Skocz do zawartości
Blowy

Jaką Bluze Wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Znalazłem taki sklep z odzieżą B3 i zastanawiam sie jaką bluze wybrać bo dość ciekawy pomysł 8O

 

 

1.

 

http://shop.b3befree.com/index.php?action=...amp;item_id=100

 

 

2.

 

 

http://shop.b3befree.com/index.php?action=...amp;item_id=111

 

 

Może mi ktoś doradzi lub ma coś podobnego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani pierwszej ani 2giej bym nie ubrał, dlatego też takie topiki są debilne już z założenia... przecież każdy ma inny gust, zdania własnego nie masz ? nie wiesz co Ci się podoba, bo pojęcia nie mam z jakich powodów ten temat został założony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarna lepsza, ale osobiście wstydzil bym się chodzić w czymś takim, drogi szmateks szczególnie ta druga za 170zł ...zasunąć zamek do końca i możemy robić za pajaca 8O

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slavOK - debilne to może być to ,że to komentujesz skoro twoja wypowiedź jest na takim poziomie i jak ci nie pasuje to nie komentuj. Po to jest ten dział ,że można kogoś poprosić o opinie.

 

 

 

HiS - No może z tym kapturem nie chodził bym na codzień. Ale czasami lubie maznąć jakieś Graffiti i myślałem o taki kamuflarzu 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slavOK - debilne to może być to ,że to komentujesz skoro twoja wypowiedź jest na takim poziomie i jak ci nie pasuje to nie komentuj. Po to jest ten dział ,że można kogoś poprosić o opinie.

Kij ma dwa końce, zakładasz topic - licz się ze słowami krytyki.

 

HiS - No może z tym kapturem nie chodził bym na codzień. Ale czasami lubie maznąć jakieś Graffiti i myślałem o taki kamuflarzu

w dodatku szczycisz się tym, że maziasz po ścianach... weź lepiej słownik ortograficzny w rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij ma dwa końce, zakładasz topic - licz się ze słowami krytyki.

w dodatku szczycisz się tym, że maziasz po ścianach... weź lepiej słownik ortograficzny w rękę.

 

hmmmm......... "maziasz" to po jakiemu bo chyba nie po polsku jak już jesteś taki uszczypliwy ? :]

 

 

 

CBZ - masz racje tylko ten koleś ma taką z nadrukiem czaszki i kości ale też spoko 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm......... "maziasz" to po jakiemu bo chyba nie po polsku jak już jesteś taki uszczypliwy ? :]

maziać

znaczenie: pokrywać mazią

Słownik ortograficzny języka polskiego - Muza 2001, 2005 - T. Karpowicz

 

8O

 

to nie po polsku co ?

 

slavOK jesteś żałosny, nie wiem co chciałeś tutaj pokazać icon_neutral2.gif

a wiesz może co to wolność słowa ? Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak, co dla kogo, zależy od gustu. Ja bym się np w takie łachy nie ubrał, jak ci się podoba, to bierz.

 

A teraz trochę OT:

 

Powiadasz, że malujesz grafitti? Są do tego jakieś wyznaczone, legalne miejsca w Łodzi? Jak widzę pomalowane blokowiska tymi mazami, to rzygać mi się chce. Ludzie coś wyremontują, wymalują, a później powstają paskudztwa. I dla kogo to? Chyba, że mowa o miejscach do tego wyznaczonych, o ile takie są w ogóle. Dla mnie to syf, dla kogoś sztuka, ja wszystko potrafię zrozumieć, ale jeżeli dewastujemy tym bloki/domy, to jest to niesmaczne IMHO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz, że malujesz grafitti? Są do tego jakieś wyznaczone, legalne miejsca w Łodzi? Jak widzę pomalowane blokowiska tymi mazami, to rzygać mi się chce. Ludzie coś wyremontują, wymalują, a później powstają paskudztwa. I dla kogo to? Chyba, że mowa o miejscach do tego wyznaczonych, o ile takie są w ogóle. Dla mnie to syf, dla kogoś sztuka, ja wszystko potrafię zrozumieć, ale jeżeli dewastujemy tym bloki/domy, to jest to niesmaczne IMHO.

Do tego właśnie wyżej piję, oczy bolą jak się patrzy na te bohomazy na murach... Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak, co dla kogo, zależy od gustu. Ja bym się np w takie łachy nie ubrał, jak ci się podoba, to bierz.

 

A teraz trochę OT:

 

Powiadasz, że malujesz grafitti? Są do tego jakieś wyznaczone, legalne miejsca w Łodzi? Jak widzę pomalowane blokowiska tymi mazami, to rzygać mi się chce. Ludzie coś wyremontują, wymalują, a później powstają paskudztwa. I dla kogo to? Chyba, że mowa o miejscach do tego wyznaczonych, o ile takie są w ogóle. Dla mnie to syf, dla kogoś sztuka, ja wszystko potrafię zrozumieć, ale jeżeli dewastujemy tym bloki/domy, to jest to niesmaczne IMHO.

 

Masz racje bazgroły typu "ŁKS PANY" "WIDZEW JUDE" itp. to jest zmora chyba każdego osiedla w Polsce. Jako tako nie ma miejsc wyznaczonych ale zawsze można sie dogadać z jakąś szkołą lub inną instytucją która zgodzi się aby aby strzelić na ich budynku jakieś fajne dzieło 8O lepsze to niż jakieś beznadziejne teksty i często wyrażają zgode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie czarna ;]

Zobacz teledysk do 'Manewry' od Killaz Group [Operacja Kocia Karma], zobaczysz ja na zywo.

Nie, żebym sie czepiał ale b3 mi do killazów nie pasuje.

Bluza w tym teledysku to LRG [taka ]

Osobiście mi sie ani jedna ani druga nie podoba, ta z LRG też mi się nie podoba

 

Jeszcze trochę i będą się pojawiać tematy "jakie majtki mam sobie kupić". Nie mam nawet siły komentować.

Do autora tematu : Kup to co Ci się podoba i miej swój styl*

 

*a opinie innych możesz olać, zawsze się znajdzie jakiś krytyk 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako tako nie ma miejsc wyznaczonych ale zawsze można sie dogadać z jakąś szkołą lub inną instytucją która zgodzi się aby aby strzelić na ich budynku jakieś fajne dzieło icon_wink2.gif lepsze to niż jakieś beznadziejne teksty i często wyrażają zgode.

To po co chcesz się kamuflować jak robisz to legalnie 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracajac do graffiti:

http://www.graffiti.org/nok/pigeons_life_g...iltempo_nok.jpg

 

takie jestem w stanie zaakceptowac i chetnie bym zapalcil komus zeby mi takie w pokoju zrobil 8O a amatorzy niech cwicza na kartce a nie pisza hwdp na murach i mysla ze sa fajni bo adrenalinka skoczyla 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slavOK - ale sie czepiasz 8O kolega się pytał czy są miejsca do legalnego malowania graffiti co nie znaczy ,ze to jest jedyny sposób.

 

 

 

No ok, a ogólnie jak podchodzicie do kupowania ciuchów w necie ? mieliście jakieś wałki ,że rozmiar nie taki itp. ?

Edytowane przez Blowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za to mozesz kupic 3 letnia pare spodni z napisem: "kolekcja jesien 2007"

ekstra tylko że sklep chyba stoi na neostradzie ;p normalnie można śledzić jak się obrazki dogrywają;p

 

co do tych bluz -> pewnie się fajnie wygląda po jej zdjęciu,, taki szlaczek wzdłuż nosa ;]

poza tym - ani to żaden kamuflaż - bo nie jest raczej potrzebny a jest charakterystyczna jak się oddalisz to cie po opisie zatrzymaja ;p a jak będziesz w tym chciał uciekać to się zabijesz zanim się zdążysz w biegu rozpiąć żeby widzieć gdzie biegniesz

 

 

nie lubie [ciach!]iarzy ze sprejami,, eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...odważne są. :rotfl:

 

Osobicie wolę bardziej klasyczne stroje, i nie mam przez to na mysli nudnych ciuchów, tylko porządne, modne ale jednak stonowane wzory. Niedawno kupiłem na przykład taką:

 

http://www.vabbi.pl/pl/dla_mezczyzny/bluzy/art253.html

 

Dobra firma - Scotch&Soda, a wcale nie kosztowała bardzo dużo, bo kupiona w outlecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...odważne są. :rotfl:

 

Osobicie wolę bardziej klasyczne stroje, i nie mam przez to na mysli nudnych ciuchów, tylko porządne, modne ale jednak stonowane wzory.

Klasyczne stroje to raczej nie bluzy 8O

 

Co do kupna bluzy on-line - porażka. Obejrzeć, dotknąć, przymierzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyczne stroje to raczej nie bluzy 8O

 

Co do kupna bluzy on-line - porażka. Obejrzeć, dotknąć, przymierzyć...

Miałem na myśli raczej klasyczne bluzy, no wiesz, takie ..normalne bluzy. 8O W przeciwieństwie do tych z początku wątku.

 

Jeśli o kupnie bluzy online też pisałeś do mnie, tylko powiem, że nie kupowałem online. Wypatrzyłem ją na stronach, a potem zaszedłem w realu do sklepu Vabbi, przymierzyłem i dopiero kupiłem.

Edytowane przez Oststern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...