Skocz do zawartości
DziubekR1

Acutake Fan 30/40/50/60/70/80/92/120/140 Mm

Rekomendowane odpowiedzi

jak sie ma:

ACUTAKE FAN 120 do AAB Super Silent Fan 12 przy 12V i 7V ?

Czy bedzie jakas roznica wielka roznica w pracy ?

Nie ma jakiejś wielkiej różnicy w pracy tych wentylków. Te z pod szyldu AAB są zupełnie przyzwoite za tą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Huntkey 400 W i niestety wentylator stał się w nim głośny po 2.5 roku. Czy mogę tam zamontować Acutake 120/140 mm. Który będzie lepszy? Bardzo zależy mi na ciszy, a nie chcę kupować nowego zasilacza.

Kupiłem Acutake 140 mm. Jest tylko jeden problem. Oryginalny wentylator z zasilacza jest 2 pinowy, a Acutake 3 pinowy. Mogęgo zasilić z płyty głównej? Co się stanie gdy nie będzie miał odpowiedniej prędkości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wentylator ma automatyczną kontrolę prędkości?

Nie, ale odpowiednio podpięty pod piny w zasilaczu (czyt. czarny i czerwony, tak jak poprzednik) będzie działał jak należy i nic złego nie powinno się stać.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znudzeni białym kolorem rotora Acutake? Na polskim rynku pojawiły się nowe wentylatory Aimaxx enVicooler w rozmiarach 80, 92 i 120 mm. Wentylatory te podobnie jak Acutake w wersji PRO posiadają bogate wyposażenie.

 

Ich cechy wspólne to:

-zielona kolorystyka (nVidia ??)

- sylikonowe amortyzatory

- przejściówka zasilania 3pin z 12 do 7V

- oplot na przewodzie zasilającym

- złącza 3 pin oraz molex do zasilania.

 

Dołączona grafika

 

Specyfikacja:

 

Aimaxx enVicooler 12

Aimaxx enVicooler 9

Aimaxx enVicooler 8

Edytowane przez toman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zadałem pytanie, aby upewnić się. Ponoć kto pyta ten nie błądzi. Po drugie znalazłem gdzieś na forum, że maja taki sam rozstaw otworów i to mnie zastanawiało najbardziej. Dowiedziałem się jednak, że są wiatraczki 140mm, które pasują zamiast 120mm, ale nie są one standardowe. Gdybym nie myślał, to zamawiałbym pierwszą, lepszą 140, ale jednak wolałem zapytać się... Gdybym dokładnie znał odpowiedx na to pytanie, to nie pytałbym się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...