Skocz do zawartości
EmillB

Lg L227wt

Rekomendowane odpowiedzi

Jest nowsza wersja L227WTP, oczywiście polecam, na wszystkie TN jakie widziałem żaden nie miał ładniejszych kolorów (szybkę w LCD skreślam od razu)

Producenci się przyłożyli do tego modelu i efekt jest naprawdę godny uwagi - Bardzo mocna pozycja w ofercie LG - oby więcej takich

Edytowane przez TheGent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie naczytałem się tutaj mało pochlebnych opinii na temat l227 i myślałem o tym HP, gdyż to jedyna konkurencja dla LG w tej kategorii cenowej. Znów ten HP mi nie odpowiada za bardzo, z oczywistego powodu - szyba. Jeśli wygląda to tak jak w laptopach HP Pavilion, to zrezygnuję od razu. Czy w tym nowym LG też występuje problem z tym nierównym podświetleniem czego wynikiem jest gradient zamiast jednolitego koloru??

Edytowane przez unit1.cpp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym nowym LG też występuje problem z tym nierównym podświetleniem czego wynikiem jest gradient zamiast jednolitego koloru??

Właściwie to na każdym monitorze na matrycy TN będzie taki pionowy gradient ... może po prostu nie ślepy użytkownik tego modelu LG zwrócił na to uwagę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to na każdym monitorze na matrycy TN będzie taki pionowy gradient ... może po prostu nie ślepy użytkownik tego modelu LG zwrócił na to uwagę ;)

dokłądnie, na każdej TN o tym rozmiarze będziesz widział taki gradient - oczywiście o ile pasjonuje Cię oglądanie jednolitego tła na całym ekranie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem jest pojechanie i sprawdzenie na własne oczy, zapewnia to uniknięcie niespodzianki w domu po otwarciu pudełka i podłączeniu do kompa.

 

Jednak pod względem parametrów LG jest trochę lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...