Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem demko , grafika i fizyka może być :wink: . Działa bez problemu na 1024*768 i wszystko high tylko cienie medium , tylko na początku było mało klatek im dalej tym więcej klatek , w niektórych momentach gierka płyneła. Gierka nie jest extremalnie ramożerna , jechałem na sterach 169.01(z własnymi modyfikacjami :wink: ).

Jednak ci koreańce nie są taci głupi i dają rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na starszych sterach dzialy sie cuda na kiju ;p ale nowe stery (coprawda beta ;p) wszystko naprawily.

Jesli chodzi o drzewa to nie strzela sie po galeziach zeby drzewo padlo tylko w okolicach pnia na dole ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem demko , grafika i fizyka może być :wink: . Działa bez problemu na 1024*768 i wszystko high tylko cienie medium , tylko na początku było mało klatek im dalej tym więcej klatek , w niektórych momentach gierka płyneła. Gierka nie jest extremalnie ramożerna , jechałem na sterach 169.01(z własnymi modyfikacjami :wink: ).

Jednak ci koreańce nie są taci głupi i dają rade.

moze byc? :huh: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie nie zaskoczyło , zbyt dużów filmów się naoglądałem dlatego napisałem ok , jedyne czego nie widziałem to tych zniekształceń obrazu pod koniec demka i może super dopracowane bużki oraz mimika.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pare testow XP vs Vista

 

Xp; High Dx9 ; Vista; Very High Dx10

 

1680x1050 AA off AF off Winxp 169.01

CPU Bench min 21,88 max 43,70 aver 30,72

GPU Bench min 26,44 max 39,52 aver 33,88

 

1680x1050 to samo tylko Vista 163.69

Cpu Bench min 8,62 max 20,56 aver 13,4

GPU Bench min 9,84 max 16,45 aver 14,09

 

to samo tylko 1920x1200 AA off , AF 16x

XP

cpu14,4 , 31,97 , 22,71

gpu 19,49, 28,72, 23,84

 

Vista 1920x1200 aa off af 16x

cpu min 7,12 max. 17,29 aver 11

gpu min 8,61 max. 13,22 avr 11,57

 

co tu duzo mowic grafika jest przepiekna, czekamy na nowe highendowe gpu zeby poszlo komfortowo pograc 1920x1200 aa4x af16x dx10

 

roznica miedzy dx9 a dx10 dosyc wyrazna. :wink:

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim biurowym kompie ustawilo wszystko na medium, 1024x786, cienie wylaczylem, bo tak na oko zjadaja z 50% fps i da sie pograc, na otwartych przestrzeniach 40-50-60fps, podczas duzej walki spadnie do 20-25, wiec nie jest zle, przy tym grafika na tych ustawieniach jest do zaakceptowania. W przyszlym tygodniu sprawdze na intelu, bo aktualnie siedze na sempronie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tak czytalem 8800itd to myslalem, ze bedzie u mnie gorzej, ale 1024x768 wszystko na medium i ponizej 30 nie schodzi, na high przy tej rozdzialce nie ma wiekszej roznicy w grafice (tylko fps leci na leb na szyje). Demko mi sie podoba, ladnie wyglada..

 

zabilem goscia silnikiem ;0

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie rozdzialka 1280x1024 Ustawione na HIGH wszystko i smiga od 25 tak do 45.Jak jest 25 to dosyc plynnie idzie.Chwilke pogralem bo zbytnio czasu nie mam teraz(napewno wieczorem zagram)wiec jestem zadowolony z efektow itd...Ladniejsze od farcry.Sprzet jak w signaturze.Sterowniki to jakies nieoficjalne niedawno znalazlem 163.75 moze z stronki nvidii 163.71 lepiej dzialaja, tego dokladnie nie wiem.Jak wyjdzie gra to odrazu Ją kupuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to u mnie rozdzialka 1024x768 polowa rzeczy na low ( w tym shadery oczywiscie) ale te po prawej stronie duzo na medium i 45-55 FPSow. Myslalem ze bedzie gorzej :) A poza tym mi to tak wyglada na nowego FarCry tylko ze w lepszej oprawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem demko i musze powiedziec ze jestem zachwycony. Zabawa wylewa sie litrami, a z tych jopkow to mam taka polewe ze glowa mala. Akcje jak w Predatorze, biegam jak speedy gonzales, rzucam przedmiotami jak Hulk i skacze jak spidermen. Zbierajac te wszystkie umiejetnosci mamy kupe zabawy, pod warunkiem ze czesto z nich korzystamy, dodajac do tego swietna fizyke mozna bedzie grac godzinami. No chyba ze ktos nie uzywa tych skilli, tylko biegnie przed siebie i strzela to bedzie to dla niego zwykly shooter. Uwielbiam robic z przeciwnikow glupkow, mysla ze ida prosto na mnie a ja juz dawno siedze im na plecach, szybki zwrot akcji i siedze w domku z "czerwona beczka", zapraszam ich na przyjecie i szybko sie ewakuuje, co jest pozniej chyba sie domyslacie :lol: Zabawa w pirotechnika-domokrazce jest wysmienita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tez taki drugi farcry, nie ma nic rewolucyjnego, fajnie sie pyka, chyba juz za duzo sie tej gry z filmikow najadlem. ;]

 

Ale model postaci bardzo ladny, szczegolnie twarze, o animacji juz nie mozna tego powiedziec.

 

Dołączona grafika

Skoro grasz na takich ustawieniach grafy jak na obrazku to faktycznie wyglądać będzie jak farcry :)

 

Dla mnie gra na podstawie demka zapowiada się miodnie.

Nie bardzo rozumiem te narzekania a co mieli dodać jeszcze według Was?

Edytowane przez Zigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pograłem w demo, gra super, grafika też, gram na 1024-768 wszystko High tylko cienie medium i jest znośnie. Podobają mi się wybuchy, koszenie lasu :-P i jeszcze inne smaczki :) , grafika jest naprawdę piękna, czekam na fulla.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro grasz na takich ustawieniach grafy jak na obrazku to faktycznie wyglądać będzie jak farcry :)

 

Dla mnie gra na podstawie demka zapowiada się miodnie.

Nie bardzo rozumiem te narzekania a co mieli dodać jeszcze według Was?

Takie 'cos' co przykuje do gry a nie tylko grafa.

Fizyka tez wam sie podoba, nareszcie zaczyna dorastac do poziomu tej z hl2. :lol2:

 

---

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał taki problem:

Dołączona grafika

Wszystko miga, a kiedy wyskakuje się z samolotu, widać tylko skybox i ręce :P Czasami mignie coś pod wodą, jakieś drzewko na powierzchni i... lipa.

 

Konfig:

Pentium Dual E2180 2.0GHz

1GB RAM

Radeon X1950Pro 512MB

Windows XP SP2

Catalyst 7.10 (wszystkie ustawienia default, wyłączane i włączane Catalyst AI - bez efektu).

 

Zmiana ustawień grafiki też nie daje rezultatu :(

 

 

ps - z tego co widzę, to wszyscy tutaj mają dżiforsy i nikt nie grał na radeonach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...