Skocz do zawartości
GRANDMASTER

Lcd 12" = Mały, Lekki, Dobra Bateria

Rekomendowane odpowiedzi

szukam czegoś małego lapa na wykłady, nudzi mi się cholernie więc czymś bym się zajął.

najlepiej 12".

wystarczy 256 ramu,

proc obojętnie jaki oby PM i przynajmniej 1MB cache.

dysk bez znaczenia (sprawny bez badów),

matryca bez zniszczeń.

bateria...minimum 2h (+możliwość dokupienia). napęd optyczny niekoniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

jak dla mnie tylko IBM x60. Znajdziesz na allegro. Tylko nie zawsze bateria bedzie trzymala 2h, pewnie bedziesz musial zmienic na jakis zamiennik. Mysle ze w 1500zl bys sie zmiescil. A laptopa bys mial pierwsza klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie tylko IBM x60. Znajdziesz na allegro. Tylko nie zawsze bateria bedzie trzymala 2h, pewnie bedziesz musial zmienic na jakis zamiennik. Mysle ze w 1500zl bys sie zmiescil. A laptopa bys mial pierwsza klasa.

Chyba x40 mailes na mysli bo x60 za 1,5k sie nie wyrwie. Tez uwazam z e w tych okolicach cenowych x40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem takiego lapka w miarę w dobrym stanie

http://allegro.pl/item260889086__biznes_ib...bluetooth_.html

 

bateria może nie jest mocną stroną ale na początek wystarczy. po za dyskiem 1,8" lap nie ma chyba żadnych wad? na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie starszych IBMów?

Edytowane przez GRANDMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...