Skocz do zawartości
DarkMind

Nowy Procesor, Płyta Główna, Grafika I Pamięć

Rekomendowane odpowiedzi

Scythe jest dobre, ale dużo waży. Może Noctua NH-U12F w takim razie ?

zastanawiam sie czy nie zrobil sie maly OT bo w tym dziale o chlodzeniu chyba nie powinno sie rozmawiac;)

chociaz przyznaje sam zaczalem.

 

nie jestem przekonany do Noctua, bardziej mi chyba odpowiada Mugen.

chyba ze powiesz mi lub ktos inny ze Noctua jest od niego duzo lepsza?

ale czytalem ze Mugen (dawne Infinity) jest w "topten" chldzenia.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Witam ponownie.

Pozwole sobie odswieżyc moj temat, poniewaz zaszly pewne zmiany, caly sprzet bede pewnie kupowal w przyszlym tygodniu, wiem juz co i wiem gdzie.

 

jednak prawdopodobnie bede mial troche wiecej gotowki.

chcialbym sie wiec spytac czy jest sens doplacic do plyty glownej i zamiast: Asus P5K-E WiFi-AP

<span style='color: red;'>ORT: wziąść</span>

 

Asus P5K Deluxe/WiFi-AP

lub

Asus P5K Premium/WiFi-AP

 

zastanawiam sie tez nad grafika 8800GT, chociaz watpie zeby do przyszlego tygodnia pojawila sie w sklepach w rozsadnej cenie, a nie chce specjalnie czekac.

mysle ze jesli chodzi o karte to chyba nie ma sensu teraz czekac na 8800. moze jednak wezme tego palita skoro i tak lepszy jest od mojej grafy, a ewentualnie 8800 kupie jak zajdzie potrzeba, jak stanieje itp.

 

Pisalem wczesniej ze duzo nie gram i to jest prawda, jednak jesli gram to w:

Ghost Recon

Rainbow Six

Counter Strike

Jedi Knight

+

Red Alert (wszystkie wersje lacznie z najnowszymi)

+

Sims (moja dziewczyna:P) (na mojej 6600GT lekko sie przycinali:|)

+

zainteresowala mnie ta gra Crisis, wyglada ciekawie czy na 8600 Palicie pojdzie?

 

wiem ze marudze z tymi kartami, ale prosilbym o opinie:)

 

jednak nadal sie zastanawiam nad wybraniem drozszej plyty, czy w ogole jest sens?

 

p.s.

przez pomylke skasowalem jednego posta i przez to wyszlo ze beka napisal dwa posty jeden pod drugim, ale tam byl tez jeden moj post miedzy nimi.

Edytowane przez DarkMind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o płytę, to P5K-E to ten sam laminat co Deluxe, różnica w dodatkach, bajerach, chłodzeniu

Karta - no cóż, 8800GT jest git i w ogóle, ale widzę, że Ty nie za dużo potrzebujesz ;) na 8600GT Crysis pójdzie, ale nie na vhigh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o płytę, to P5K-E to ten sam laminat co Deluxe, różnica w dodatkach, bajerach, chłodzeniu

Karta - no cóż, 8800GT jest git i w ogóle, ale widzę, że Ty nie za dużo potrzebujesz ;) na 8600GT Crysis pójdzie, ale nie na vhigh

dzieki za szybka odp:)

tak wiem ze to podobne plyty i roznia sie dodatkami.

Deluxe ma dwie seciowki itp.

tylko wlasnie sie zastanawiam czy jest sens dla tych wlasnie dodatkow doplacac do Premium lub Delux, czy jednak dac sobie spokoj i niepotrzebnie kasy nie wydawac.

 

jesli chodzi o karte to w takim razie zostane przy tym Palicie, a jak bedzie zapotrzebowanie to kupie 8800 lub co akurat bedzie, napewno latwiej wydac kase tylko na karte niz na calkowita przesiadke.

zastanawiam sie wiec nadal tylko na plyta glowna chociaz bez przekonania.

ale jestem ciekaw opinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...