Skocz do zawartości
EmillB

Lg L227wt

Rekomendowane odpowiedzi

Wśród nowych 22" jakoś nie natknąłem się na takowy (choć pojawiły się modele z symbolicznym LAG'iem) ... jedynie modele [raczej model] z linka niżej (akurat 24") mają na prawdę null

 

http://www.digitalversus.com/duels.php?ty=...=3132&ph=12

 

... choć chyba nie mają regulacji mocy lamp (porządnej regulacji jasności)

Ciekawe gdzie można takie cuda kupić ??, no i cena pewnie kosmiczna , za takie parametry :), a monitorki świetne i matryca MVA :D, może jak wygram w lotka :P to takiego sobie sprawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie można takie cuda kupić ??, no i cena pewnie kosmiczna , za takie parametry :), a monitorki świetne i matryca MVA :D, może jak wygram w lotka :P to takiego sobie sprawie ;)

Cena zapewne wyraźnie poniżej 2 tys. (słaba w nich regulacja lamp [zerowa?] ... taki HP LP2465 musi być droższy a kosztuje 1850 zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość drapi13

To który monitorek jest lepszy szczególnie jeśli chodzi o gry w225tq-pf czy l227wt ???

I jeszcze jedno pytanko może z innej beczki mam nadzieję że na tych monitorach niema czarnych pasów u góry lub na bokach w gierkach szczególnie nowych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od wczoraj stałem sie posiadaczem monitorka LG 227WT - jak narazie jestem bardzo zadowolony lecz mam jeden problem.

Próbowałem uruchomić sobie Wiedźmina i gra się wgrywa tylko do menu- tam następuje zwiecha, po chwli ekran robi sie czarny i komputer nie reaguej na nic a następnie po nie długim czasie "blue screen" i restart. Spróbowałem więć z Rainbow Six "Las Vegas" - objawy są takie same a po kilku blue screnach i resetach przez chwile mogłem sie poruszać po menu gry ale następowały straszne freezy oraz jakieś błędy w wyświetlaniu grafiki.

Może ktoś wie o co z tym chodzi i potrafi pomóc.

 

Z góry Wielkie Dzięki za pomoc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od wczoraj stałem sie posiadaczem monitorka LG 227WT - jak narazie jestem bardzo zadowolony lecz mam jeden problem.

Próbowałem uruchomić sobie Wiedźmina......Może ktoś wie o co z tym chodzi i potrafi pomóc.

 

Z góry Wielkie Dzięki za pomoc! :)

Rozumiem ze nic nie zmieniales w komputerze, wczesniej wiedzmin dzialal? Podpiales nowy monitor i masz te problemy? Moze w wiedzminie na stale jest zapisana rozdzielczosc i czestotliwosc odswiezania ktorej mointor (a raczej sterrownik po zmianie monitora) nie puszcza i przez to gra sie wywala? przegladnij pliki konfiguracyjne, pytaj raczej na forach wiedzmina predzej tam znajdziesz odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod pytanie , ktory Monitor bedzie lepszy do gier i WWW ( mniejszy input Lag )

w225tq-pf czy l227wt ???

 

W tym tescie input lag ODSTRASZYL mnie na maxa

http://www.hardware.info/en-US/productdb/Z...bGNka5iTmJXKZ8g

Mnie też odstraszył, i wybrałem W22552TQ, jest super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rmvbhd

 

Tyle ze input Lag w modelu : W22552TQ nie jest wcale lepszy

chyba ze masz jakies inne info na ten temat .

 

Ogolnie jesli ktos posiada jakies informacje na temat monitora 22" z minimalnym inputlagiem

to bede wdzieczny

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rmvbhd

 

Tyle ze input Lag w modelu : W22552TQ nie jest wcale lepszy

chyba ze masz jakies inne info na ten temat .

 

Ogolnie jesli ktos posiada jakies informacje na temat monitora 22" z minimalnym inputlagiem

to bede wdzieczny

Testowałem CRT, z Tym LG, i nie zauważyłem inputlaga, nawet ktoś na YT wstawił test z inputlagiem tego monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to są bardzo dobre monitory uwazam że osobiście bym wziął LG 22" LCD L227WT-PF aczkolwiek jezeli design tego 2 bardziej przypadł Ci do gustu to możesz spokojnie go wziąć. Widziałem oba monitory w działaniu i sa naprawde ok chociaż tak jak pisałem ja bym brał L227WT-PF. Twój własny wybór mysle że nie masz sie co martwic o inputlag an w jednym ani w 2 monitorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G.R.E.G

 

No to czekam na twoja opinie odnosnie Input Laga

Pare postow powyzej podale m link do testu , tragedia inputlag na poziomie 20ms

dyskwalifikuje ten monitor w grach sieciowych typu FPP ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pod wieczór albo jutro z rana do mnie przyjedzie właśnie ten LG L227WT-PF :twisted: , porobię testy input laga i dam znać tutaj w temacie.

He, przyjechał do mnie jeszcze wczoraj po 16-tej, nieźle się kurier uwinął.

A co do tego input laga:

Zrobiłem prosty test: ściągnąłem ten mały programik z licznikiem http://tft.vanity.dk/inputlag.exe

Oba monitory trzeba ustawić w opcji klonowania, LCD LG L227WT-PF vs stary 6-cio letni CRT NoName (niepłaski)

Aparat cyfrowy ustawiłem na opcje Sport i serię zdjęć

Zapuściłem licznik, i trzymałem przycisk cały czas aby robił zdjęcia przez ileś tam sekund

 

Wyniki: Input Lag JEST na poziomie 15-16 ms ale to nie zawsze, czasami jest 0

 

W załączniku fotki z próby (waga 6 MB)

 

http://s011.wyslijto.pl/?file_id=82801748089284648607

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G.R.E.G

 

Wielgachne Dzieki

Wychodzi jednak na to ze inputlag jest na poziomie 15-18ms ,

ponoc w grach gdzie wiadomo ze jest wiecej grafiki do wyswietlenia

taki inputlag moze byc spoko +50% w porownaniu do okienkowego TESTU :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, ze troche niewiarygodny ten test G.R.E.G ze wzgledu na aparat pewnie. Fotki musza byc strzelane z migawka ustawiona na 1/1000s (a wiec 1 ms). A w tych fotkach widac, ze jest ~1/100s tylko (wiec sama dokladnosc to tylko 10 ms), pewnie stad te 0 ms roznice czasami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Powoli przymierzam się do zamiany monitorka. Będzie to najprawdopodobniej jakaś panorama 22", i przynajmniej jak na razie faworytem jest tytułowy LG.

Z tym, że jedna sprawa. Panel będzie raczej do użytku ogólnego, w tym filmów. Tylko większość z nich to raczej filmy w avi (xvid/divx). Różne opinie wyczytuje na temat jakości wyświetlania takich filmów na 22". Jedni, że zupełnie do kitu, inni, że ujdzie.

Tak więc mam prośbe. Czy mógłby ktoś zrobić zdjęcie jak wygląda taki film/serial (oczywiście w full screenie)? Może niekoniecznie z tego LG, ale najchętniej bym zobaczył jak to jest na tym panelu.

Będę wdzięczny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy tego monitorka, ja mam go od wczoraj i jak narazie jestem w fazie testów i ustawiania jak najlepszych dla mnie parametrów, narazie bardzo cieszy oko suuuuuuper.

 

Przeczytałem wszystkie wasze posty i nie znalazłem nic na temat najnowszych sterów do tego Typu "Lg227WT" z załączonej płyty CD mam stery wersji 1.0.0.0 z 26.05.07r - na googlach nic do tej wersji nie znalazłem i w tej sprawie moja prośba:

 

Czy ktoś wie jaka wersja sterów jest najnowsza i skąd (adresa) ją pobrać???? - pozdrówko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałbym wielką prośbę, aby ktoś z łaski swojej w miarę możliwości upną gdzieś starszą wersję forteManager w v.3.02 lub v.3.05.

Mimo szczerych chęci niestety nie udało mi się samemu tego odszukać.

Z góry wielkie thx za pomoc.

 

@ koalaxp

 

IMO nie ma nowszej wersji.

Udało mi się jakoś dokopać do większości Driverów i jak sprawdzałem to niestety jest to samo.

Możesz sobie sprawdzić sam : http://www.sendspace.pl/file/ZdURbQvB/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ TRiX

dzięki za szybką odpowiedź, sprawdzę?

 

Czy ktoś mi podpowie jak przesunąć ekran (obraz) gdyż z prawej strony i od góry mam 2 mm czarny pasek przy max rozdzielczości, im mniejsza rozdziałka ta czarna wolna przestrzeń jest większa - dodam, że w menu funkcje przesuwania obrazu w pionie i poziomie są u mnie bynajmniej nieaktywne ( połączenie kablem DVI) - pozdrówko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko panowie, da sie jakos wlaczyc w grach 4:3 tak zeby bylo uciate po bokach? bo jak wlaczam normalnie w 1280x1024 w grze to jest rozciagniete :/ w menu tej opcji nie mozna wybrac, a w fortemanager tego nie znalazlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko panowie, da sie jakos wlaczyc w grach 4:3 tak zeby bylo uciate po bokach? bo jak wlaczam normalnie w 1280x1024 w grze to jest rozciagniete :/ w menu tej opcji nie mozna wybrac, a w fortemanager tego nie znalazlem.

Da się ustawić tylko w opcjach menu monitora, w fotemanager nie da rady.

A jak ? Proste: Włączasz gre w tej rozdzielczości np 1280x1024, dalej wchodzisz w menu monitora, Potem przechodzisz na sam dół, na ostatnią zakładkę (ten taki trybik), teraz powinieneś mieć na samej górze możliwość ustawienia języka, przechodzisz przyciskiem AUTO/SET na następną stronę tej zakładki i tam powinna być opcja 4:3 in Wide - ustawiasz 4:3 albo WIDE. Przy 4:3 obraz będzie w odpowiedniej wielkości, a po bokach będziesz miał czarne pasy.Przy opcji WIDE będziesz miał rozciągnięty obraz na cały ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, pytanie do posiadaczy LCD. Mam Lg L227wt-PF. mam pytanie do uzytkownikow tego LCD czy macie taki problem, ze jak przewijacie okienko w windowsie, to boki okna sie lamia, rozmazuja? np. GG czy normalnego folderu? jakby bylo samo smuzenie, brak dobrej reakcji. Posiadam Geforce 6600, podlaczony z DVI. Nie wiem czy to wina LCD, moja rozdz. to 1680:1050, 60 Hz. Ogolnie nie jestem zadowolony z LCD, albo mam zly model, kolory sa przejaskrawione, za mocna biel, i jeszcze te łamanie boków jak szybko przesuwam okno.

 

Drugie pytanie, jak podlacze go przez D-Sub wywala mi blad ze mam odswiezanie 9,7Khz/85Hz i jest nie optymalne i nie widze obrazu.

 

Dziekuje za odpowiedzi i pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, pytanie do posiadaczy LCD. Mam Lg L227wt-PF. mam pytanie do uzytkownikow tego LCD czy macie taki problem, ze jak przewijacie okienko w windowsie, to boki okna sie lamia, rozmazuja? np. GG czy normalnego folderu? jakby bylo samo smuzenie, brak dobrej reakcji. Posiadam Geforce 6600, podlaczony z DVI. Nie wiem czy to wina LCD, moja rozdz. to 1680:1050, 60 Hz. Ogolnie nie jestem zadowolony z LCD, albo mam zly model, kolory sa przejaskrawione, za mocna biel, i jeszcze te łamanie boków jak szybko przesuwam okno.

 

Drugie pytanie, jak podlacze go przez D-Sub wywala mi blad ze mam odswiezanie 9,7Khz/85Hz i jest nie optymalne i nie widze obrazu.

 

Dziekuje za odpowiedzi i pomoc.

 

Sprawdzilem i tez tak mam, podejrzewam ze wszystkie na TN beda mialy podobnie ;) Jak przeniesiesz folder szybko to nie zauwazysz, jak robisz to powoli... rozmazane ;) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...