Skocz do zawartości
itson

Grafika Agp Ok 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

A podaj jakiego masz kompa bo jak jakiś złom to nie warto pakować tyle kasy bo karta będzie ograniczona. Ja ze swojej strony polece Galaxy/Palit 7600GS DDR3!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja tez zastanawiam sie nad zmiana grafiki do mojego zestawu z podpisu. Mam teraz Radka X1300 PRO, nie jest to najlepszy wybor, (mam go 9 miechow a dostalem go za spalonego Radka X700 z Prolinka). Palit 7300 GT DDR3 wydaje mi sie najlepszym wyborem cena/wydajnosc (max 250 PLN), biorac pod uwage reszte kompa :) A moze macie inne propozycje jaka karte w tym przedziale wydajnosci ogolnej mojego kompa kupic za niewielka gotowke ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja tez zastanawiam sie nad zmiana grafiki do mojego zestawu z podpisu. Mam teraz Radka X1300 PRO, nie jest to najlepszy wybor, (mam go 9 miechow a dostalem go za spalonego Radka X700 z Prolinka). Palit 7300 GT DDR3 wydaje mi sie najlepszym wyborem cena/wydajnosc (max 250 PLN), biorac pod uwage reszte kompa :) A moze macie inne propozycje jaka karte w tym przedziale wydajnosci ogolnej mojego kompa kupic za niewielka gotowke ?

moim zdaniem jeśli ten Radek X1300 PRO jest dobrze taktowany to między nim a 7300 jest niewielka różnica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W podobnej cenie znalazlem Sapphire Radeon X1600PRO 256MB DDR3, czy jest to bardziej oplacalny zakup niz Palit 7300GT DDR3? Od kilku lat jade na Radkach, i jakos bardziej jestem do nich przekonany, zdaje sobie sprawe ze na moim sprzecie w nowe gry raczej sobie nie pogram :-| Ale w 1/2 letnie chcialbym max komfortowo grac, co jest lepszym wyborem Sapphire czy Palit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie chcę zakładać nowego topiku z tym samym tematem bo nie ma po co, więc wykorzystam temat kolegi :)

Przechodzimy do sedna sprawy - planuje tez wymienić grafe do 300-400zł

Mój sprzęt to:

Athlon Th 2200+, 1gb ramu, płyta ECS k7s5a Pro, zasilacz 400Watt

 

Jakie propozycje.... :)

Edytowane przez andr_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

IMO 7600GS będzie za dużo do takiego kompa, może zmień wszystko? Ewentualnie jak sie uparłeś to nic wyżej niż 6600GT bym nie wsadzał. Co to za zasilacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie podepne pod temat bo mam podobny dylemat. Mój komp to athlon 1800+,512 mb ramu i myślę o Palicie 7300 GT. Przeważnie gram w rozdzialce 1024x768 i detale medium. Chciałbym pograć w takie gierki jak pes 2008, test drive unlimited i moh:a. Z drugiej strony myślałem żeby od podstaw rozbudować kompa.No ale póki co pojechałbym na karcie agp. Procek wiadomo nie jest jakiś mega mocny ale mysle ze powinien styknąć. No i niech ktos napisze czy polecą wyzej wymienione gry ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bioshocka to sie raczej nie mam co nastawiać. Pes szczegolnie zeby na high poszedł. Zamierzam jeszcze dokupic 512 ramu. Fajnie by było gdyby ktos kto ma podobnego configa do mojego napisał jak sie sprawdza ta karta w gierkach ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...