Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam instalke najnowszych sterowników nvidii (dla posiadaczy nvidii oczywiscie ;) ). 169.01. Wczesniej miałem jakieś bety 163.xx. Po instalacji najnowszych mogę swwobodnie (20-25 fps) grać na ustawieniach 1024x768 - wszystko na high oprócz shadows (medium albo low) i shaders na medium. :) Żaby nie były to puste słowa, różnicę i to znaczącą zauważyłem też po odpaleniu demka unreala 3. Coraz bardziej mnie najnowsze "forsłery" zadziwiają. Co do samego gameplayu, jedynym urozmaiceniem to jest fajne kombinowanie z mozliwosciami skafandra. Sztuczna inteligencja przeciwników pozostawia wiele do życzenia (jestem niewidzialny, podplywa łódka na brzeg, wyskakuje 3 kolesi i biegną do chatki - zaczynam strzelać w tego ostatniego, oczywiscie niewidzialnosc znika a koles się nawet nie odwraca juz nie mówię że tamci nie reagują :D ). Dla mnie plusy tego demka to:

- grywalne na starszym sprzęcie

- dobra fizyka gry/interakcja z naturą (rzucając beczkę w liscie palmy, liscie reagują odpowiednio - bardzo to poprawia "realistycznosc" świata gry)

- urozmaicenie rozgrywki dzięki naszemu magicznemu suitowi.

- zabawa w kotka i myszkę z przeciwnikami (strzały, cloak, zmiana pozycji :) )

- wspaniała grafika

 

Minusy:

- Sztuczna inteligencja przeciwników

- zbyt szybkie zuzycie się paska energii (kwestia gustu, mam nadzieje ze bedzie mozna w dalszej czesci gry troszkę podrasować czas zuzycia paska energii)

Yyy, poważnie mówisz ?

Podaj jakiś screeny bo ciężko mi w to uwierzyć a sam sprawdzę dopiero późnym wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za lamerskie pytanie ale co podczepiam pod lufa (nr3) przy karabinie? i nie chodzi mi o laser lub latarke

 

Skonczylem demko wczoraj, nie mialem czasu jeszcze na zabawe z ustawieniami na v high, gralem na high w 1280x1024 AF 16 bez wygladzania, nie instalowalem tych 169.01.

Chodzi naprawde dobrze zero problemow, mysle ze graficznie to w tym roku raczej nic crysisa nie przebije :)

 

Mogliby poprawic to scinanie palm, smieszy mnie ze po kilku strzalach z pistoletu mozna taka palemke sciac.

Pokazywali kiedys w jakims programie jak chcieli normalnie wyciac duza dziure w podlodze (w filmie wygladalo to tak ze laska wyciela b szybko strzelajac dwoma pistoletami w podloge i przebila sie na dol)

Normalnie nie dalo sie tego zrobic, zuzyli tyle amunicji, strzelali tez z obrzyna, juz nie pamietam czy to zrobili ale bylo b ciezko.

Z miniguna to moge uwierzyc ale nie po serii z karabinu ze taka palme zetne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy jestem. Więc screenów nie mam jak zapodać.

Tez bede poznym wieczorem w domu. Musisz mi uwierzyc na slowo (bo niby po co miałbym kłamać). Cały wieczór wczoraj siedziałem i grzebałem w ustawieniach żeby uzyskać jak najlepszą jakośc do "grywalnej plynnosci" i co wycisnąłem to 1024x768 shadows low (lub 960x768 shadows medium), shaders medium, reszta high. ForceWare 169.01 - sprawdz wieczeksem i daj znać jak to się u Ciebie sprawuje. Jak napisałem wyżej w dżungli mam ok 20 w porywach do 25 fpsów, w krytycznych momentach 15 (w dżungli przy shadows medium). Na plaży 25+.

Na shadows low crysis smiga az miło tylko że jakoś nie podoba mi się wtedy otoczenie, drzewa bez cieni itd. Wole wycisnąć więcej z fpsu a mieć realistyczniejsze otoczenie. Nie przetestowalem nawazniejszej gry ktora w zasadzie ze wszystkich jakie mam najgorzej mi chodziła. Jericho. Nadrobie dzisiaj.

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli na jeszcze starszych (patrz sig) 7600 dają lepsze osiągi, to i 7900 powinien takowych uraczyć aczkolwiek masz lepszy procek ktory z karty pewnie wyciska sporo, ale i tak polecam zainstalować. Carson zapodaj od razu sprawozdanie jak Ci chodzi crysis i ut3 na tych sterach.

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o O co Ty pytasz? Masz w oknie to masz zależne od tego jaką masz w windzie.

 

Edi:

\/

CarsonPoland

"a level chyba wczytales w edytorze icon_lol.gif ?"

LOL na to bym nie wpadł że można tego nie zrobić.

Edytowane przez BeerdMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem FW 169.01 i zero różnicy ;)

Potem spróbuję jeszcze jeszcze 163.71 :)

Nie wiem czy to cos da, w moim przypadku pomoglo przejscie na wyższe sterowniki. Ale komputer komputerowi nierówny. Carson, zauważyłeś jakiś wzrost fpsów? Masz konfig zblizony do mojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to tylko shadery, a gdzie fizyka ? Chyba nikt z Was nie pamieta filmikow z huntera i dzungli. Ustawiajac fizyke na very high dopiero widzimy w niej olbrzymia roznice i wtedy jest to dx10. Pod ikspekiem mamy same shadery :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

Ale to tylko shadery, a gdzie fizyka ? Chyba nikt z Was nie pamieta filmikow z huntera i dzungli. Ustawiajac fizyke na very high dopiero widzimy w niej olbrzymia roznice i wtedy jest to dx10. Pod ikspekiem mamy same shadery :P

A czym się niby różni fiyka pod DX10? W DX9 też można ścinać drzewa i rozwalać całę wioski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym się niby różni fiyka pod DX10? W DX9 też można ścinać drzewa i rozwalać całę wioski

ale przeciwnicy juz nie zabardzo moga. :P Poza tym nie moga tez wchodzic do samochodow (w fizyce na dx10 moga :>), sa ograniczenia. Tego nikt nie zauwazyl tylko kazdy ocenia fizyke do poziomu high

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to tylko shadery, a gdzie fizyka ? Chyba nikt z Was nie pamieta filmikow z huntera i dzungli. Ustawiajac fizyke na very high dopiero widzimy w niej olbrzymia roznice i wtedy jest to dx10. Pod ikspekiem mamy same shadery :P

Fizykę również można pod xp ustawić na very high, jak i pozostałe opcje, nie tylko shadery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...