Skocz do zawartości
Racuch

Crucial Lanfest - Mała Recka Ala Homemade

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dotarła do mnie szybka paczuszka od Bazi-ego - (jak zwykle niezawodny i solidny !!) :)

Zabawiam się od paru godzi8n tymi pamiątkami i wrażenia sa jak najbardziej pozytywne.Kostki to przemianowane Ballistix Tracers na Lanfest.W zasadzie sa to nowe Anniversary od Cruciala.

Do pracy przy 600MHz 5-5-5-15 zadowalają sie Vmem na poziomie 2,1 vol. :blink: .

Dla lubiuących "BLINGBLING" kostki świeca jasno niebiesko (diody ala Tracers) ujdzie w tłoku ;)

Dalsze testy w wolnej chwili

a teraz 5 min. dla fotoreportera ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ma takiego mobacza, to wszystkie dobre ramki (bp + d9) beda tak latac ;)

 

btw potrenuj wstawianie fotek :D

fotki-> :oops:

Wstępnie bawiłem się juz MemSet-em i pare timingow jest do poprawienia.Te 2,1 Vmem zadziwia bo na tym samym mobaczu Celshocki potrzebowały 2,4UP Vmem (fakt że na GKX timingi były ciasne jak majtki z 1-rwszej komunii) ;)

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racuch ja tam nic o przemianowaniu nie wiem :P

 

na xs pisali, że kostki sa hand picket ;)

 

i tak jak pisaleś następca aninersary z malym szkopułem nigdzie poza newegg ich nie kupisz. Jakis special dla newegg najwyraźniej. Był gdzis link o tym calym lanfest ale przedał ;/

 

edit

 

mam ;)

 

http://www.newegg.com/LANfest2k7/

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwał tak zwał, za moich czasów językiem dodatkowym (obowiązkowym) był rosyjski więc ;D lepiej będzie "odpowiednikiem" fakt

jest sporo linek na temat tych kostek i generalnie ludziki chwalą (LAN-party FEST-iwal)

p.s.

Bazi

jestem b.zadowolony :D

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes:

wracając do tematu

na razie nie wychodzę po za 2,1 Vmem (BIOS) i

Dołączona grafika

 

 

przy 570MHz udało się zejść z tRFC na 30

do podciągnięcia WtPD na 10 i WtRD na 10 oraz tRFC na 25 potrzeba by pewnie więcej papu (odczyt skacze 10280 na 10400)ale blenda juz potrafi wykrzaczyć ;/ zabawa sie zaczyna od 2,1Vmem --> UP ;)

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Tym pamieciom brakuje co najmniej kilkunastu diodek zeby moc dorownac Tracerom - tylko one robia taka ladna dyskoteke w kompie :P

2) Niezle lataja te pamieci, ale chcialbym zobaczyc jakies 2,5 V i 600 na 4-4-4 :D

3) Racuch naucz sie wstawiac fotki z IShacka, bo do furii doprowadzaja mnie otwierajace sie okienka po kliknieciu na fote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarła do mnie szybka paczuszka od Bazi-ego - (jak zwykle niezawodny i solidny !!) :)

Zabawiam się od paru godzi8n tymi pamiątkami i wrażenia sa jak najbardziej pozytywne.Kostki to przemianowane Ballistix Tracers na Lanfest.W zasadzie sa to nowe Anniversary od Cruciala.

Do pracy przy 600MHz 5-5-5-15 zadowalają sie Vmem na poziomie 2,1 vol. :blink: .

Dla lubiuących "BLINGBLING" kostki świeca jasno niebiesko (diody ala Tracers) ujdzie w tłoku ;)

Dalsze testy w wolnej chwili

a teraz 5 min. dla fotoreportera ;)

i 10 min zeby sie doczekac wczytania zdjec :D

co do pamiatek to czekam na ten towar (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Tym pamieciom brakuje co najmniej kilkunastu diodek zeby moc dorownac Tracerom - tylko one robia taka ladna dyskoteke w kompie :P

2) Niezle lataja te pamieci, ale chcialbym zobaczyc jakies 2,5 V i 600 na 4-4-4 :D

3) Racuch naucz sie wstawiac fotki z IShacka, bo do furii doprowadzaja mnie otwierajace sie okienka po kliknieciu na fote.

w czym problem ?

na IE smiga ładnie :lol2:

u mnie na Operce też niestety klikanie trwa wiecznośc :mur:

p.s.

2,5 Vmem mówisz :wink: ,się zobaczy co da się zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kolesiowi padly 1100 cl4 2.3v,hmm nie wiem juz sam czy zamawiac :huh:

Mam niemile wspomnienia z AE,dwie pary padly przy 2.2V a pozniej w Crucialu nie mieli nic na wymiane,testowal ktos juz bardziej te memki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...