Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Nieskrepowany to chyba lekka przesada :-) Nie dostales nigdy "rakietazniewiadomoskad" jak przekroczyles "widzialna-niewidzialna" granice? :-)

Rakietą dostajesz z okrętu które stoją wokół wyspy, ale w porównaniu z innymi grami przynajmniej dostaję tą rakietą, a nie zatrzymuje się na niewidzialnej ścianie, albo murku którego nie da się obejść przeskoczyć no i można sporo za wyspę wypłynąć, a nie tylko jedna ścieżka i żadnych możliwości zmiany trasy jak w CoD4 czy innych współczesnych fps'ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

 

Dotyczy on doczytywania obiektów z dalszych odległości. Wcześniej było ok, tylko coś się przestawiło i zrobiła się kaszanka. Wymusiłem w sterach Aniso x16 ale mimo to w grze krzaczki pojawiają się 5 metrów ode mnie, a góry wyglądają jak jednolita masa.

 

Zauważyłem że, na poprzedniej stronie padło rozwiązanie problemu, tylko nie wiem w którym pliku mam edytować odpowiedzialną za to zamieszanie komende.

 

Z góry dzięki za pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakietą dostajesz z okrętu które stoją wokół wyspy, ale w porównaniu z innymi grami przynajmniej dostaję tą rakietą, a nie zatrzymuje się na niewidzialnej ścianie, albo murku którego nie da się obejść przeskoczyć no i można sporo za wyspę wypłynąć, a nie tylko jedna ścieżka i żadnych możliwości zmiany trasy jak w CoD4 czy innych współczesnych fps'ach.

Ja bym to skrócił i napisał - pełna swoboda działań militarnych ;) , a nie po nitce do kłębka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam problem z uruchomieniem gry, mianowicie pokazuje mi błąd aplikacji Crysis.exe przy uruchamianiu gry. Próbowałem z różnymi sterami do karty (163.75, 169.04, 93.74), DX9 mam ten, co był na płycie z grą, system to XP SP2, sprzęt w sygnaturce ;)

 

Czego to może być wina ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to skrócił i napisał - pełna swoboda działań militarnych ;) , a nie po nitce do kłębka .

No jasne, o ile sie nie wezmie pod uwage tego statku ;-) Dla mnie to zadna roznica, czy dostaniesz rakieta, przed ktora NIE MOZESZ uciec, czy odbijasz sie od niewidzialnego murku - moze tylko w Cryteku maja wiecej finezji niz u innych producentow :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiazujac jeszcze raz do tej pomylonej listy

To w najlepszym wypadku COD4 na drugim miejscu powinien byc i basta

a za jego liniowosc i ograniczenia swobody nawet i 3 miejsce powinien zaliczyc .

W kazdym badz razie ,

 

Crysis wniosl w tym roku do swiata gier 2x a nawet 3x wiecej niz COD4 .

 

Co do swobody poruszania sie w Crysisie liczylem na troche wiecej

cos jak w FAR CRY tylko 2x wieksze widoki , wlazisz na szczyt gory i cala wyspe mozesz podziwiac

takie cos chyba bylo w zapowiedziach Crysisa ..??? chyba braklo im czasu :/

no ale pewniakiem w drugiej czesci cos nowego doloza ;)

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis wniosl w tym roku do swiata gier 2x a nawet 3x wiecej niz COD4.

Jakoś niezbyt przemawia do mnie takie stwierdzenie. Mógłbyś rozwinąć jakie aspekty miałeś konkretnie na myśli? IMO jedyną nowością jaką wnosi Crysis jest nowa jakość grafiki, CoD4 natomiast doszlifował do perfekcji prowadzenie rozgrywki single-player (w stylu liniowym, ale jakże efektownym i miodnym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zgodzić się z przedmówcą. Nie spodziewałem się po COD4 rewelacji i na szczęście się myliłem :). Skłonny jestem nawet przyznać, ze COD4 ma jeden z najlepszych trybów single player w FPP jakie powstały dotychczas. Crysis wcale gorszy pod tym względem nie jest, ale czegoś mimo wszystko brakuje. Nie przyciągnął mnie tak intensywnie jak COD4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zgodzić się z przedmówcą. Nie spodziewałem się po COD4 rewelacji i na szczęście się myliłem :). Skłonny jestem nawet przyznać, ze COD4 ma jeden z najlepszych trybów single player w FPP jakie powstały dotychczas. Crysis wcale gorszy pod tym względem nie jest, ale czegoś mimo wszystko brakuje. Nie przyciągnął mnie tak intensywnie jak COD4...

Brakuje tylko fpsów co by dało dynamikę znacznie większą niż w cod4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne, o ile sie nie wezmie pod uwage tego statku ;-) Dla mnie to zadna roznica, czy dostaniesz rakieta, przed ktora NIE MOZESZ uciec, czy odbijasz sie od niewidzialnego murku - moze tylko w Cryteku maja wiecej finezji niz u innych producentow :-)

Nie wiem jak w pełnej ale w demku uciekłem przed rakietami i przepłynąłem pod statkami i tam zablokowała mnie niewidzialna ściana. Próbowałem wejść na statek ale nigdzie nie było drabiny! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli odpowiedz padla to bardzo przepraszam, ale czy w demo Crysisa jest wbudowany benchmark albo cos co pozwoli testowac wydajnosc? Nie mam zamiaru w ogole w to grac, ale "zawodowo" potrzebuje testowac sprzet tym tytulem.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli odpowiedz padla to bardzo przepraszam, ale czy w demo Crysisa jest wbudowany benchmark albo cos co pozwoli testowac wydajnosc? Nie mam zamiaru w ogole w to grac, ale "zawodowo" potrzebuje testowac sprzet tym tytulem.

Ke?

:D

A to niby dlaczego? Nie lubisz dobrych gier? Zagraj i napisz co myślisz.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MariuszDW:

Ma gotowe demka do testowania (można też robić własne) w 2 plikach bat.

Zdaje się że w Crytek\Crysis SP Demo\Bin32

Fakt, że jest, ale jak odczytywać ten test? Mógłbyś coś w tym temacie rzec? Z góry dziękuję.

 

P.S. Poklikałem trochę i nie wiem czy dobrze odczytuje, ale ten FPS zawiera się między 35 a 60. Co to znaczy? Czy może trzeba dotrzeć do jakiegoś zapisanego wyniku testu? I gdzie on ewentualnie może się znajdować...

Edytowane przez półtoragościa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos ktora z dostepnych extra map/leveli sp

jest obecnie najlepsza graficznie ?? grywalnosciowo ??

 

Potestowal bym cos ,a w necie jest we cholere nieciekawych tworow

kiedys do FC byl taki ranking najlepszych map ,moze jest cos podobnego dla Crysisa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...