Skocz do zawartości
Dark_Reaver

Cennik Usług Informatycznych Dla Znajomych I Nie Tylko

Rekomendowane odpowiedzi

Wezcie sie pouczcie, to nie bedziecie musieli tak dorabiac ;].

kolego niektórzy zarabiają 4zł na godzinę więc proszę Cię....

No sory, nie chciało się robić w młodości to się później po tyle zarabia... Raczej niewielu ludzi którzy mają tytuł magistra może się poszczycić najniższą krajową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej niewielu ludzi którzy mają tytuł magistra może się poszczycić najniższą krajową.

W naszym kraju wręcz przeciwnie... niestety :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu znasz mgr zarabiających 600-700zl na rękę? ja pare osób znam i ani jedna tak niskiej kwoty nie zarabia.

Całe masy są takich studentów świeżych co za minimalną muszą robić bo nic nie ma. Nie zaprzeczaj że jest inaczej. Rynek pracy jest niby duży, a jak przychodzi co do czego to 10 lat doświadczenia i 3 języki, albo biedronka za minimalną. Taka jest prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, jak ktoś kto poświęcił 5 lat na wyższe kształcenie się idzie pracować w biedronie za 600zł to jest [gluteus maximus] a nie magister (no chyba że filozofie studiował, ale po filozofii to i tak jest się [gluteus maximus] nie magister).

 

Ja nie wyobrażam się za tyle pracować jak za głupie praktyki po 2 roku brutto dostawałem 1200, co jest już kawałek więcej niż minimalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego niektórzy zarabiają 4zł na godzinę więc proszę Cię.... trochę szacunku do pieniążków.

on przecież wypowiada sie za siebie... :)

 

No sory, nie chciało się robić w młodości to się później po tyle zarabia... Raczej niewielu ludzi którzy mają tytuł magistra może się poszczycić najniższą krajową.

oj wielu wielu, a spora część z tych magistrów zarabia, prawda spore talary ale na zmywaku w irlandii :wink:

 

Gdybyś napisał, że niewielu, którzy mają tytuł magistra z INFORMATYKI może sie poszczycić najniższą krajową to tu może bym się zgodził :) - bo raczej wszyscy moi znajomi z tej branży zarabiają minimum 2k.

 

Z drugiej strony, wcale mnie to nie dziwi że jak ktoś zarabia co najmniej średnią krajową to nie chce mu się iść i marnować czas za 50 złotych. Tak się składa że dziś byłem na takiej robocie. Do ceny minimalnej trzeba doliczyć fakt, że np we wrocławiu dojechać do kogoś to też wyzwanie.. i zdarzało się że odmawiałem (znajomym dalszym) bo kasiory nie wezmę dużo bo się popłaczą, a znów jechać 1,5h w jedną stronę robić windowsa i wracać 1.5h do domu to mi się po prostu nie kalkuluje i nie chce :). Póki na brak pieniędzy nie narzekam to podejmuję się tylko takiej pracy która jest dla mnie wygodna i opłacalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...