Skocz do zawartości
rast20

Budowa Laptopow

Rekomendowane odpowiedzi

WItam. Jestem nowym uzytkownikiem. za kilka dni rozpoczaynam prace w DELL. Pytanie do was: gdzie znalezc lub czy sa ksiazki na temat budowy, anatomii czy wnetrza fizycznego laptopow? chodzi mi o zdjecia, schematy, opisy itp. a moze ktes z was pracuje w podobnej firmie bezposrednio przy laptopach? Z gory dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój kolega ze studiów pracuje w toshibie i mówił że toshiba zaopatruje ich we wszystkie potrzebne schematy. Inny kolega pracuje w typowym serwisie i mówi że główne źródło to internet - coś znajdziesz, coś kupisz a dodatkowo jest kilka naprawde konkretnych zagranicznych for gdzie ludzie mają pojęcie i chętnie pomagają.

Z książek raczej nie dowiesz sie niczego co już wiesz (zakładając że swoje wiesz skoro masz taką pracę). Jeżeli już to raczej nie po polsku i są raczej ciężko dostępne. Widziałem kiedyś tego trochę na niemieckim i angielskim ebayu, ale nie znalazłem nic konkretnego wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo firm udostepnia na swoich stronach instrukcje rozbierania swoich maszyn np.hp takze dell wiec moze wybierz sobie jakis laptop i poscagaj wszystkie manuale do niego tak przykladowo moze nie bedzie to bardzo zaawansowane grzebanie we wnetrznosciach ale jakis podglad na to zawsze bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...