Skocz do zawartości
Miguel707

Karty Graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić grafike za ok 150zł, na której pogram w 1024x768 (stary poczciwy crt 15') w jakiegoś Wiedźmina czy inne CoD MW2.

 

Tylko jakoś nie wierze w jakość tego 8600Gt, mam wrażenie że nie postarałeś sie Miguel, ta karta ma już 2 albo 3 lata, nie był to demon szybkości w swojej kategorii na starcie, nie jest to na pewno dobry wybór nawet jak za tak małą kase teraz. Nie chce pytań "czemu tylko tyle na grafike", "czemu nie dołożysz", itd - odpowiedź jest prosta. Gram jeden dzień raz na dwa tygodnie, jedyne czego wymagam to żeby ta gra PO PROSTU chodziła. Reszta konfiga jest wystarczająca, AMD x290, 3GB RAM wiec to też luz.

 

Jedyne co to grafika - jaka inna w tej cenie ?

 

 

Edit: przypomniałem sobie, co mi znajomy doradzał - gdybym dorwał jakiegoś (używanego zapewne) 9600GSO, warto będzie ?

Edytowane przez nayem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne zastrzezenia co do poradnika

 

Dołożyłbym kategorię do 220zł i umiescił tam 9600GSO (z zaznaczeniem że 96SP i opisem jak je rozpoznać) i 8800GS

Next, w kategorii do 290zl gdzie jest HD4730, umiescilbym 8800GT 9800GT jako alternatywę.

Edytowane przez saleen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poradniku nastąpiła zamiana. Otóż nie znajdują się w nim karty na AGP ze względu na dostępność i ceny. Nie znajdują się też karty, których nie można kupić "normalnie" - mowa o tych, które są np. dostępne tylko na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

karta Radeon HD4670 zostala umieszczona w kategorii <200zl i jestem ciekaw gdzie za taka cene mozna ja dostac. Ceny na allegro, sklepach internetowych i calym ceneo zaczynaja sie od ~230 zl.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poradniku nastąpiła zamiana. Otóż nie znajdują się w nim karty na AGP ze względu na dostępność i ceny. Nie znajdują się też karty, których nie można kupić "normalnie" - mowa o tych, które są np. dostępne tylko na Allegro.

Mam takie pytanie:

Czym spowodowana jest taka dyskryminacja kart z drugiej ręki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy powinienem tu coś pisać, ale po kliknięciu na link, gdzie niby miałbym pisać przenosi mnie na główną stronę forum (więc to jest do poprawienia).

Poradnik oczywiście jest OK, ale opis Radeonów HD 6850 i 6870 jest błędny - nie są to już najwydajniejsze karty z nowej serii AMD. Niby głupstwo, ale w błąd może wprowadzić ;)

 

EDIT:

A poza tym to jest w tym opisie literówka - "poborem mocem" To chyba tyle :)

Edytowane przez Boniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...