Skocz do zawartości
Trey

Forum Komputerowe

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przedstawić forum mojego autorstwa www.pcextrime.cba.pl . Te forum traktuje o sprzęcie, grafice, OC. Jeśli macie jakieś sugestie, bądź uwagi, to piszcie. No i oczywiście zachęcam do rejestracji na forum. Są na nim 2 poradniki o Zestawach komputerowych jaki i kartach graficznych autorstwa Miguela707 http://www.pcextrime.cba.pl/viewtopic.php?t=29 i http://www.pcextrime.cba.pl/viewtopic.php?t=27 znanym także pod nickiem Strutter :D pomaga on mi prowadzić forum :D

 

 

Pozdrawiam, Trey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie widzę w czym mogło by to forum być lepsze w porównaniu z innymi założonymi ot tak sobie. Kolejne niepotrzebne forum i tyle.

a czemu tak sądzisz ? ze jest nie potrzebne ? to co ,że ma mało userów ale rozwinie się i kiedyś pójdzie na płatny hosting i będzie gites a to forum nie tylko o tematyce PC szczerze mówiąc każdy znajdzie coś tu dla siebie ;] tylko muszę spełnić warunek znajomego :D i będzie gites :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu tak sądzisz ? ze jest nie potrzebne ? to co ,że ma mało userów ale rozwinie się i kiedyś pójdzie na płatny hosting i będzie gites a to forum nie tylko o tematyce PC szczerze mówiąc każdy znajdzie coś tu dla siebie ;] tylko muszę spełnić warunek znajomego :D i będzie gites :]

Looknij na inne takie topiki. Wszyscy tworcy tak pisali.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co ,że ma mało userów ale rozwinie się i kiedyś pójdzie na płatny hosting i będzie gites a to forum nie tylko o tematyce PC szczerze mówiąc każdy znajdzie coś tu dla siebie ;] tylko muszę spełnić warunek znajomego :D i będzie gites :]

i właśnie dlatego to zły pomysł... Zapewniam Cię, że nikomu z ppc nie chce się przegladać jeszcze Twojego forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie abstraciach!ąc od tego, że strona na razie jest dość mierna, chciałbym Ci wrócić uwagę na rozdzielczość ekranu i dopasowanie rozmiaru okna. Po co ładujesz tak wielkie logo, które samo w sobie ledwo mieści się w oknie przeglądarki w rozdzielczości 1024x768 ? Tak poza tym to kolejne forum nic nie wnoszące do tematyki, więc szans na przeżycie nie ma zbyt dużych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on tych wszystkich ludzi to wzial z wiochy. postawil po browarze żeby pisali xD

ciekawe co bym wybral: forum treya czy ppc xD

hmm... ciekawe czemu innych nie znam na moim forum ? teraz tak se tłumacz ze wźiołem i postawiłem po piwie :blink: taki mądry a na innych forach same bany masz :P ja już wiem na jakich ale może nie będę podawał :P

 

a co do mojego themu będzie zmieniony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... ciekawe czemu innych nie znam na moim forum ? teraz tak se tłumacz ze wźiołem i postawiłem po piwie :blink: taki mądry a na innych forach same bany masz :P ja już wiem na jakich ale może nie będę podawał :P

 

a co do mojego themu będzie zmieniony :D

 

 

ja bany???

ty tez :D

A gdyby nie ja to bys nie mail forym :P HA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko zdechnie śmiercią naturalną - powód? Masa innych, większych for posiadających użytkowników niechętnych do przesiadek. Tematyka także oklepana...

 

Co do szaty graficznej - logo strasznie słabe. Jakość kiepskawa, efekty mam wrażenie, że użyte bez większego zastanowienia no i adres - słabo czytelny ni jak komponujący się w resztę... o tym komputerze po lewej nie wspominając [bleee].

 

Ogólnie: nie wróżę projektowi świetlanej przyszłości.

 

Pozdrawiam, wyyzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...