Skocz do zawartości
szwabek

Geforce + Vista + Nowe Stery = Niemozliwość Podkręcania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z podkręcaniem geforce'a 7600gs pod Vistą. Mam najnowsze stery 163.69. Próbowałem atitoola i rt. Jak zmienie takty core chociaz na 600mhz to sypie błedy... Monitor zaczyna się gasić i właczac i tak w kółko. A poza tym jak chce zobaczyć właściwości karty w aidzie32 badz everescie (mam ver home - tą stara darmową) to zakładki - karta wideo agp/pci oraz procesor graficzny sa puste! Zero informacji o taktowaniu gpu/pamieci...

Co jest grane?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na xp kręciło się jak ta lala:P a teraz mam aide i home everesta (w ramach akcji same legalne programy) i one nic nie pokazują tam (aida jest chyba aktualizowana jeszcze). Ale problem to niemozliwosc pokrecania i jakies zwisy/zawiech tragednia. O co chodzi? Czytałem o porblemach z krafikami na viscie ale to było kiedys (chyba) i chodziło o podpis sterów ale nowe werrsje rt i atitoola sobie z tym radzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nadzieją ujrzałem ten temat, gdyż mam ten sam problem z GF 8600GT na Viście 32 bit HP. Niestety u mnie nie RT nie trzyma ustawień, zaś Atitool nie widzi karty. Pewnie to generalna kaszana na Viście i whql-owych sterownikach. Może z czasem ktoś coś wymyśli...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...