z kolegą i dziś je sprawdzaliśmy. ustawiliśmy 2.2v jak crucial życzy pochodziły sobie z ~2h potem wyłączyliśmy kompa dotchnęłem radiatorów a one parza. czy u was tez tak bylo na 2.2v ?

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie do posiadaczy. kupiłem kit (thx bazi;)) na spółę z kolegą i dziś je sprawdzaliśmy. ostawiliśmy 2.2v jak crucial życzy pochodziły sobie z ~2h potem wyłączyliśmy kompa dotchnęłem radiatorów a one parza. czy u was tez tak bylo na 2.2v ?

u mnie ghm/gkx z radiatorami robia sie cieple dopiero powyzej 3v, widze ze micron coraz lepsze kosci daje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ghm/gkx z radiatorami robia sie cieple dopiero powyzej 3v, widze ze micron coraz lepsze kosci daje :D

Mamy to szczescie ze mamy starsze microny :)

 

MOje bez radiatorow na 2,7v sa zimniutkie :)

 

NIestety te nowe to daja w kosc :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam jednego kita, i jedno wiem, wytrzymaja dluuugo (wieczysta GW producenta) :lol2:

producent daje 2,2V, przyjmijmy, ze rozne mobasy daja rozne v dla ramow wiec 2,3V teoretycznie nie powinny robic na nich wiekszego wrazenia, i obym sie nie mylił :D

oczywiscie powyzej chodzi mi o prace na codzien

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że potrzebują niższych napięć, jak grzeją się bardziej (10% niższe V, a biorą 50% więcej A :D )

 

Niech ktoś sprawdzi czy to się jakoś skaluje z wyższym napięciem (2,8v i więcej), jak nie to te mamki to żadna rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak u Hanu poszły 4x1GB na 500MHz i to na P5W64 to i tak spoko

Kiedyś ;).... nie mogłem ustabilizować HZ-tów na GCT (4x1GB) przy 450MHz-ach --> P5W64WS Pro

nie ma chętnych na wiecej Vmem, chyba pokutuje plaga padających D9

:-D

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim AE odwidzial sie zycie po 5 miesiacach na 333 CL3-3-3-6 @ 2V :lol: tez pieknie :D a obecne elpidy mimo 2.2V nie chcia chodzic na 1:1 przy 400 mimo iz na 2:3 popierdzielaja az milo, to jest zagadka :D

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...