Skocz do zawartości
DziubekR1

Acutake Fan 30/40/50/60/70/80/92/120/140 Mm

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj gość miał w opisie że wszystkie zaległe wysyłki wysłane

też to wczoraj widziałem, puściłem mu kilka bluzgów niezadowolenia z powodu nie informowania klienta o opóźnieniu :D. Jeżeli wiatraki przyjdą w wersji normalnej (nie PRO) to poważnie zastanawiam sie nad negatywem... Dwa tygodnie czekać ... ja chce bude składać a jak nie bedzie wentyli to mi sie wszystko usmaży środku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też to wczoraj widziałem, puściłem mu kilka bluzgów niezadowolenia z powodu nie informowania klienta o opóźnieniu :D. Jeżeli wiatraki przyjdą w wersji normalnej (nie PRO) to poważnie zastanawiam sie nad negatywem... Dwa tygodnie czekać ... ja chce bude składać a jak nie bedzie wentyli to mi sie wszystko usmaży środku ;)

 

heh ja tez czekam ;) i jak dostane wersje normalną (albo jak nie dadzą jakiegoś gratisa w przeprosiny) to również najprawdopodobniej negatywa im sypnę ... ja czekam na gg powiedzieli mi że dzisiaj je będe miał ... i zobaczymy ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni userzy!

 

Przejrzałem cały temat, przeczytałem wszystkie wasze uwagi i w tym miejscu chciałbym Was najmocniej przeprosić za tak długi okres oczekiwania. Wiem, że jako kandytat na SS powinienem był dopilnować, aby towar w porę wyszedł do klientów, jednak z powodów niezależnych odemnie wszystko sie pokomplikowało.

 

Powodem całego opóźnienia był brak wystarczającej ilości towaru. Nie ma co sie oszukiwac - ACUTAKE zaczęły się nagle sprzedawać tak dobrze, że zapas 50 wentylatorów w mgnieniu oka się rozpłynął.. I w gruncie rzeczy nie byłoby problemu gdyby nie fakt, że wentylatory pokończyły się również i u dystryutora. W międzyczasie, wysyłaliśmy wszystko to co było od reki na magazynie. Zamiast ACUTAKE 120 wysyłaliśmy wersję PRO jednak również i te wentylatory się pokończyły.

 

Aktualnie otrzymaliśmy 2 dostawy wentylatorów i obecnie na stanie znajduje sie około 200 szt i znowu nie byłoby problemu gdyby nie fakt, że firma Softpack.pl od ponad 2 tygodni nie potrafi dostarczyć nam 500 zamówionych kopert. Wszystko to składa się na jeden wielki kolps, kórego macie niestety okazję być uczestnikami.

 

Co do kontaktu - faktycznie.. był on w ostatnim czasie utrudniony, gdyż musieliśmy zakończyć współpracę z firmą TMBNET odpowiedzialną za hosting. W ostanim czasie serwery pocztowe praktycznie nie działały. Co gorsza utraciliśmy część bazy danych kupujących (menadżer aukcji) więc proszę się nie zdziwić jak ktoś z was otrzyma paczkę po raz drugi...

 

Wiem, że wyszło jak wyszło czyli nieciekawie, jednak nie chciałem i nie zamierzam nikomu utrudniać życia.. sam chciałbym aby ten horror (jak to określił któryś z użytkowników) już się zakończył. Liczę więc na odrobinę wyrozumiałości i gwarantuję, że wszystko zakończy sie pomyślnie.

 

W razie czego zapraszam do kontaktu via GG 5062861 - postaram się bywać częsciej, gdyż ostatnio z powodu tych zawirowań ciężko było znaleźć odrobinę czasu

Edytowane przez MILANS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Milans

a takie pytanie ? jak można sprzedawać towar którego się jeszcze nie ma ?

Mogliście chociaż napisać że czekacie dopiero na towar i będzie wszystko z lekkim opóźnieniem wysłane. Lecz nie co tam pisac takie rzeczy... przecież można przez to stracić klientów. Moim zdaniem mało profesjonalnie podeszliście do tej sprawy. Ja ogólnie przez Was mam nie za fajną sytuacje gdyż składam komputery na zamówienie i jeden z komputerów miałem oddać w środę klientowi (wy zapewniliście mnie że wentylatory dostanę na początku tego tygodnia ! ) lecz do tej pory nie widzę ich. Po rozmowie z Tobą (takie samo gg) zapewniłeś mnie że będą dzisiaj (11 dni po zakupie ich), jeżeli nie pojawią się to przykro mi lecz będę musiał najprawdopodobniej negatywa wystawić.

 

Pewnie znacie to " Klient nasz Pan trzeba go szanować " i weźcie to bardziej do siebie.

Edytowane przez jupijupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie otrzymaliśmy 2 dostawy wentylatorów i obecnie na stanie znajduje sie około 200 szt i znowu nie byłoby problemu gdyby nie fakt, że firma Softpack.pl od ponad 2 tygodni nie potrafi dostarczyć nam 500 zamówionych kopert. Wszystko to składa się na jeden wielki kolps, kórego macie niestety okazję być uczestnikami.

Dwa tygodnie i wiatraków dalej brak! Zero kontaktu! Brak towaru wystawionego na licytacje!

Co nas klientów obchodzi że ktoś wam nie przysłał kopert?! Na poczcie zabrakło?

Totalny brak profesjonalizmu i olewające podejście do klienta.

Musiałem zamówić gdzie indziej, bo ja sobie nie pozwalam na to, żeby robić moich klientów w balona.

Stracona kasa, stracone nerwy.

Nie chcę się wiecej denerwowć więc poprostu wystawie negatywa i zapomne o tej firmie jak najszybciej, na allegro jest konkurencyjna firma sprzedająca te wentyle i od nich polecam brac. Trzy dni od zamówienia i wiatraczki były u mnie, a cena taka sama.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie i wiatraków dalej brak! Zero kontaktu! Brak towaru wystawionego na licytacje!

Co nas klientów obchodzi że ktoś wam nie przysłał kopert?! Na poczcie zabrakło?

Totalny brak profesjonalizmu i olewające podejście do klienta.

Musiałem zamówić gdzie indziej, bo ja sobie nie pozwalam na to, żeby robić moich klientów w balona.

Stracona kasa, stracone nerwy.

Nie chcę się wiecej denerwowć więc poprostu wystawie negatywa i zapomne o tej firmie jak najszybciej, na allegro jest konkurencyjna firma sprzedająca te wentyle i od nich polecam brac. Trzy dni od zamówienia i wiatraczki były u mnie, a cena taka sama.

 

Pozdrawiam wszystkich.

 

dokladnie ! posypią się negatywy ... sami tego chcieliście

 

obiecywali że dzisiaj dostanę paczke godz. 15:51 hmmm nadal nic ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj zamówiłem w everon,mam nadzieje ze nie spotka mnie to co was spotkało bo niedługo hasło co jest wyryte na dole auckji "SPRAWDŹ OPINIE KUPUJACYCH NA FORUM PUREPC " zacznie odstraszac klientów :lol: a nie przyciagać

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj zamówiłem w everon,mam nadzieje ze nie spotka mnie to co was spotkało bo niedługo hasło co jest wyryte na dole auckji "SPRAWDŹ OPINIE KUPUJACYCH NA FORUM PUREPC " zacznie odstraszac klientów :lol: a nie przyciagać

ciebie pewnie nie bo jak sami napisali ze maja na stanie juz 200 wentyli .... a ja jak kupowałem to musiałem kupić wirtualny towar bo jeszcze nie mieli to co mi sprzedali :mur:

 

na bank to hasło zlikwidują ...

 

a te wentylatory polecam brać z Allegro ale od nick " Czekano "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciebie pewnie nie bo jak sami napisali ze maja na stanie juz 200 wentyli .... a ja jak kupowałem to musiałem kupić wirtualny towar bo jeszcze nie mieli to co mi sprzedali :mur:

jupijupi' - nie bąć taki pewien bo kopert jescze nie mają :D

 

nie no sytuacja jest tak tragiczna , że aż śmieszna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wentyli oczywiscie brak! :angry: Coś mi się wydaje że był to mój ostatni zakup w tym sklepie... :mur: Kontakt - tragedia! Zero odzewu! Gdybym chociaż otrzymał maila z wyjaśnieniami, to bym to jakoś przełknął. Eh... szkoda gadać <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa właśnie nadszedł ten dzień !! stało się aż nie mogę w to uwierzyć dostałem wreszcie moją przesyłke !!! czekałem TYLKO 12 dni ... to się nazywa bardzo ekspresowe podejście do klienta ! a co do paczki w której dostałem te wentyle to była podarta (no ale to nie wina sprzedającego tylko poczty)... no ale tak czy tak jestem niezadowolony z sprzedającego a z wentyli jestem ;) ...

 

12 - bardzo lekki szum i jakoś pcha powietrze

7 - nie słychać ich lekko pcha

5 - nie słychać i ledwie co pcha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj gadałem z tym kolesiem na gg i mówił, że dostawca opakowań od 2 tygodni nie potrafi kopert przysłać i coś tam jeszcze, że wczoraj 3h po poznaniu jeździł zeby cokolwiek kupić żeby wysłać i nie znalazł i terazj eszcze raz pojechał i zapewnił mnie, że dzisiaj wyśle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ufff.. nareszcie udało mi sie zdobyć opakowania. wysyłki wznowione.. postaram sie jeszcze dzis nadać ile sie tylko da - reszta w poniedziałek z samego rana, wiec jest duża szansa ze jeszcze przed świętami dojdą. tym, którzy czekają juz dośc długo postaram się w ramach zadość uczynienia dorzucić jakiś bonus. Trzymajcie się i oczekujcie przesyłek. Ja mykam do roboty. W razie czego GG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hurrra! jest szansa ze jeszcze w tym roku je dostane!!! Wymarzony prezent pod choinke jakby nie patrzeć ;) skoro już tyle czekam to ja poprosze w wigilie o dostarczenie pod choinke :lol2: bonus - karpik ;) W niektórych sytuacjach tylko sarkazm ratuje człowiekowi humor :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze raz ja ...

 

1. wentylator wymieniłem w Chieftecu 450 (jest teraz doslownie bezgłośny !!!! ) i zastanawiam się czy ktoś już to robił bo czytałem że wymienialiście w 400 a ktoś już to robił w 450 ?

2 zaś miał być na chłodnice(nie nagrzewnica) ... lecz jak dzisiaj po raz pierwszy w życiu :D:D odpaliłem moje WC z Flowpinem i chłodnica od warburga '71 to okazało się że pasyw w 100% wystarcza i jeden wentyl poszedł do obudowy jako nawiew na elementy zasilania,chipset i pamieci (rownież nieslyszalny) co do wentyli to POLECAM BARDZO !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

1. wentylator wymieniłem w Chieftecu 450 (jest teraz doslownie bezgłośny !!!! ) i zastanawiam się czy ktoś już to robił bo czytałem że wymienialiście w 400 a ktoś już to robił w 450 ?

Proszę :

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Maryś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim Chieftecu tez jest ten Acutake i narazie cichutko, przynajmniej przez narazie (chodzi od 2 tygodni). Chociaz do końca ci nie powiem bo czekam na nową obudoe i na Pentagram Hp-100 AluCu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damikor

Czekamy aż te Chiefy sie ugotują

Skoro producent daje wentylatory które mają chodzić na 2000 RPM to tak ma być. Poprostu producent oszczędza na elektronice, a wkłada mocne śmigło

Jeszcze pewnie zapuszczacie te wentyle na 5V

Edytowane przez Damikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy aż te Chiefy sie ugotują

Skoro producent daje wentylatory które mają chodzić na 2000 RPM to tak ma być. Poprostu producent oszczędza na elektronice, a wkłada mocne śmigło

Jeszcze pewnie zapuszczacie te wentyle na 5V

nie przesadzaj, przeciętna konfiguracja nie wykorzystuje nawet połowy mocy tego zasilacza, więc i wentylator może dmuchać wolniej, a chłodzenie i tak będzie aż za nadto dobre. No chyba że ktos ma konfiguracje która zżera cały czas 350-400wat, to wtedy taki zasilacz może z biegiem czasu tracić swoje właściwości. No ale nikt tu idiotą nie jest i pewnie sprawdzał czy powietrze wydobywające sie z zasilacza nie jest zbyt gorące, więc się nie przejmuj o zasilacze kolegów. Na pewno się nie usmażą a jedynie zyskają na ciszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy aż te Chiefy sie ugotują

Skoro producent daje wentylatory które mają chodzić na 2000 RPM to tak ma być. Poprostu producent oszczędza na elektronice, a wkłada mocne śmigło

Jeszcze pewnie zapuszczacie te wentyle na 5V

Te Szefy robi Delta, wiec gwarantuje Ci, ze nikt tam nic nie oszczedzal :) Poza tym, to Delty u mnie juz na duzo gorszych wiatrakach chodzily i nigdy im nic nie dolegalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w miare przewiewną budę i w środku jest dość chłodno więc o zasilacz się nie przejmuje. Zresztą tak jak kolega wyzej w pełni tych 450W nie wykorzystuje, pewnie wcześniej zmienie zasilacz zanim on padnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w miare słabo wentylowaną bude bo przez otwory od wyciągającego wentyla z tylu wychodzą węże do chłodzenia i jak ręką sprawdzam temp powietrza wylatującego z zasilacza to jest lekko cieplejsze od otoczenia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...