Skocz do zawartości
kabull

Zwierzęta domowe

Jakie zwierze masz??  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie zwierze masz??

    • kot
      15
    • pies
      38
    • szczur
      0
    • mysz
      4
    • lama
      1
    • mlodsze rodzenstwo
      5
    • zadne
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie jakieś zwierzęta domowe?? Ja mam kota i muszę pozbawić nadziei wszystkich którzy chcieli podświetlać kompa w wiadomy sposób.Koci mocz nie świeci w ciemności 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ja miałem psa - takiego fajnego dorodnego supe wypasionego doga niemieckiego. Biedny zachorował na 100 chorób i kto wie czy i więcej no i... niemusze mówic co się stało :(:(:(:(:(:(:(:(:((:(:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem swinke morską - fajna byla - nawet umiala za mna chodzic jak pies:) A teraz mam kota - zwykly dachowiec ale bardzo go lubie - np. teraz lezy za mna na kanapie i czeka az skoncze siedziec przy kompie wtedy on dopiero tez pojdzie spac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Ja mialem swinke morską - fajna byla - nawet umiala za mna chodzic jak pies:) A teraz mam kota - zwykly dachowiec ale bardzo go lubie - np. teraz lezy za mna na kanapie i czeka az skoncze siedziec przy kompie wtedy on dopiero tez pojdzie spac:)

Mój jest podobny tylko że domaga się wrzucenia na szafę kiedy ja siedzę przy kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem psa, ale zdechł, miałem Świnke morską zdechła, miałem rybki zostały zamordowane przez kuzynke. Nie moge mieć zwierząt :)

 

Dołączona grafikabuhahaha... ciekawe co się z kuzynką stało Dołączona grafikahehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ino psa kidys byly chomiki ale pies je zalatwil... skubaniec jak nikogo nie bylo te se je sam wyciagal z akwarium... no i jeszcze byly 2 papugi 1 uciekla w sina dal a druga zdechla:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój kot to albo ma <span style="color:red;">[ciach!]</span>lca i drapie albo niema i daje się głaskać przez chwilę a potem to dostaje <span style="color:red;">[ciach!]</span>lca :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...