Skocz do zawartości
Miguel707

FAQ. Jaki komputer do gier? Polecane zestawy komputerowe - opinie, sugestie i pytania

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy ma czas dlatego pytam a nie zmuszam do odpowiadania-zestawy ktore podal miguel to tylko komponenty ktore trzeba kupic osobno, dokupic obudowe i to jeszcze poskrecac do kupy a ja na to nie mam czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... No widziałem jednego Asusa w dobrej cenie, który by odpowiadał, gdyby nie gorsza integra (GF 8300 vs 780G).

 

Prześledzę tą sprawę.

http://www.agito.pl/socket-940-am2/asus-m3...865.337024.html

 

Myślę że ten Asus nie będzie zły. Wygląda na dużo solidniejszą konstrukcję od tego Gigabyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co podalem 2 gotowe zestawy z allegro a nikt nie potrafi sie na ich temat wypowiedziec-kazdy gada o podzespolach ktore podal miguel i dodaje cos od siebie a gotowego zestawu nie potrafi ocenic ? bez sensu

zestaw nr 1 ok poza zailaczem (bo jest glosny i lubi piszczec) i dyskiem twardym (bo sa szybsze i lepsze) a do tego pamieci pewnie z OC na "bakier" :lol2: czyli slabe OC

 

zestaw 2 patrz zestaw jeden (chyba ze dysk jest Samsung F1 ktory jest ok)

 

a i jeszcze jedno za 2900zl czy tam za 2888zl (chora cena ale napisze bo potem powiesz ze gadam tylko o zestawach :lol2: ) mozna zlozyc cos lepszego

Edytowane przez Scyzor 663

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zestaw nr 1 ok poza zailaczem (bo jest glosny i lubi piszczec) i dyskiem twardym (bo sa szybsze i lepsze) a do tego pamieci pewnie z OC na "bakier" :lol2: czyli slabe OC

 

zestaw 2 patrz zestaw jeden (chyba ze dysk jest Samsung F1 ktory jest ok)

no widzisz czyli wystarczy wymienic w zestawie 2 dysk i bedzie ok ?

 

takich porad oczekuje ze cos tam trzeba tylko wymienic i bedzie ok a nie odpowiedzi ze zaden zestaw nie jest ok

 

z kart graf lepsza bedzie GAINWARD ATI RADEON HD4850 GOLDEN SAMPLE czy GAINWARD GeForce GTX260 896MB DDR3 448bit

Edytowane przez snowman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jejku czy nie rozumiesz jednej rzeczy??? wydaje mi sie ze masz 3000zl (bo nie podales budżetu ale tak wnioskuje) patrzysz na zestawy piszesz tutaj do czego masz zastrzezenia my ci odpisujemy i jest po sprawie jak chcesz to sobie kup ten zestaw na alledrogo ale wydaje mi sie ze lepiej bedzie w ESC (tez ci za darmo kompa zloza )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jejku czy nie rozumiesz jednej rzeczy??? wydaje mi sie ze masz 3000zl (bo nie podales budżetu ale tak wnioskuje) patrzysz na zestawy piszesz tutaj do czego masz zastrzezenia my ci odpisujemy i jest po sprawie jak chcesz to sobie kup ten zestaw na alledrogo ale wydaje mi sie ze lepiej bedzie w ESC (tez ci za darmo kompa zloza )

btw jestes jedyna osoba ktora wypowiedziala sie konkretnie na temat tych zestawow za co dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo twoje zachwanie (a raczej pisanie) jest dosc irytujace...

 

poswiece sie jeszcze i podam ci jaki zestaw bedzie najlepiej kupic

 

Procesor : Intel Xeon E3110 - 639 zł

Płyta Główna : Asus P5Q Pro - 469 zł

RAM : A-Data 2x2GB 800MHZ Extreme Edition - 220 zł

Karta Graficzna : PowerColor Radeon HD4870 1GB - 899 zł

Zasilacz: Pentagram CAV-620-A12S - 275 zł

HDD : WD 640GB 16MB Cache AAKS - 240 zł

Napęd : Pioneer DVR-216 SATA - 99 zł

 

zamiast E3110 mozesz kupic E8400 (to ten sam procek tylko ten pierwszy sie lepiej kreci)

do tego kupujesz obudowe np http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=1...roducts_id=7863

wychodzi niecale 3000zl nie chce mi sie dokladnie liczyc

 

i piszesz do tego sprzedawcy z allegro zeby ci taki zestaw zlozyl tylko jak ci powie ze nie ma takich pamieci ale ma lepsze i tansze to go nie sluchaj bo bedzie sciemnial i tak samo z reszta sprzetu, jak ten z allegro nie bedzie w stanie zlozyc ci takiego zestawu to zamawiasz w ESC oni ci skladaja i przysylaja gotowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczą...

 

 

A pisałem, że żaden zestaw. Co z tego, że nie mają krzakowatego zasilacza, skoro są bardzo, ale to bardzo przepłacone? W tych zestawach, to cena jest najgorsza.

 

Mane mówił już o tym wcześniej (post z 16:51)...

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz a ja nie wiedzialem ze w esc skladaja kompy. licza sobie cos za to ?

bo jestes slepa d...a., albo straszny len.

Wystarczylo wejsc na strone esc.pl a pozniej z menu po prawie na zestawy komputerowe.

Jak byk napisane, nawet pogrubione, ze "Przygotowanie specyfikacji, montaż, konfiguracja oraz instalacja zakupionego wraz z komputerem systemu operacyjnego Microsoft Windows są bezpłatne. "

Uprzedzajac kolejne pytanie:

"Zerwanie plomby informacyjnej nie ma wpływu na realizację gwarancji co umożliwia samodzielną modernizację zakupionego sprzętu. "

 

 

a do stworzenia wl;asnego zestawu sluzy konfigurator: menu u samej gory z prawej strony, tuz obok ikonki Konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybor jednak jest miedzy PowerColor Radeon HD4850 512MB DDR3 /256bit/ DVI HDMI a Sapphire Radeon HD4870 512MB DDR5 i nie bardzo wiem ktora wybrac ...a roznica miedzy nimi to jakies 260 zl i teraz pytanie czy warto doplacic te 260 zl czy nie bardzo

Edytowane przez snowman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam coś od siebie apropo zestawów z płyta główną asus p5ql-e a mianowicie jest problem z poprawnym zamontowaniem radiatora pentagram karakorum, nie da sie go zamontować tak żeby kierunek przepływu powietrza był do tyłu obudowy, zapięcie radiatora blokuje sie o radiator płyty głównej, jedyny sensowny kierunek to do góry obudowy.

Edytowane przez @rtex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam coś od siebie apropo zestawów z płyta główną asus p5ql-e a mianowicie jest problem z poprawnym zamontowaniem radiatora pentagram karakorum, nie da sie go zamontować tak żeby kierunek przepływu powietrza był do tyłu obudowy, zapięcie radiatora blokuje sie o radiator płyty głównej, jedyny sensowny kierunek to do góry obudowy.

i w tym przypadku dobrze sprawdzaja sie obudowy z wydmuchem na topie.

 

Ja sam mam tak zamontowanego thermalright 120A, a moja obudowa ma wydmuch na gorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybor jednak jest miedzy PowerColor Radeon HD4850 512MB DDR3 /256bit/ DVI HDMI a Sapphire Radeon HD4870 512MB DDR5 i nie bardzo wiem ktora wybrac ...a roznica miedzy nimi to jakies 260 zl i teraz pytanie czy warto doplacic te 260 zl czy nie bardzo

Moim zdaniem nie warto dopłacać 50 % wartośći radka 4850 dla wydajności wyższej o kilkanaście procent (przy Radeonie HD4870 512MB).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...