Skocz do zawartości
Miguel707

Karty Graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo ciekawy poradnik.

Można dodać małą notkę że często za cenę nowej można kupić dobrą używaną np kilka miesięcy.

Np. za cenę nowej PCIE 7300GT ddr3 można kupić używaną i bardzo często z gwarancją 7600GS Palit Sonic.

Albo całkiem niedawno 7900GTO rozchodziły sie za ~600zł :P

Wiem bo monitoruję allegro.

Wiem że poradnik tyczy sie nowych kart ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm IMHO :

 

do agp można dopisać x1950pro/gt to są maksymalne opłacalne karty na AGP jak ktoś ma niezłą resztew części to warto się zastanowić.

 

co do PCI-E opcja za 800 zł jest troche mało opłacalna tandem 2*8600gt jest bezsensowny... nie dość że trzeba płyte SLI to wdajnosc w stosunku do radka XT bedzie podobna (a w wielu grach znacznie gorsza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za bzdura z glosnym referencyjnym chlodzeniem w 8800 GTS? Rivatunerem obnizylem obroty na 43%, nie grzeje sie zbytnio a glosnoscia jest porownywalne z Fanderem @ 600 rpm i wentylem Corsaira bez obciazenia. To znaczy bardzo cicho :-P

A wielu ludzi nie chce się bawić z zwalnianie chłodzenia ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item269054282_geforc..._gwarancja.html

 

Przecież napisałem, że tańsze karty na AGP są z Allegro... Trzeba licytować ;).

 

Fakt, masz racje.

 

Mam jeszcze jedno pytanko, dawno nie aktualizowałem swojej wiedzy n/t hardware i zastanawiam się co znaczy "ZS"? w 6800GS

Chip : NV40

ROP - 12

TMU - 12

ZS - 24

PS - 12

VS - 5

Szyna pamięci - 256bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko o Radki HD2600 na AGP, które się jakiś czas temu pokazały na Allegro głównie... warto wchodzić w taką karte, sprawdzi się to na agp, ktoś testował może te karty? Pytam, bo nima żadnego info w rankingu Miguel707'a, a jestem ciekaw coś na ich temat... cena wydaje się być atrakcyjna, w granicach 250-300pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kup teraz to dwie opcje

 

- Radeon X1950PRO - 400 zł - reszta kasy w coś innego

- płyta na MSI P6N Sli-Fi (czyli SLI) i 2*Palit 8600GT w SLi - 630 zł - wydajność ganiająca 8800GTS

http://kombo.krakow.pl/sklep.php?idx=KBVGAPOCATI0133 taki???

 

 

 

myslisz żę do gier takich jak: wiedzmin, TDU, oblivion i inne nowe bedzie lepsza 8600 czy x1950pro???

 

 

 

chyba lepiej brac karte co w nowych lepsza bo stare nie maja takich wymagan, ale w starsze tez gram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...