Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłby ktoś podesłać save z 8 checkpointa etapu Awakening? Mam problem ze swoimi sejwami, zapisanie/odczytanie gry zajmuje ponad 2 minuty.

 

potrzebny pliczek nazywa się prawdopodobnie

default_91_Awakening_21m_08s.CRYSISJMSF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podczas walk fps spada , to proca trza kręcić :wink: i nie wspomne o grafice. Nowe sterowniki 171.23 wyrażnie poprawiają wydajność , ja tam gram i grałem na mieszance high i vhigh tylko cienie i obiekty na medium bo najbardziej fps zabierają. Zastanawiam się czemu do tej pory nikt nie strzelił rekorda w tempie przejścia fulla :lol2: , omija się koreańców i po zawodach :lol: .

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie?

Ja na tych ustawieniach które ktoś kiedyś wrzucał na rapida pod 8600GT jadę w 1440x900 bez AA i śmiga porządnie, czyli płynnie.

Choć Crysis nawet przy 16-17 FPS płynnie chodzi :P

 

No, ale mało ramu i niekiedy przytnie...

 

W każdym razie miałem pisać o tym modzie...

Ogólnie spoko, ale:

Wszystko ocieka wodą, nawet środek budynku.

Świeci się ta mapa jak psu jajca.

Drzewa przechodzą przez ściany.

I ogólnie jakoś tak przesadzone mi się wydaje wszystko...

 

Ale muszę przyznać że woda wyszła zajebista :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Właśnie próbuje sobie załatwić fulla bo narazie grałem w demo. :(

Polecam kupić w sklepie w multi jest niezła zabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w multi jest niezła zabawa

Niestety mam bardzo wolny internet i nie będę grać w multi. :(

 

W demo grałem 1024x768 na miedium i nieraz tylko się zacina.

Edytowane przez arkus007-11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Jaki config, mod polecacie by mieć więcej fpsów nie tracąc na jakości zbytnio? Na 8800GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To 50% jest lekką reką :wink: , te wzrosty dotyczą only dx10 :wink: . Nvidia to lenie , dopiero jak Vantage na horyzoncie wzieli du.. w troki i wzięli się za sterowniki , ale przy okazji dodali inne błędy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście na DX10. Screenów nie dam bo nie chce mi się przeinstalowywać sterów. Patrzyłem na frapsa i bawiłem się tym z 2 godziny więc musicie wierzyć na słowo :) U mnie FPS wzrósł co prawda o 50% ale w praniu to było w grze z 10 FPS do 15 (miejscami do 18) więc jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:]

 

Crysis v1.2 Patch - patch

 

(hx) 02:09 PM EST - Mar,06 2008 - Post a comment

 

As promised, Crytek and EA have released a new patch for Crysis, bringing their first person shooter to version 1.2. This cumulative patch contains a range of optimizations, fixes, tweaks and new features. The 361 MB download is mirrored on AtomicGamer, CGO.ro, CryMod, CryServ.eu, eXp.de, FanGaming, FileFront, GH, and SI.

 

http://www.ggmania.com/?smsid=25027

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co!! - pochwale się i Tu jak to u mnie wygląda ;P

 

Win XP 32bit

1024x768

Ultra High

No i wreszcie na tym konfigu jest prawie pełnia jakości, na jakiej od biedy da się ugrać na 8800gt, choć dogrywa krzaczki w oddali co troche psuje efekt. Najbardziej podoba mi się podniesienie rozdziałki spritów tekstur roślinności. Hdr jest troche przegięty, ale ujdzie. Jest świetny LOD obiektów w oddali, co w poprzednich orginalnych veryhigt dx10 na win Xp nie miało miejsca. Po wyłaczeniu w opcjach najwyższego cieniowania spadała też rodzielczość tekstur na obiektach, czego zupełnie nie rozumiem, czemu to było powiazane z cieniowaniem...

Przeszedłem z tym konfigiem całą gre na normalu w resie 1680x1050 bez AA i AF z patchem 1.1 (Proc 3GHz i GPU 700/1700/2000). Chwilami to była mordęga, na lotniskowcu musiałem tylko zejść z detalami, ale przy gorszym framie przechodziłem dawniej gry a tu wcale nie było trudno. Da się wybić niemal wszystkich z daleka snajpując, albo po kolei wyciągać i likwidować, więc grając wolno nie przeszkadza mała ilość fps. Jednak warto było sie pomeczyć, aby zobaczyć te wszystkie "cuda". Cuda w cudzysłowie, bo do realizmu odwzorowania świata, to jeszcze mega daleko. Mógłbym wymieniać odstępstwa na każdym kroku. I tak na to co pozwala dzisiejszy sprzęt, to szacunek dla twórców, bo dali dużo dobrego. Samo zaprojektowanie i ustawienie całej tej roślinności, gór, skał, to mega żmudność dla programistów. Grafika i radocha ze strzelania z fajnych giwer, bo sama fabuła jest naiwna jak myśli 14latka :lol2: Największą polewe miałem z nawoływań i krzyków koreańców. Szkoda że AI nie dorównuje grafice i jest nic nie lepsze jak w farcry a rezerwy w procku są nie wpełni wykożystane, bo sama fizyka nie ciągnie wszystkich istrukcji procka na 100%. Ogólnie gudi, choć wybitnie gra jest podrasowana na rynek głupiutkich zjadaczy amerykańskich fimów sensacyjnych/sf - wide te tanie gadki i odzywki z produkcji klasy B :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo linków do patcha 1.2

 

Ewidentnie szybiej chodzi (Vista/HIGH patch 1.2+nowe stery). W benchmarku GPU 2 klatki więcej, ale to w sumie pryszcz. Podczas rozgrywki czuć (fraps) różnicę. No i nie ma w końcu takich spadków jak się patrzy na parujący lód. Wcześniej mnie to trochę wq :/

 

Stery zainstalowałem 169.44. Wcześniej na 174.31 UT3 mi się wywalil (co mu się nigdy nie zdarzało) więc odrazu out i powrót byl do 169.28

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak patrzę na screeny z wyższych detali to mi się zaczyna chcieć nowego kompa. Czas już najwyższy ;]

Jeżeli wymiana kompa wiąże się tylko z tą grą - to nie warto dla niej robić Update`a.

Poza grafiką nie oferuje zupełnie nic ;)

 

PoulN ile masz srednio klatek?

Ogólnie jak widać na Screen`ach, przy większej zadymie i "lodowych" lokacjach, czasami spadnie do 30klatek,

ale to sporadycznie ;)

Edytowane przez PoulN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...