Skocz do zawartości
nrl

Mortal Kombat 8 For Ps3, Xbox 360 And Pc?

Rekomendowane odpowiedzi

Epic Games Claims Mortal Kombat 8 for PS3, Xbox 360 and PC?

Epic Games, the creators of the Unreal Engine 3 which Mortal Kombat series creator Ed Boon has stated the next game in the series will make use of, has add the tentatively titled "Mortal Kombat 8" to their upcoming games listing. According to this information, the game is being developed for Sony's Playstation 3 console as well as Microsoft's Xbox 360. However, the site also says the game is in development for the PC, a platform which the Mortal Kombat series has been absent from for a number of years. Many fans have requested a PC version of previous games to no avail, but it seems possible Midway may finally deliver.

 

It is important to keep in mind that while the site is owned by Epic Games, nothing is confirmed at this time. Midway officially has no comment on this matter at this time. We will be sure to keep you informed when or if this changes.

 

To view the list of upcoming and released games using the Unreal Engine 3, click here.

http://www.unrealtechnology.com/html/powered/announced.shtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie inne tytuly maja sie pojawic?

Oczywiście stwierdzenie "ma się pojawić" dotyczy dalszych planów wydawniczych.

I konsole.

 

Soul Calibur IV, Tekken 6, Street Fighter IV o i wspomniany MC8. Bedzie w co grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

chłe , chłe , MK dobra nawalanka :P

seria MK poki siedziala w 2D byla dobra, edycje 3D w ktore gralem na PS2 były mizerne. No chyba że wkoncu bedzie porzadny system walki ale w to watpie ...

 

dajcie tekken'a na PC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tez jakos tekken zawsze miazdzyl konkurencje, chociaz w soul calibur tez grube godziny pykalem :D

jeszcze jedno mordobicie mnie nawet niezle zassalo, ale nie pamietam tytulu, ogolnie zawodnicy zamieniali sie tam w zwierzeta, bardzo fajne kombosy byly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tez jakos tekken zawsze miazdzyl konkurencje, chociaz w soul calibur tez grube godziny pykalem :D

jeszcze jedno mordobicie mnie nawet niezle zassalo, ale nie pamietam tytulu, ogolnie zawodnicy zamieniali sie tam w zwierzeta, bardzo fajne kombosy byly :)

primal rage?

 

prime ciekawe skad mam te skojarzenie:-)

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może Fight Night Round 3?

Jakiś czas temu po internecie krążył film z gry promowanej pod tytułem zawierającym "Ultimate Fighting Championship" (dość popularnych... Zawodów).

 

To dopiero był realizm...

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad wiesz czy gra jest realistyczna jak jej jeszcze nie ma? Po grafice?

powiedzialbym ze po animacji ;)

Oczywiście, że tak. Wspomniana gra to Ultimate Fighting Championship 2009, a to trailer, o którym mówiłem. Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...