Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość OpenSource

granie w Crysis na low jest jak lokata :P nie ma sensu, bo ta gra to grafika :P

Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OpenSource... Idź sobie. Jaki masz cel pisania w tym temacie? Wyraziłes swoją opinię w pierwszym poście, kolejne już chyba były niepotrzebne? Jaki masz cel w tym co piszesz, chcesz nawrócić tych, którym się gra podoba, żeby im się jednak nie podobała :lol: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

przepraszam wszystkich których moje posty głęboko uraziły, wybaczcie że obraziłem nimi czyjeś uczucia co do gry. Obiecuje ze to sie juz nie powtórzy.

 

wracajac do Crysis, polecam uruchomienie zimowego etapu ;) niektore efekty mgły sa bardzo sugestywne. Niestety u mnie przez to fpsy spadly o polowe ale gra dalej wykorzystywała tylko 1 rdzen i 875MB pamieci w 1024x768 w ustawieniach na high,shadow na low , post processing na v.high.

Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam wszystkich których moje posty głęboko uraziły, wybaczcie że obraziłem nimi czyjeś uczucia co do gry. Obiecuje ze to sie juz nie powtórzy.

 

wracajac do Crysis, polecam uruchomienie zimowego etapu ;) niektore efekty mgły sa bardzo sugestywne. Niestety u mnie przez to fpsy spadly o polowe ale gra dalej wykorzystywała tylko 1 rdzen i 875MB pamieci w 1024x768 w ustawieniach na high,shadow na low , post processing na v.high.

A P4 ma cos wiecej niz jeden rdzen ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

przepraszam wszystkich których moje posty głęboko uraziły, wybaczcie że obraziłem nimi czyjeś uczucia co do gry. Obiecuje ze to sie juz nie powtórzy.

wybaczamy ci nasze urazone uczucia :lol2: -rozumiemy tez twoja frustracje spowodowana slabym configiem i brakiem mozliwosci obcowania z Crisisem w pelni jego mozliwosci,oraz zyczymy ci pieknego konfigu na mikolaja co bys juz przestal nas przekonywac ze nie ma sensu grac w Crisisa ;)

 

ps.oczywiscie w tym mikolajkowym kompie(tak przez przypadek) powinna sie znalesc karta pokroju nvidi i co najmniej GT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flasht

 

No jak dla ciebie Crysis to badziewie

 

nie ma co dalej z toba dyskutowac , pewnie wiesz lepiej :/

O gustach sie nie dyskutuje.

 

Nowa grafa dla nowych gier , ot raz do roku trzeba grafe wymienic zeby bylo cacy ;)

Mojego Radka mam wprawdzie od lipca , ale przypuszczam ze koncem zimy bedzie podmianka .

Mam obecnie najlepsza grafe dostepna na rynku i gra wolno dziala... wiec moim zdaniem zasluguje na miano badziewia. Nie mowiac juz o tym, ze ... a nie bede sie powtarzal. Wszystkie argumenty sa gdzies wyzej.

 

 

---

 

 

Co do rdzeni... u mnie gra wykorzystuje 2 z 4... chyba jest przystosowana do C2D ... co z reszta chyba jest w logo na starcie (chyba ze zle pamietam, nie wiem skasowalem juz to to).

Edytowane przez flasht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flasht

 

Odpal i zapodaj screena z Benchamrku zawartego w demie Crysis ,wszystkos na High 1024x768

jesli masz najnowsza grafe w najnoszym i najlepszym kompie to pewnie wyniki tez beda najlepsze

czyli powyzej 55fps .

Tylko nie pisz ze ci sie system spieprzyl ,albo wykasowales demo Crysisa

czy Ci sie Nero pogryzl z Avastem . itp

 

Dawaj screena z wydajnosci z najlepszej grafy , na purepc ;)

albo Bann za sciemnianie i robienie ludzi w chu....

 

 

 

)( Miazga82 )(

 

a ty co kuzyn Flasht'a czy kolega z podworka ?? ze tak go bronisz

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario2k a co tobie do tego na jakim kompie odpala gre flasht, mi to rybko co o grze mówi. Czytaj także uważnie, bo nie wiem skąd wziąłeś określenie "najlepsza grafa na purepc". Wyluzuj trochę. Nie wiem za kogo sie uważasz, wydając innym polecenia. Sorry ale on nie musi Ci się tłumaczyć.

 

eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma HT :) u mnie nie jest 2x 100% wykorzystane ale oba słupki są równo wykorzystywane jak pokazuje okno wykorzystania CPU więc chyba coś korzysta no nie!?

Wiem, ale celowo sie pytalem, bo kolega napisal rdzen a nie watek.

Poza tym ht w grach daje chyba max 30% 'kopa' , czyli cos tam korzysta. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie edytora. Może ktoś mnie naprowadzić gdzie dokładnie znajduje się statek z mapy demka ? Bo jakoś nie mogę go wypatrzeć. Chciałbym się mu przyjrzeć z bliska. Troszkę już po przerabiałem mapkę. Zabawa fajna ,ale szybko się nudzi. ;)

 

 

[OT]No i znów się robi bałagan. :D Coś czuję, że po wyjściu fulla temat zostanie oczyszczony. ;) Ja jestem za. Nie ma to jak przebijać się przez stos postów o optymalizacji ,wymaganiach i spadkach FPS ,by znaleźć jakąś informację, tudzież linka do jakiegoś przydatnego pliku.[/OT]

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

ja twardo nawet dema nie instalowalem zeby rejestru i systemu nie zasmiecac, tylko czekam na fula - to jest dopiero trening silnej woli

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mess , ale nie da się tego zrobić chyba lepiej niż to crytek zrobił. Poprostu gra przerasta możliwości tymczasowego sprzętu , ale tak za 3-4 miechy juz bedzie moc , która podoła crysisowi. Mam tylko taką cichą nadzieję .

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

A mi sie panowie wydaje, ze Crytek popelnil blad dajac opcje very high. Powinni zostawic high jako ustawienia najwyzsze i i tak bylo by dorze, bo niektoym wydaje sie zupelnie niedorzeczne ze na swoich komputerach nie moga puscic ultra detali z AA i FA w 1680X1050. Crytek otworzyl furtke do czegos, czego masa osob nie moze zrozumiec.

Ciekawe ile osob moglo zagrac w Dooma3 w ultra detalach zaraz po premierze...

 

Niech mi ktos powie ze Crysis na srednich detalach nie jest najlepiej wygladajaca gra na PC toczaca sie na otwartej przestrzeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Niech mi ktos powie ze Crysis na srednich detalach nie jest najlepiej wygladajaca gra na PC toczaca sie na otwartej przestrzeni.

mówisz, masz ;)

 

Crysis moim zdaniem na medium detalach nie jest najlepiej wygladajaca gra na PC toczaca sie na otwartej przestrzeni. Wole STALKERa na najwyzszych detalach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówisz, masz ;)

 

Crysis moim zdaniem na medium detalach nie jest najlepiej wygladajaca gra na PC toczaca sie na otwartej przestrzeni. Wole STALKERa na najwyzszych detalach ;)

hehe dokładnie podpisuję się pod tymi słowami wszystkimi moimi kończynami ;p, a tak od siebie dodam jeszcze Obliviona na wysokich detalach i crysis na medium stęka i chowa sie ze wstydu ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Mógłby ktoś podać linka albo samemu zmierzyć jeżeli ma taką możliwość wydajność Crysis w DX9 1024x768 wszystko na high między Vistą a XPekiem?

w Viscie nie unikniesz spadku wydajnosci o srednio 20-30% .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...