Skocz do zawartości
wistler

Poznań Game Arena 2007/2008

Rekomendowane odpowiedzi

A wyniki jakieś? :) (OC oczywiście)

ryba przy sprzęcie, wiec jakie wyniki? ;]

 

 

 

BZ WBK ( koleżanki studentki )

Dołączona grafika

 

XBOX

Dołączona grafika

 

Intel #1

Dołączona grafika

 

Intel #2

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jakoś nie kręciło mnie robienie sobie z każdymi zdjęć - zawsze mam banana na twarzy jak widze kolejki do takich akcji ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k więc generalnie było fajnie ale impra stanęła w miejscu nic nie zmieniło się od zeszłego roku. Co na plus? Zdecydowanie podejście EA tj bardzo fajne od strony wizualnej stanowiska sporo gier jak choćby Crysis. Fajnie, że na pga pojawił się tez wiedźmin no i troszkę sprzętu jak np nieuchwytny x3850 razy 3 w jednym kompie ;) sporo świecidełek, neonów itp.

 

Największa bolączka? MAŁO, ZA MAŁO, DUŻO ZA MAŁO kompów. Sorry ale przy takich tłumach np +- 8 kompów z Crysisem to śmiech na sali. W mojej opini i z obserwacji potrzeba by było ok 30+ stanowisk by kazdy mógł na chwile usiąść, a i tak jeszcze były by mniejsze kolejki. Dotyczy to wszystkich wystawców minimum x4 więcej kompów i jeżeli sytuacja w tej materii na przyszłej imprezie sie nei zmieni to dla mnie sens pojawienia się tam jest znikomy.

 

Stanowisko wiedźmina było całkiem fajne ALE jak podobnie z resztą wystawców śmieszyła mnie jedna rzecz. Jeden koleś trzyma np 3 smycze i tam coś nawija oczywiście przy nim tłum dzieciaków każdy sie pcha itp No do cholery dlaczego nie rzucą 10 smyczy w tłum? Ci ludzie tam się tratują za tymi gadżetami naprawę przekomicznie i żałośnie to wygląda.

 

Ostatnia sprawa to obecność Wendela. Nie wiem czy całą ta akcja zakończyła się tak jak zaczęła bo później wyszedłem ale mamy takiego pr0 el0 gracza wydawało by się, że będzie mega gwiazdą będzie szum, a tymczasem koleś pogrywa sobie na oczach 15-20 osób na stoisku creativa (notabene niezmienne wizualnie od 3 lat) po czym ma rozdać grupce autografy - myślałem, że zagra na tej dużej sali konferencyjnej żeby było show (a może było? jak pisałem później mnie tam nie było), a tutaj mały pokazik.

 

Paradoksalnie chyba poprzednie pga było bogatsze i w ogóle większe bo tegoroczne obskoczyłem w 40 min

 

Podsumowując jeżeli na następnej edycji nie będzie więcej kompów i lepszej organizacji to impreza po prostu umrze śmiercią naturalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatal1ty miał radochę jak rzucał koszulkę pod scenę i patrzył jak bydło się o nią bije. Nie podobała mi się konferencja z nim... tłumacz nie wiedział o czym on mówi... żal.

 

Co do ilości kompów to dało się zagrać, na wszystko na pewno nie starczyło by czasu ale jak sie człowiek nastawił na kilka pozycji to w nie zagrał...

 

Rozmawiałem z dziewczyną która pojawiła się na PGA ze względu na wiedzmina i troche sie denerwowala ze nie mogła go przyjąć na spokojnie i w klimacie...

 

 

Obiecany filmik:

http://pl.youtube.com/watch?v=dljrsgqS9aM
Edytowane przez m_krzywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dało radę pograć na poszczególnych stanowiskach, których jednak i tak było za mało. Średnio 15 minut czekania na 3minuty gry. Coś tu chyba nie pasuje... I tak jak pisali przedmówcy - jeśli nic się nie zmieni za rok, impreza będzie biedna... Jedyną różnicą w stosunku do zeszłorocznej edycji było dodanie Freestyle'u, co niektórych mogło zainteresować. Show był, wywalili Wujka Samo Zło i była buba ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mechl!k nie zdjęciach z Masellem i rybą? :blink:

Nie, to hostessa PurePC ;]

 

ryba przy sprzęcie, wiec jakie wyniki? ;]

BZ WBK ( koleżanki studentki )

 

Jakoś nie kręciło mnie robienie sobie z każdymi zdjęć - zawsze mam banana na twarzy jak widze kolejki do takich akcji ;]

Oj lepiej żeby się nie dowiedziały, że umieszczasz ich zdjęcia na forum :lol:

 

Co do kolejek do zdjęć przy hostessach to nie ma się co dziwić pewnie ponad połowa dawno nie wychodziła za firerwall'a to kożystając z okazji chociaż sobie podotykali i porobili zdjęcia z prawdziwymi dziewczynami :lol:

 

Chcesz powiedzieć, że ten jegomość na zdjęciach powyżej i ten poniżej to ta sama osoba? :blink:

 

 

"Trochę" starzej wyglądasz ;] tak ze 2x tyle ile masz :mrgreen:

Jak będziesz studiował też tak będziesz wyglądał... :lol:

 

P.S Podziękowanie dla ryby za dwukrotne schłodzenie nestea :D

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzis duzo lepiej niz wczoraj. nie było az takich tlumow to mozna bylo sie dopchac zeby w cos pograc czy obejrzec.

janio - kumpel zaraz po tym jak weszlismy do jego brata na chate darł gebe ze maczal paluchy w cieklym azocie hehe

wszystko fajnie tylko moim zdaniem powinno byc troszke wiecej stanowisk do grania jak tyle ludzi ma przyjs.

ogolnie wyjazd zaliczam do udanych no po za tym ze wieczorem nie moglismy odpalic samochodu... radio 2 dni wlaczone i nawet nowy akumulator nie dal rady sie na meczylismy ale jakos trafilismy do domu.

POZDRO :P

ps. najlepsza fota jaka zrobilem (moim zdaniem)

chyba >18

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bcf6d3e53f55d855

jak ktos chce to mam w wiekszej rozdzielczosci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się na PGA podobało, ale stoisko PPC fatalnie oznaczone. Tzn nie oznaczone w ogóle chyba? do końca nie wiedziałem czy to aby na pewno tam PPC jest (mieliście reklamy OCZ na stoisku?). Chyba to po prostu nie było stoisko konkretnie PPC tylko OCZ, tak? Szkoda że mnie nie było jak kręciliście bo na tym mi bardziej zależało niz na grach :)

 

W sobotę to była masakra. Byłem tam z EA, zajmowałem się HGL - zdecydowanie za mało kompów było. Minimum 2 razy tyle powinno być. Było ich 10, ale nawet jakby 30 było to tez raczej ciągle by były zajęte. Na KAŻDYM stoisku tak było. W niedzielę już o niebo lepiej - chyba 2 razy mniej ludzi na hali, nawet dało się przejść do wyjścia w mniej niż 3 minuty. Co prawda nie zdażyło się żeby jakiś komp był wolny więcej niż 30s ale każdy mógł pograć dość długo. Kilka osób regularnie wracało na kompy i kontynuowali grę swoimi postaciami, co miło zaskoczyło :).

 

 

Jak Fatal1ty grał to podobno w ciągu 2 min. doszedł do 20 fragów, nie wiem czy to był rekord, czy z kimś poszło mu jeszcze lepiej. Respawn i już w kolesia leci pocisk z raila...

 

Szkoda że headshot tego nie nagrywał (chociaz nie wiem, ale oni byli rozłożeni w hali konferencyjnej)

 

Co do hostess - kumpel ze stoiska był świadkiem jak jedna z nich (strój pielęgniarki) zaczęła jechać po gościu, że ma dość tego przystawiania się i że mają się odwalić :). Dla mnie jest nie do pojęcia jak tak się można ślinić na te hostessy... fajny dodatek - ok. ale żeby jechać tam i robić sobie zdjęcia po kolei z wszystkimi?:|To może lepiej na Eroticon jechać, a nie na PGA (tak wiem - PGA bliżej :))?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2825100[/snapback]

nieuchwytny x3850 razy 3 w jednym kompie ;)

Byly kompy z czterema ;)

 

P.S Podziękowanie dla ryby za dwukrotne schłodzenie nestea :D

Co do zimnych herbatek... przyszlo dwoch kolesi z termosem z goraca herbatka :lol: i chcieli zebym im tam azotu polal :D . Dymilo sie lepiej niz z kontenera, ale z tego co sie dowiedzialem termos pekl :lol2:

 

PGA bylo bardzo fajne, szczegolnie stanowisko Extrememem, bo procz niego (no i Intela) nie zwiedzilem zadnego ;] a jak narazie ide spac, bo niewiele tego ostatnio u mnie.

Byles u intela? Myslalem ze tylko jani tam byl nasze kapsle po bro zbierac. Mi sie nie udalo do nich wybrac, mimo iz byli jakis metr od stanowiska ppc w lini prostej i mialem do nich pare pytan. "Co to za procesory prosie pana" wreczajac gosciowi dwa cepki po szlifie :D , czy pokazanie im do czego sluza ichne sample inzynieryjne (mialem przy sobie braloczek z owego :D )

 

Było zajebiście! Fotorelacja we wtorek na portalu!

A zrobisz gałgana za zdjecia :D bo tak sie zlozylo ze wszystkie sa u mnie :lol: :lol2:

 

Mnie się na PGA podobało, ale stoisko PPC fatalnie oznaczone. Tzn nie oznaczone w ogóle chyba? do końca nie wiedziałem czy to aby na pewno tam PPC jest (mieliście reklamy OCZ na stoisku?). Chyba to po prostu nie było stoisko konkretnie PPC tylko OCZ, tak?

PPC bedzie stacjonowac na stoisku Extrememem.

 

Jak Fatal1ty grał to podobno w ciągu 2 min. doszedł do 20 fragów, nie wiem czy to był rekord, czy z kimś poszło mu jeszcze lepiej. Respawn i już w kolesia leci pocisk z raila...

Nie 2 min a 3min ;) . Wtedy grał z moja dziewczyna i chyba byla to jedyna przedstawicielka płci pieknej, do ktorej strzelał. Myslal, ze znowu wygra 0 do -5, ale jak mu zostalo ponizej 20hp to sie "lekko" zdziwil, a po grze powiedzial jej ze nigdy nie spotkal laski ktora tak sieka :D . Wazne, ze jest nowa pidzamka z podobizna Fatala :D

 

Co do stanowisk z grami, zbytnio mnie to nie interesowalo, ale problemu z dopchaniem sie nie bylo. Na UT3 moze trzeba bylo czekac 2-3minutki. Akurat laska (znowu ;) ) sie zalapala na turniej z samymi facetami. Na 8 (9?) stanowisk zajela 3 czy 4 miejsce ze strata 30-40 fragow do pierwszego wymiatacza i 3 do goscia przed nia. Nie wyobrazacie sobie reakcji obserwatorow, jak po chwili gry miala mega killa (4 fragi w odstepie ~10s) :lol: :lol: . Niestety, mam tylko fotke z double killa ;) . W koncu 3 lata siekala w ut ;)

 

Apropo reszty gier nic nie powiem, bo mnie to interesowalo jak zeszloroczny snieg.

 

Baloniki z 4MAXa rulez ;) . Akcja z zaciaganiem sie helem i rzucanie tekstów typu "ryba to pedał" roxuja rulezem :D

 

Fotki z M!kiem bezcenne. Szkoda ze na zdjeciu nie widac efektu smyrania sie po raczkach :D

 

edit

Mechliku, zapomnialem o waznej rzeczy! Wez mi wrzuc jakies procenty na licznik, bo cos ostatnio wieje nuda w moim prywatnym blogu.

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bylem - doszedlem do szklanej sciany akwarium i widzac te tlumy klebiace sie przy kasach wrocilem do domu :? Jadac twamwajem widzialem jakas ekipe jadaca samochodem, w ktorym na tylnej szybie byla duza kartka przykrywajaca prawiew cala szybe z napisem "PGA albo ch**!" i do tego stosowny rysuneczek tego drugiego... :)

Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zimnych herbatek... przyszlo dwoch kolesi z termosem z goraca herbatka :lol: i chcieli zebym im tam azotu polal :D . Dymilo sie lepiej niz z kontenera, ale z tego co sie dowiedzialem termos pekl :lol2:

 

Fotki z M!kiem bezcenne. Szkoda ze na zdjeciu nie widac efektu smyrania sie po raczkach :D

To ja miałem lepszy motyw, stoję sobie w niedziele z "dymiącą" się Nestea i podchodzi do mnie jakiś podjarany dzieciak (na oko z 15 lat) z pytaniem gdzie rozdają ciekły azot :lol2:

 

 

Co do fotek to za mało miejsca mieliście na stoisku bo m!k też miał pretensje, że na fotce z rybą nie widać uścisku dłoni :lol:

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja miałem lepszy motyw, stoję sobie w niedziele z "dymiącą" się Nestea i podchodzi do mnie jakiś podjarany dzieciak (na oko z 15 lat) z pytaniem gdzie rozdają ciekły azot :lol2:

Co do fotek to za mało miejsca mieliście na stoisku bo m!k też miał pretensje, że na fotce z rybą nie widać uścisku dłoni :lol:

Jak ty wyglądasz? Przypomnij się, bo ja nie kojarzę kto ty jesteś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadac twamwajem widzialem jakas ekipe jadaca samochodem, w ktorym na tylnej szybie byla duza kartka przykrywajaca prawiew cala szybe z napisem "PGA albo ch**!" i do tego stosowny rysuneczek tego drugiego... :)

To bylem ja z kumplami :P jak tylko wjechalismy do PZN kumpel wcisnał kartke na szybe i powiedzial mi ze pisze tam PGA albo nic czy cos takiego... zczailem co tam naprawde pisze dopiero jak samochod na parking odstawilem hehehe

ehh moi po[ciach!]i kumple...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem, zobaczyłem, zrobiłem pare fotek. Ogólnie to Wasze stanowisko było skromne i nieoznakowane. Chyba tylko jedna osoba miała jakąś koszulke "purepc" ;o Najbardziej zapadła mi w pamięć wypowiedź jednego z Was robierającego kaskadę: "Czy ma ktoś z obecnych suszarkę?" xD

Na samych targach było mało stanowisk ze sprzętem, chociaż więcej niż w zeszłym roku. Irytujące było, że przy sprzęcie stały najczęściej tylko hostessy i nie można było się niczego konkretnego dowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem, zobaczyłem, zrobiłem pare fotek. Ogólnie to Wasze stanowisko było skromne i nieoznakowane. Chyba tylko jedna osoba miała jakąś koszulke "purepc" ;o Najbardziej zapadła mi w pamięć wypowiedź jednego z Was robierającego kaskadę: "Czy ma ktoś z obecnych suszarkę?" xD

Koszulke mialem napewno ja i janio, wiec stfu :D

 

Kaskady to my nie mielismy, ale za to zimny kontener tak :P . Mogles nam pomoc i dmuchac, a nie smiac sie :D . Pamietaj, suszarki sa do plyt glownych a nie do wlosow!

 

Trzeba bylo sprzet rozbierac, bo ryba popsul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotorelacja z niesamowicie wyśrubowanymi wynikami OC z super stanowiska PPC, które jako jedyne na PGA miało LN2 i robiło nieziemski show, jak zwykle terminowo we wtorek po evencie sie pojawiła :lol2: :lol2: :lol2: Zdążycie na wielkanoc? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotorelacja z niesamowicie wyśrubowanymi wynikami OC z super stanowiska PPC, które jako jedyne na PGA miało LN2 i robiło nieziemski show, jak zwykle terminowo we wtorek po evencie sie pojawiła :lol2: :lol2: :lol2: Zdążycie na wielkanoc? :P

Bij jania za to ;] A co do show... to bylo show, a wyniki ktore moglem zrobic to swoja droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...