Skocz do zawartości
Miguel707

FAQ. Jaki komputer do gier? Polecane zestawy komputerowe - opinie, sugestie i pytania

Rekomendowane odpowiedzi

A co do sekcji zasilania na tym Asrocku ... to myślisz że chłodzenie mosfetów coś jej da ??

Oczywiście, że da. Jakieś maksymalne OC Quada z wysokim napięciem (1.4V) może nie dawać rady zrobić, ale powinna dawać radę przy mniejszych napięciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie odnośnie zestawu za 3500 zł.

 

Czy nie lepsze by były 2 x Sapphire Radeon HD4830 1024MB DDR3 /256bit ?? Cena o 150 zł niższa a wydajność dzięki dużej ilości pamięci w wysokich rozdzielczościach nawet wyższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL - Ty naprawdę nie wiesz o czym Tymówisz. Ten efekt występuje na każdej konfiguracji SLI / CrossFire. Banialuki gadasz jakich mało.

Cytat z xtremesystems (test jednego z "większych" overclocker'ów z Finlandii) :

 

Good news! I can confirm that based on my own tests microstuttering is gone on R700!

 

I've tested with R700 (ATI Radeon HD 4870 X2) and R680 (ATI Radeon HD 3870 X2) in Crysis (1600x1200 and High settings). I used Fraps and enabled Frametimes logging. I recorded 2 seconds from exactly the same point in game (loaded from save game). Based on my recorded data, with ATI Radeon HD 3870 X2 frames are rendered after ~21,5 and every other frame after ~49,5 ms. With ATI Radeon HD 4870 X2 all framres are rendered after ~ 21,9 ms.

Nie zaprzeczysz teraz chyba, że HD48x0x2 jest rozwiązaniem najlepszym, jeżeli chodzi o multiGPU.

 

Twoje obiekcje, co do wartosci moich zestawow są niestosowne - wg. Twojego myślenia trzeba by pracować w jakimś serwisie internetowym, tak jak Ty, bądź w jakimś sklepie komputerowym, by mieć prawo skladać i w ogóle pisać o komputerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaprzeczysz teraz chyba, że HD48x0x2 jest rozwiązaniem najlepszym, jeżeli chodzi o multiGPU.

Zgadzam się z tym stwierdzeniem - wg wielu for internetowych, użytkowników i recenzentów na świecie problem istnieje w Radeonach X2, ale występuje w zauważalnie mniejszej ilości gier niż w przypadku GTX 295.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z xtremesystems (test jednego z "większych" overclocker'ów z Finlandii) :

No nie mogę - jakiś tam gość napisał, że Crysis chodzi dobrze na HD 4870 X2 i Ty uznajesz, że jest OK. Nie podważam jego wiedzy i umiejętności na temat podkręcania, ale jak widać na kartach graficznych się nie zna. Bowiem ATi w którejś wersji sterowników (nie pamiętam już której) poprawiło "efekt rozmijania się rzeczywistej płynności z tym co pokazują programy typu FRAPS" i dotyczy to WSZYSTKICH konfiguracji CrossFire niezależnie od tego czy mowa jest o HD 4870 X2, HD 3870 X2, czy po prostu o dwóch kartach graficznych w CrossFire. Na nvidia SLI było dokladnie to samo i również to zostało poprawione - jakoś latem / jesienią zeszłego roku - nie pamięam dokladnej wersji sterownika.

 

 

Nie zaprzeczysz teraz chyba, że HD48x0x2 jest rozwiązaniem najlepszym, jeżeli chodzi o multiGPU.

Oczywiście, że nie jest najlepszym rozwiązaniem multi-GPU. W niczym (z punktu widzenia wydajności, sprawności) nie przewyższa dwóch kart HD 4870 1 GB, a do tego jak każdy inny Radeon mają skopane sterowniki pod Vista 64-bit pod kątem obciążenia procesora. Żeby uzmysłowić Ci relacje, to na nVidii w Crysis Warhead w taim miejscu zależnym od CPU mam 39 FPS, podczas gdy na HD 4870 31. Nie muszę mówić, że na podwójnym ATi będzie jeszcze wolniej. Co jak co, ale nie można mówić o płynności przy wartościach rzedu 22-25 FPS (średnio). nVidia SLI - GTX-295 nie ma takiego zjazdu - uzyskał w tym miejscu 31-32 FPS, czyli tyle co pojedyncza karta ATi.

 

Nie trzeba też wspominać o masie innych problemów z kartami multi-GPU, ale w przypadku ATi jest ich po prostu więcej. Nie twierdzę, że GTX-295 jest lepszą kartą, bo jest droższa. Nigdy nie polecałem, nie polecam i pewnie długo nie będę polecał KAŻDEGO rozwiązania multi-GPU.

 

Jeszcze raz: HD 4870 X2 rózni się od dwóch kart HD 4870 1 GB tylko tym, że te dwa chipy są na jednym PCB. Nie ma żadnego dodatkowego, wewnętrznego połączenia między układami. SidePort jest nieaktywny i tak naprawdę nie wiadomo co on dokładnie miał robić i jak działać. Były tylko jakieś marketingowe papki od AMD w tej kwestii - jak wykorzystanie pamięci z drugiego GPU.

 

Twoje obiekcje, co do wartosci moich zestawow są niestosowne - wg. Twojego myślenia trzeba by pracować w jakimś serwisie internetowym, tak jak Ty, bądź w jakimś sklepie komputerowym, by mieć prawo skladać i w ogóle pisać o komputerach.

Co innego jest pisać na forum, polecać coś, a co innego jest tworzyć poradnik dostępny na jakby nie patrzeć dużym, bardzo dużym, vortalu technologicznym. Ja do tematu, którego się podjąłeś, podszedłem w zupełnie inny sposób. Nabrałem masę sprzętu: płyt głównych, procesorów i testowałem. Sprawdzaliśmy całą redakcją co dane płyty głóne są warte, co dane procesory itd. itd. Projekt przerósł nasze możliwości, ale tylko w taki sposób jest możliwe tworzenie tego typu zestawienia.

 

Ty zaś polecasz procesory, karty graficzne czy płyty główne zupełnie pomijając rzeczywiście solidne porównania / testy, a opierając się na wypowiedzi "kogoś tam". Na tej samej zasadzie można bylo swego czasu polecac płyty główne Gigabyte'a na P45 jako świetne do podkręcania procesorów E8000. Niestety, większość redakcji przetestowała te płyty z prockami 65-nm, a nie 45nm, a jak się okazało grubo późnioej wyszedł BIOS który pozwolił na JAKO TAKIE podkręcanie Wolfdale'a.

 

Żebyś nie myślał - nie miałem nic przeciw Twoim poradnikom, dopóki nie zacząłeś ignorować testów na serwisie na którym piszesz - jakiś absurd totalny. Jak na dłoni widać, że z jest jakiś problem z niektórymi grami na Phenomie II X3, a Ty go polecasz jako procesor do gier. Ten procesor jest dobry, ale NIE DO GIER. Teraz ta akcja z kartami multi-GPU. Jest gdzieś granica, a Ty ją przekraczasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś nie myślał - nie miałem nic przeciw Twoim poradnikom, dopóki nie zacząłeś ignorować testów na serwisie na którym piszesz - jakiś absurd totalny. Jak na dłoni widać, że z jest jakiś problem z niektórymi grami na Phenomie II X3, a Ty go polecasz jako procesor do gier. Ten procesor jest dobry, ale NIE DO GIER

Te problemy wychodzą tylko na egieldzie. Np. suchyjastrzab , który ma x3 nie stwierdził, że ma takie problemy w grach, w których niby problemy te są..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te problemy wychodzą tylko na egieldzie. Np. suchyjastrzab , który ma x3 nie stwierdził, że ma takie problemy w grach, w których niby problemy te są..

Trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć, że to samo wyszło na frazpc.pl, purepc.pl oraz przynajmniej jednym zakranicznym serwisie. Na techreport też było, ale tam coś kręcili. No i pisałem o tym, że nie tylko ja wskazuję na te problemy już kilka razy na tym forum i nawet w tym temacie. Ale jak widać nie chcesz tego przyjąć do wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby był to taki poważny problem to intel by to rozgłosił, tak jak było z błędem TLB.

No proszę - już w kwestii tego, że "tylko egielda o tym pisze" się nie wypowiesz.

 

Co do tego że Intel by się tym zajął. Z Athlonami 64 X2 był problem w wielu grach - np. NFSy wszystkie miały chakraterystyczne przyspieszenia i potwierdza to masa użytkowników. Intel postarał się by było o tym głośno? Nie.

 

Błąd w procesorze jest problemem dużo większego kalibru (medialnie) niż po prostu niższa wydajność względem konkurencyjnego produktu. Jest wiele aplikacji / gier w których procesory danej firmy wypadaj nadzwyczaj świetnie / kiepsko więc nie robi się z tego rozgłosu, bo zawsze można znaleźć kontrargument.

 

Czy jest to powazny problem? Każdy powinien sam ocenić, ale ja wolę mieć 30 FPS zamiast 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andrew777 nie interesują nas Twoje hipotezy ... jeśli chcesz coś udowodnić to pokaż fakty a nie wyjeżdżaj z teoriami spiskowymi ...

 

Jeśli jest błąd przy Phenomie II X3 i wynika on nie z błędu oprogramowania a z problemu technicznego to procesor ten powinien być wykluczony ...

 

Sprawdził to już ktoś właściwie czemu się dzieje takie coś na phenomie II X3 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andrew777 nie interesują nas Twoje hipotezy ... jeśli chcesz coś udowodnić to pokaż fakty a nie wyjeżdżaj z teoriami spiskowymi ...

 

Jeśli jest błąd przy Phenomie II X3 i wynika on nie z błędu oprogramowania a z problemu technicznego to procesor ten powinien być wykluczony ...

 

Sprawdził to już ktoś właściwie czemu się dzieje takie coś na phenomie II X3 ??

Cięzko jest określić czego jest to wina. Pisałem już o tym w temacie o Denebie, ale wygląda sprwa tak:

na Phenomie II X3 / Phenomie X3 (starym jak i nowym) jest dziwnie niska wydajnośc w Crysis, Colin źle chodzi oraz są prędkość animacji w SCDA jest tragicznie niska. Dodatkowo jest jeszcze jakiś problem w GTA IV, ale wystepuje on również na Core 2 Duo E6750.

 

Jeśli weźmiesz Phenoma X4 / II X4 i zablokujesz go na 3 rdzenie (programowo) to przynajmniej w Crysisie problemu nie ma - wydajnośc jest na odpowiednim poziomie.

Edytowane przez focus_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy jeszcze do problemow z zestawami wpychanie ludziom slabych dyskow barracuda z 500gb talerzem , zamiast szybszych i mniej sypiacych sie WD6400AAKS. Czy brak dysku SSD w zestawie bez ograniczen gdzie az sie prosi o Intela 80 - ale nie lepiej dac super szybki zestaw na wolnych dyskach 7200rpm z 15 ms random accesem , ktore nadaja sie glownie jako storage , albo do obrobki wielkich plikow :D Nawet jak ktos nie lubi SSDkow to chociaz Velociraptor powinien sie tam znalezc.

 

Kiedys jak sie kumple pytali co kupic to im dawalem link do topicu z zestawami teraz bym nie dal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cięzko jest określić czego jest to wina. Pisałem już o tym w temacie o Denebie, ale wygląda sprwa tak:

na Phenomie II X3 / Phenomie X3 (starym jak i nowym) jest dziwnie niska wydajnośc w Crysis, Colin źle chodzi oraz są prędkość animacji w SCDA jest tragicznie niska. Dodatkowo jest jeszcze jakiś problem w GTA IV, ale wystepuje on również na Core 2 Duo E6750.

 

Jeśli weźmiesz Phenoma X4 / II X4 i zablokujesz go na 3 rdzenie (programowo) to przynajmniej w Crysisie problemu nie ma - wydajnośc jest na odpowiednim poziomie.

http://www.guru3d.com/article/amd-phenom-i...e-review-am3/25

 

Dla mnie wydajność jest równa i7. Nawet jeżeli uważa się Guru3D za wortal pro-intel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Do przemyślenia. Czy zasilacze nie są dobrane z zamał mocą?

 

Szczegolnie widać to w zestawie za 3000 PLN z zasilaczem 400W

 

Na podstawie obliczeń na http://www.thermaltake.outervision.com/Power , przyjmując, że:

- utylizacja procesora będzie 85%

- procesor i karta nie będą podkręcane

- nie dodamy wentylatora, drugiego dysku, karty muzycznej, usb itd

- zasilacz ma pracować do 90% swojej mocy

- zestaw będzie pracował dlużej niż rok -> "utylizacja" zasilacza na poziomie 25%

wychodzi nam dokładnie 398W

Przy czym przyjęcie, że:

- procesor i karta nie będą podkręcane

- nie dodamy wentylatora, drugiego dysku, karty muzycznej, usb itd

- zestaw będzie pracował do roku czasu

jest .... mało realne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.guru3d.com/article/amd-phenom-i...e-review-am3/25

 

Dla mnie wydajność jest równa i7. Nawet jeżeli uważa się Guru3D za wortal pro-intel.

Chcesz widzieć test, w którym AMD dobrze wypada i nie widzisz tego, że to co zalinkowałeś można do kosza wyrzucić. Wytłumacz mi taką sytuację:

 

Rozdzielczość 1024 x 768:

Phenom II X3 720: 49

Phenom II X4 920: 49

Phenom II X4 810: 49

 

Te wyniki są możliwe, choć X4 810 powinien wypaść gorzej, no ale dobra.

 

Rozdzielczość 1280 x 1024:

Phenom II X3 720: 41

Phenom II X4 920: 41

Phenom II X4 810: 41

 

Po tym, że FPSy są mniejsze można poznać, ze test jest silnie zależny od karty graficznej - stąd brak różnic, ale...

 

Rozdzielczość 1600 x 1200:

Phenom II X3 720: 33

Phenom II X4 920: 34

Phenom II X4 810: 35

 

 

Wytłumacz mi skąd nagle przewaga phenoma II X4 810 nad 920? Skąd nagle Phenom II X3 720 oberwał?

 

W tych wynikach równie dobrze zamiast 41 mogłoby być i 43 FPS - taki rozrzut wyników mają. Ale ważne że AMD dobrze wypada, to test jest dobry.

 

 

 

Poniżej cytowanego jest też wykres z podkręcania i również babole nie z tej ziemi:

1024 x 768:

Phenom II X3 720 o/c: 52

Phenom II X4 810 o/c: 51

 

1280 x 1024:

Phenom II X3 720 o/c: 45

Phenom II X4 810 o/c: 42

 

To jak to jest? Phenom II X4 810 dziwnie słaby w grach w 1280 x 1024, ale w 1600 x 1200 dostaje boosta? Jak bardzo trzeba być zaślepionym żeby tego typu błędów nie widzieć?

 

Test na Guru3D jest typowym przykladem "selektywnego dobierania procesorów" oraz "dużej niepewności pomiarowej". Napisałem na ten temat artykuł, którego miało kilka osób z tego forum czytać, a któego opublikuję na dniach i będzie to tam wyjaśnione - jak na tacy.

Edytowane przez focus_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę - jakiś tam gość napisał, że Crysis chodzi dobrze na HD 4870 X2 i Ty uznajesz, że jest OK. Nie podważam jego wiedzy i umiejętności na temat podkręcania, ale jak widać na kartach graficznych się nie zna.

To jak? PoOdwazasz czy nie podwazasz bo jednak własnie to zrobiłes.

 

 

Bowiem ATi w którejś wersji sterowników (nie pamiętam już której) poprawiło "efekt rozmijania się rzeczywistej płynności z tym co pokazują programy typu FRAPS" i dotyczy to WSZYSTKICH konfiguracji CrossFire niezależnie od tego czy mowa jest o HD 4870 X2, HD 3870 X2, czy po prostu o dwóch kartach graficznych w CrossFire. Na nvidia SLI było dokladnie to samo i również to zostało poprawione - jakoś latem / jesienią zeszłego roku - nie pamięam dokladnej wersji sterownika.

A to coś zmienia w całosci? Bo własnie napisales ze jednak jest OK.

 

 

 

 

 

Co innego jest pisać na forum, polecać coś, a co innego jest tworzyć poradnik dostępny na jakby nie patrzeć dużym, bardzo dużym, vortalu technologicznym. Ja do tematu, którego się podjąłeś, podszedłem w zupełnie inny sposób. Nabrałem masę sprzętu: płyt głównych, procesorów i testowałem. Sprawdzaliśmy całą redakcją co dane płyty głóne są warte, co dane procesory itd. itd. Projekt przerósł nasze możliwości, ale tylko w taki sposób jest możliwe tworzenie tego typu zestawienia.

Czyli uwazasz ze co miesiąc trzeba nabrac w (*^*&%$ sprzętu przetestowac i dopiero pisac poradnik... który na koniec nie będzie juz aktualny?

 

 

 

 

. Jak na dłoni widać, że z jest jakiś problem z niektórymi grami na Phenomie II X3, a Ty go polecasz jako procesor do gier. Ten procesor jest dobry, ale NIE DO GIER. Teraz ta akcja z kartami multi-GPU. Jest gdzieś granica, a Ty ją przekraczasz.

Nie dobry do gier to jest, ale Atom czy wytwory Via. To ze jakiś redaktor zobaczył problem w kilku tytulach i nawet sam nie wie czemu on wystepuje nie skresla procesora w tym konkretnym zastosowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś zabrał się za cenzurowanie moich postów.

 

 

"Nie dobry do gier to jest, ale Atom czy wytwory Via. To ze jakiś redaktor zobaczył problem w kilku tytulach i nawet sam nie wie czemu on wystepuje nie skresla procesora w tym konkretnym zastosowaniu. "

Powtórzę jeszcze raz, coś co któryś z moderatorów mi skasował: nie piszę o tym tylko ja, ale i inni redaktorzy w Polsce i na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO więc mamy problem. Bo chcac odpalic sobie nową gre na najwyzszych detalach zamiast 20fps gra będzie działala jak na 18... Wiele to zmienia.

 

Jakiś X3 coś ci zrobił w przeszlosci ześ tak się go uczepił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak? PoOdwazasz czy nie podwazasz bo jednak własnie to zrobiłes.

Jeśli dla Ciebie stwierdzenie typu: "podważam jego wiedzę w zakresie kart graficznych, ale nie podkręcania" jest niejasne, to nie wiem w jaki sposób trzeba do Ciebie pisać.

 

A to coś zmienia w całosci? Bo własnie napisales ze jednak jest OK.

Mój rozmówca napisał, że problem występuje na dwóch Radeonach HD (jakichkolwiek) oraz HD 3870 X2, ale na HD 4870 X2 nie, co jest bzdurą. Występował na każdej konfiguracji CrossFire, ale problem został rozwiązany (bo leżał on w sterownikach) i nie występuje on już na żadnej konfiguracji.

 

 

Czyli uwazasz ze co miesiąc trzeba nabrac w (*^*&%$ sprzętu przetestowac i dopiero pisac poradnik... który na koniec nie będzie juz aktualny?

Nie no - jasne - lepiej jest polecać sprzęt którego się w ręku nie miało, albo polecił go ktoś kto się nie zajmuje np. testowaniem kart graficznych.

 

 

 

NO więc mamy problem. Bo chcac odpalic sobie nową gre na najwyzszych detalach zamiast 20fps gra będzie działala jak na 18... Wiele to zmienia.

 

Jakiś X3 coś ci zrobił w przeszlosci ześ tak się go uczepił?

Widać, że i matematyka u Ciebie zawodzi. między 18, a 20 FPS jest różnicy około 10%. Jesli nie zdecydujesz się na granie na max detali, to relacje będą typu: 25 zamiast 30, albo np. 30 zamiast 36. To też pewnie nie różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no - jasne - lepiej jest polecać sprzęt którego się w ręku nie miało, albo polecił go ktoś kto się nie zajmuje np. testowaniem kart graficznych.

Jak to szło? Wybierz, która ma byc lepsza a dobierzemy testy? To by bylo na temat polecenia przez osobe testująca.

 

 

Jeśli dla Ciebie stwierdzenie typu: "podważam jego wiedzę w zakresie kart graficznych, ale nie podkręcania" jest niejasne, to nie wiem w jaki sposób trzeba do Ciebie pisać.

Po polsku, to takie trudne?

Zeby miec wiedzi i umiejętnosci na temat podkrecania trzeba miec i wiedze na temat samych kart. Czy przypadkiem któregos ci nei brakuje?

 

 

Widać, że i matematyka u Ciebie zawodzi. między 18, a 20 FPS jest różnicy około 10%. Jesli nie zdecydujesz się na granie na max detali, to relacje będą typu: 25 zamiast 30, albo np. 30 zamiast 36. To też pewnie nie różnica.

Przy tej ilosc fps zadna i kazdy gracz ci to powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to szło? Wybierz, która ma byc lepsza a dobierzemy testy? To by bylo na temat polecenia przez osobe testująca.

Nie uda Ci się. Ja, ani nikt z naszej redakcji nic takiego nie powiedział - nigdy.

 

Po polsku, to takie trudne?

Zeby miec wiedzi i umiejętnosci na temat podkrecania trzeba miec i wiedze na temat samych kart. Czy przypadkiem któregos ci nei brakuje?

Widać jak bardzo daleka jest Ci wiedza na temat tego czym się różni testowanie kart graficznych od ich podkręcania. Oczywistych spraw nie mam zamiaru tłumaczyć.

 

Przy tej ilosc fps zadna i kazdy gracz ci to powie.

W takim razie mamy inną definicję pojęcia "każdy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac jak daleka jest Ci wiedza czym się rózni prawdziwe podkręcanie połączone z testowaniem o podkrecania przez ludzi takich jak ty.

 

Pewnie mamy inną definicje. W koncu swoją wpisales w sigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie widział :

 

http://forum.purepc.pl/Socket-754-939-940-...0&start=930

 

I cóż ja mogę w tym momencie dodać... Chyba jedynie podłączyć się pod słowa SGJ. Zachęcam do ich przeczytania zwłaszcza użytkownika Ower_lolek.

 

Mam nadzieję, iż rozwiewa to wątpliwości dot. moich zestawów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miguel707 ;) doskonała wypowiedź SGJ ... zero merytoryki ... problem w tym że od wielu lat pracuję w sklepie komputerowym i również mam okazję testować sporo sprzętu ... o dziwo jeszcze nie miałem sytuacji żeby cokolwiek było innaczej niż w testach Focusa ...

 

Jestem na tym forum od wielu lat troszkę dłużej niż Ty ... ostatnio miałem trochę przerwy , rok , dwa ... wcześniej widziałem tu ludzi którzy chcą uzyskiwać informację by tworzyć coś lepszego ... teraz widzę ludzi którzy bronią swego zdania nie ważne czy było by dobre czy złe ... Ważne że wasze ;). Taka postawa ogranicza.

 

W ramach komentarza wypowiedzi SGJ ... czy zaproponował on jakieś rozwiązanie ?? czy zaproponował jak sensownie przeprowadzać testy ?? nie , jedynie powiedział że testowanie Frapsem jest bezsensowne i że wiedzą o tym wszystkie dzieci w przedszkolu ... Czy to jest merytoryka ??

Odnośnie filmików nagrywanych kamerą ... Wiele lat grałem w grę o nazwie Counter-Strike ... tam nie widać różnicy między 50 a 70 fps ... a czuć jak cholera ...

 

Sam Miguel707 spróbuj ocenić to czytając wszystko jeszcze raz , troszkę z boku ... zobaczysz oco chodziło.

 

My na prawdę nie walczyliśmy oto kto ma rację ... a oto co możemy od siebie zaproponować by wspólnie stworzyć coś lepszego.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...