Skocz do zawartości
Miguel707

FAQ. Jaki komputer do gier? Polecane zestawy komputerowe - opinie, sugestie i pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Ceny dalej z ESC <_<

I dobrze, w miarę tani i wszystko mają. Zresztą o to tu chodzi, żeby wszystko było z jednego sklepu. Co do współpracy przeczytaj topic Sysaka. Może być ale luźna.

 

Chcę wiedzieć czy ten zasilacz 400W będzie wystarczajacy?

Jakby nie wytrzymał to by go nie było tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić taki zestaw jaki jest podany za 2500pln ale chce wstawic tam lepszy zasilacz Corsair 550W tak na przyszłość Ale męczy mnie inna sprawa zamiast 2 kosci po 1GB chcialbym kupić jedna 2GB a w przyszlości dokupić w ramach narastających potrzeb druga Ale zauważyłem że w zestawach z 4GB ramu dajesz 4 kości po 1GB a nie 2 po 2GB Czemu?? Czy to ma jakiś cel ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie , nie Miguel... pytam się dlaczego akurat Abit :) a nie np. Foxconn albo Gigabyte :)

Chill out, po prostu wszędzie staram się dowiedzieć co wybrać... i co jest lepsze, ale ok, nevermind... nie robie już więcej off topu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak juz wyzej pisalem i dzis zamowilem w sklepie zestaw ten co jest za 2,5tyspln tylko zasilacz wzielem ATX 450W be quiet Straight Power E5-450W a typ w sklepie ze na 8800gt nie bedzie to dzialac bo to za malo mocy Przeciez corsar czy ten co wybralem to prawie jesli chodzi o wydajnosc to to samo A przeciez nie ktorym tak czytalem ze takie same zestawy chodza na 400W Przeciez z poczatku nawet Miguel707 mial w zestawie 400W czy typ poprostu nie mial pojecia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Sprzedawcy w sklepach-ech. Ten Be Quiet nawet po ostrym oc sie nie zmęczy.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zrobił na tym forum kopie naszego tematu i nawet nie podał autora http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php...ee10ea59003f213

 

Może niektórym to pytanie wyda sie głupie ale lepiej wziązc Athlon X2 4000+ czy Dual Core E2160. Komputer bedzie wykorzystywany głównie do gier na kompa nie mam wiecej niż 1200zł. O Athlonie słyszałem że w grach ma dobrą wydajność ale także że z serwisem gwarancyjnym są jakieś problemy bo to także mnie interesuje. Podobno Socket AM2 jest nieudany a niedługo ma wyjśc AM3 a na pewno nie bedzie mnie na niego stac. Więc prosze doradzcie

Edytowane przez Shakti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zbyt wiele czasu na napisanie tego posta. Wczoraj pierwszy raz uruchamiając mój nowo-schłodzony komputer (Sharkoon Rebel 9 Eco, Scythe Mine Rev. B, Fander 120mm, AC 12L) wszystko było OK. Za drugim razem komputer wydał pojedynczy pisk i naraz jeszcze takie krótkie. Po tym jak go wyłączyłem i próbowałem włączyć znowu - komputer nie reagował na włączanie przycisku power. Nie startował wiatrak - kompletne nic. Widziałem tylko, że na płycie głównej świeci się lampka, że dochodzi zasilanie. Nie będę miał komputera u siebie w domu przez pewien czas, póki usterka nie zostanie naprawiona. Do tego czasu będę pisać z różnych miejsc i niestety bardzo rzadko.

 

To jest mój komunikat do moich tematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta Główna : Gigabyte M56S-S3 - 210 zł

Karta Graficzna : Palit 7300GT Sonic 256MB DDR3 - 170 zł

 

W zestawie za 1000 zł jest propozycja tej płyty, ja miałem zamiar kupić ABIT AN52S tez za 210zł, która z tych płyt jest stabilniejsza i wydajniejsza? i żeby się dała troszeczkę podkręcić i nie przegrzewała się to ma być zakup na 3-4 lata, dzięki poradnikowi o kartach wybrałem tą Palita, a chciałem kupić "radeona x1650 512MB"

Edytowane przez tomah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopiowali poradnik bez mojej zgody i wiedzy. Co z tego, że źródło jest podane ?

 

I weź Mattis teraz to odkręć, bo mi temat na OCForum zamkną !

 

 

Poradnik na OCForum nie jest plagiatem. Plagiatem jest ten na forum Counter-Strike.

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zestawach z X2 występuje brisbane 4000+ wykonany w G1.

Myślę że brisbane X2 4200+ wykonny w G2 droższy o kilka zł jest lepszym

wyborem (zwłaszcza do OC ale nie tylko).

 

Myślę też że bardziej właściwym tytułem tematu by było "zestawy komputerowe do gier" skoro każdy zawiera grafikę do gier z wiatrakiem.

Myślę też że stwierdzenie

"Zestawy na platformie AMD X2 są opłacalne do 1500 zł "

też nie oddaje prawdy do końca bo bez uwzględniania OC jest mocno

naciągane.

Nie każdy chce mieć komputer poddany OC ze względu na hałas, zwiększoną awaryjność i zwiększony pobór prądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamkneli ale mój temat a nie twój:)

 

A sorki ale pomyslalem ze tamto tez jest plagiatem to pojechałem na całego :P A na CS to załatwie to dziś:)

Szybko zadziałałeś na tym OCForum. Oby było tak samo, ale z dobrym skutkiem na Czeroforum.

 

W zestawach z X2 występuje brisbane 4000+ wykonany w G1.

Myślę że brisbane X2 4200+ wykonny w G2 droższy o kilka zł jest lepszym

wyborem (zwłaszcza do OC ale nie tylko).

 

Myślę też że bardziej właściwym tytułem tematu by było "zestawy komputerowe do gier" skoro każdy zawiera grafikę do gier z wiatrakiem.

Myślę też że stwierdzenie

"Zestawy na platformie AMD X2 są opłacalne do 1500 zł "

też nie oddaje prawdy do końca bo bez uwzględniania OC jest mocno

naciągane.

Nie każdy chce mieć komputer poddany OC ze względu na hałas, zwiększoną awaryjność i zwiększony pobór prądu.

 

Obawiam się, że ten X2 4200+ w ESC'u, to jest chyba Windsor, więc wiesz... Wiadomo, że zestawy są z kartami graficznymi pod gry, ale w innych zastosowaniach nie będą złe. Co do zdania, to OC rzeczywiście ma tu znaczenie, ale co do hałasu, to niekoniecznie. Przecież wiatrak nastawiony na określoną ilość obrotów będzie się kręcił tak samo. Z wyjątkiem cooler'ów z PWM oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...