Skocz do zawartości
DziubekR1

Acutake Fan 30/40/50/60/70/80/92/120/140 Mm

Rekomendowane odpowiedzi

Ja podobnie

W piątek wpłaciłem im kase za te 2 wentyle i wysyłke, więc w pon rano powinni mieć kase, a tu dzisiaj jeszcze paczki nie ma

Na meile nie odpisują(everon.pl) a aukcja na której kupiłem została usunięta..

Do tego everon.pl nie chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak samo mam .

W poniedzialek na allegro kupiłem 4 wentyle i od razu tego samego dnia zapłaciłem przelewem bankowym. W statusie wysyłki ( która mozna obserwować ) zobaczyłem tylko że w formie płanosci pojawiło się " przelew bankowy" czyli kaska do nich dotarła ... a dzisiaj chciałem sprawdzić czy wysłali może a tutaj aukcja została usunięta .... własnie do nich napisalem maila i zobaczymy co z tego wyjdzie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem odpowiedz:

 

"Witam,

 

Proszę się nie martwić, wentylatory zostaną do Pana wysłane, tylko jest

małe

opóźnienie dostawy, a jak widać wentylatory sprzedają się w dużych

ilościach

i jak widać po komentarzach wszyscy są zadowoleni.

 

Aukcja została usunięta przez pracownika Allegro z powodu adresu WWW

który

znajdował się na grafice aukcji. Oto fragment maila który otrzymali.smy

w

tej sprawie:

 

"Z dostępnych mi danych wynika, iż na Pańskich aukcjach nadal znajduje

się

niedozwolony adres strony WWW: "www.everon.pl";, znajdujący się na

czerwonym

pasku po prawej stronie."

 

Oczywiście adres został stamtąd usunięty i wszystko wróciło do normy.

 

Pozdrawiam

Michał Napierała"

 

 

hmmm małe opóźnienie dostawy ? :| ciekawe jak małe ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jupijupi - fajnie że Ci wogule odpisali, ja wysłałem już do nich 3 meile w tej sprawie i totalna olewka klienta. Nikomu sie nawet odpisać nie chce. Skoro nie mają na stanie tych wentyli, to po co wystawiają aukcje? Za to na nowej aukcji pojawił się odnośnik do tego tematu :) , ale jak tak dalej będą traktować klientów, to chyba go usuną żeby sie ludzie nie dowiedzieli jak w kule lecą :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh mi odpisali i wszystko opisali co i jak ;) wiec mozna im wybaczyć ... lecz w sumie troszke dziwnie robią jak wystawiają aukcje a nie maja jeszcze towaru ... :/

 

napisze wam kiedy paczka przyszła do mnie i co dostalem ;)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to na nowej aukcji pojawił się odnośnik do tego tematu :) , ale jak tak dalej będą traktować klientów, to chyba go usuną żeby sie ludzie nie dowiedzieli jak w kule lecą :angry:

:lol2:

Zaraz coś skrobnę, tylko to zamontuję jakoś ;]

 

Dobra, szybki test i:

-jest naprawdę cichy. Na maksymalnych obrotach ciut ciszej niż noiseblocker x2, na minimalnych podobnie.

-wieje słabo. Na 5v raczej tylko do "luźnego biegu" (bo w 3d to raczej piekarnik będzie).

Zamontuję to wrzucę kilka fotek.

Mówię o wersji 120mm, mam też 80mm- jeżeli właściciel pozwoli to otworzę i porównam :P

 

update.

Zamontowałem i jestem w szoku!

Acutake->noiseblocker(na scythe mine)-->acutake.

Temperatura w stresie wzrosła o 1stopień względem starego układu (noiseblocker-->scythe mine--->antec 3speed).

Mówie o minimalnych obrotach w obu przypadkach.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem 2 wiatraczki 92mm oraz 120mm

Potwierdzam, wiatraczki są ciche, niedawno kupiłem Paspt'a 92mm z promocji, ale okazały sie totalną pomyłką.

 

Wersja 92mm jest cichsza od 120mm.

92mm przy pełnych obrotach jest słyszalna, ale nie wpada w wibrację

 

Generalnie udany zakup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja mam szybkie pytanko czy Acutake Fan 120mm pracuje glosniej w pozycji poziomej przykrecony np na dol albo na gore obudowy?

Gdzies czytalem ze te lozyska najciszej pracuja tylko w pozycji pionowej czyli przykrecone np do tylu obudowy.

Jak to z tym jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od środy mam 2 Acu w budzie (120mm i 92mm).

Dla mnie są bardzo ciche (w "tle" GT ref na 25% fan i Akasa AK-965 na 600rpm + 120mm z psu).

Wieją całkiem znośnie (aczkolwiek wcześniejszy TT Silent Wheel 130mm wiał wyraźnie mocniej - no ale był też głośniejszy).

Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

 

Co do sklepu:

Ja zaś sam sobie opóźniłem dostawę, bo formularz na www nie zapisał mojego adresu, a nie odbierałem telefonów ze sklepu...

A tak to żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja mam szybkie pytanko czy Acutake Fan 120mm pracuje glosniej w pozycji poziomej przykrecony np na dol albo na gore obudowy?

Gdzies czytalem ze te lozyska najciszej pracuja tylko w pozycji pionowej czyli przykrecone np do tylu obudowy.

Jak to z tym jest?

Jak dobrze mniemam Acutake mają odmianę łożyska ślizgowego.

Nie powinno być głośniej przy pracy poziomej, ale trzeba liczyć się z tym, że łożysko szybciej się zużyje. Ofkors nie ma co dramatyzować, że po tygodniu zacznie się zacierać - trudno bowiem ocenić kiedy. Wiadomo tylko, że szybciej niż w pionie... a łożyska ślizgowe i tak są najmniej trwałe spośród występujących w wentylatorach.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przelałem 3.12 i nadal nic :/ .... czekam i czekam ... i mam nadzieje że wyślą mi wersje pro ... albo moze super turbo pro ;)

 

 

@błazejj i jak słychać je ?

Edytowane przez jupijupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie ile można czekać???? Półtora tygodnia i ani wiatraków, ani żadnej informacji o wysyłce.

żeby sie samemu upominać ileś razy o wysyłke i to bez skutku, to już totalna olewa klienta.

Kupiłem na allegro wiec jak do poniedziałku nie dojdą, to bede mógł z czystym sumieniem pierwszego nega wystawić.... i myślę że nie będe w tym osamotniony. No chyba że jednak firma sie w jakiś sposób wybroni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj juz na nich napadlem przez gg i powiedzieli ze okolo 16 bedzie kurier i to wysla ... kurier podobno byl bo dostalem maila:

"Informujemy, że przesyłka została nadana.

 

Data nadania:

Rodzaj przesyłki:

Numer przesyłki:

 

W przypadku wysyłki kurierem towar zwykle dociera na drugi dzień roboczy.

Poczta polska dostarcza przesyłki w przeciągu 1-2 dni roboczych.

 

Życzymy miłego użytkowania zakupionego towaru.

 

Pozdrawiamy

Sklep Everon.pl

"

 

ale co najlepsze data nadania, rodzaj przesyłki i numer to puste pola :/ ... mam nadzieje ze w piatek dostane towar bo jak nie to sie na serio wku**** .... w poniedzialek w tamtym tygodniu przelałem kaske ... dla mnie to rowniez przesada !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze wentyle dojdą tylko że z mega opóźnieniem :/ ... ale ok bywa czasem że coś się może opóźnić bo różne przypadki po ludziach chodzą ale mogliby chociaż napisać co i jak ! a nie cisza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...