Skocz do zawartości
bezradny

Klawiatura Zamiast K Wpisuje Mi 2 Zamiast J 1

Rekomendowane odpowiedzi

mam laptopa fujitsu siemens. niestety mam mały problem. otóż gdy naciskam na k wyskakuje mi dwójka, gdy wciskam j wyskakuje mi jedynka, zamiast L 3, zamiast o szóstka zamiast kropki wyskakuje mi przecinek choć jak nacisnę na zwykły przecinek pojawia sie on. sprawdzałem czy mam w kompie wira ale okazało się że nie, wcisnąłem też ctrl+ shift ale to też nie podziałało. proszę pomóżcie.

 

 

 

 

:mur:

 

 

:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam laptopa fujitsu siemens. niestety mam mały problem. otóż gdy naciskam na k wyskakuje mi dwójka, gdy wciskam j wyskakuje mi jedynka, zamiast L 3, zamiast o szóstka zamiast kropki wyskakuje mi przecinek choć jak nacisnę na zwykły przecinek pojawia sie on. sprawdzałem czy mam w kompie wira ale okazało się że nie, wcisnąłem też ctrl+ shift ale to też nie podziałało. proszę pomóżcie.

:mur:

:mad:

Hmm.. A układ klawiatury ustawiony na Polski (programisty), czy jakiś inny?

(w Windows XP ta opcja znajduje się w Panel Sterowania>Opcje regionalne i językowe>Języki>Usługi tekstowe i języki>Szczegóły)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze to jest wlasnie problem z NumLockiem, dokladnie takie znaki odpowiadaja sobie jak napisales. J - 1 , K - 2, itd. powinienes miec gdzies przycisk z reguly fioletowy Fn i gdzies przycisk NumLock nacisnij je oba jednoczesnie i zobacz czy sie przelacza jakas dioda sygnalizujaca NumLock.... Jesli nie tzn ze cos zle robisz, albo u Ciebie przelacza sie to inaczej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze to jest wlasnie problem z NumLockiem, dokladnie takie znaki odpowiadaja sobie jak napisales. J - 1 , K - 2, itd. powinienes miec gdzies przycisk z reguly fioletowy Fn i gdzies przycisk NumLock nacisnij je oba jednoczesnie i zobacz czy sie przelacza jakas dioda sygnalizujaca NumLock.... Jesli nie tzn ze cos zle robisz, albo u Ciebie przelacza sie to inaczej :/

Dokładnie, to musi być to. Kwestia tylko jak to przełączyć. Najlepiej jakbyś dał fote klawiatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Jakos Tak

wiem ze to stary temat ale jak ktos dalej bedzie mial taki problem to musi wpisac "k" w wyszukiwarce i dać klawiatura i tam dopiero wyłączyć numlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...