Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Demko skonczone, preorder robie w poniedzialek najprawdopodobniej :wink:

Miodnosc jest [; Ale mam jedno cholernie zastrzezenie do tej gry - czemu nie ma jakiegos nozyka? :cry:

Mnie się za to nie podoba, że znowu można przy sobie nosić cały arsenał - gdzie te dylematy jak w Halo?

 

EDIT: cofam, trzy bronie + pięści = akurat.

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko skonczone, preorder robie w poniedzialek najprawdopodobniej :wink:

Miodnosc jest [; Ale mam jedno cholernie zastrzezenie do tej gry - czemu nie ma jakiegos nozyka? :cry:

Chciałeś sobie pociąć roślinki ? ;) Też mi tego brakuje. Wrzuciłem parę screenów ode mnie.

 

All High 1024x768. DX9:

 

Predator się gdzieś skampił ;) Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja nie wiem, w moim komputerze siedzi DIABEŁ. Wszystko inne zapiernicza aż oczy łzawią nie przyzwyczajone do tylu fps, a ten (...) się buntuje! Żeby chociaż ktokolwiek jeszcze miał taki problem jak ja, byłbym spokojny, bo wiedziałbym, że to wina samej gry bądź kwestia aktualizacji sterowników, a tak? Ja pierdziele...

 

edit: tak to wygląda: http://tragedy.ovh.org/downloads/crysis_rulez.wmv (2MB) :|

Wyglada troche jakby ci pamieci krzaczyly albo sie rdzen przegrzewal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, potestujcie AI. zaszedlem goscia z jeepie do tylu z bronią ztłumikiem, zanim zginał zobaczyl mnie i zaczal strzelać, ale trzech zolnierzy ktorzy stali maks 50 metrów dalej jzunei slyszeli jego strzałów ( ignoranci, hehe ). crytek powinien lepiej dopracowac swoje skrypty, bo dziwne ze takie burai przeszły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Gra zaje**sta! Nie ma co gadac. Nie wiem ile mam fps, bo cyfry mnie nie interesuja. Na tym co w podpisie 1680x1050 wszystko na medium gram zupelnie komfortowo. Ze wszystkim na high tez sie da, ale to juz nie pelna plynnosc. Podoba mi sie oprawa muzyczna i efekty dzwiekowe. Gra ma klimat, a balem sie, ze nie bedzie go miala. Wracam do gry ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem demo....

Hmmm.. rewelacja.

Po pierwsze grafika... można stac z rozdziawiana gębą i podziwiać otoczenie, liście, wodę, liczyć ziarenka piasku... ech za chwilę gdy nie będa się dużo różnić od rzeczywistości.

Po drugie miód... jadąc jeepem skosiłem sobie np pół lasu.... rewelacja, grafika jest niewyobrażalnie piękna, zjawiskowa... Ależ to musi wyglądać w 1920x....... aax4 asx16 i very high ale to dopiero następna generacja gpu.... Zamówiłem EK. Demo było super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie, gdzie jest krew? :)

krew włącza się w menu

 

dla posiadaczy poczciwych 6600GT:

ta karta wydaje się być minimum do tej gry + A64 2800+ , 1,75 GB RAM

 

zainstalujcie SandBox 2 Editor - jest w katalogu z grą,

dostępna jest mapka Multiplayer - Shore i Island (Lingshan)

 

800x600 all low

benchmark_gpu

Dołączona grafika

 

 

benchmark_cpu

Dołączona grafika

 

 

=======

 

co do SandBox :

chcesz zobaczyć UFO z końca gry ?

 

włącz edytor załaduj mape

 

przenieś się w miejsce ostatniej sceny ale tym razem za zamrozony statek

 

podjedz kamera blsko ziemi i kliknij Game - Go to game..

 

i goń króliczka ... tzn. UFO

 

komu się uda to ma u mnie piwo

 

tylko ostrzegam , musisz mieć mocne nerwy

 

to taki prezent od twórców gry....

 

========

Edytowane przez kurdefelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile w demku jest rodzajow broni ? bo widze ze dosc sporo. Czy jest motyw jak na filmiku bohater podbiegl i zlapal przecnika za gardlo i mozna nim bylo machac sobie ? :D

z 2 karabiny :D ale mozna dodac tlumik, celownik i satysfakcja rosnie :D

sa tez pięści, jak dalem sobie do pięści implant "strength" to jednym ciosem w morde kolesie umierali :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - gra jesli chodzi o grafikę rewelacja, ale.....

Po ustawieniu na 1280/1024 i AAx16 - detale max - udało mi sie uzyskać maxymalnie 30 FPS, jak coś się zaczynało dziać większego , spadało do 19-20 FPS

Jeśli tak ma wyglądać zoptymalizowany silnik graficzny - to ja podziękuje - nie były to przecież detale Ultra i do tego gram na DX 9.0C.

Jakoś nie wyobrażanm sobie gry pod DX 10 na moim konfigu na dobrych detalach - porażka

 

Screen 1280/1024 AAx16 - wszystko max

 

 

http://img136.imageshack.us/my.php?image=crysisaa16tr7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Takze przeszedlem Crisisa i musze powiedziec jedno... MNIAM :D. Grafika powala, mozliwosci "rozrywki" tez sporo :). Super. Chyba przejde jeszcze raz ale tym razem po cichaczu bo teraz bawilem sie bardziej w rambo.

 

BTW. Nagralem filmik, w ktorym ustawilem wszystko na najwyzsze (mozliwe) ustawienia graficzne. Sredni fps wynosil AZ 16fps - musze nad tym popracowac. Przy okazji znalazlem buga!

 

http://rapidshare.com/files/65610934/Crysi...20-47-35-15.avi

 

filmik ma 23MB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - gra jesli chodzi o grafikę rewelacja, ale.....

Po ustawieniu na 1280/1024 i AAx16 - detale max - udało mi sie uzyskać maxymalnie 30 FPS, jak coś się zaczynało dziać większego , spadało do 19-20 FPS

Jeśli tak ma wyglądać zoptymalizowany silnik graficzny - to ja podziękuje - nie były to przecież detale Ultra i do tego gram na DX 9.0C.

Jakoś nie wyobrażanm sobie gry pod DX 10 na moim konfigu na dobrych detalach - porażka

 

Screen 1280/1024 AAx16 - wszystko max

http://img136.imageshack.us/my.php?image=crysisaa16tr7.jpg

a jak aax16 zmienisz na aax4 to umrzesz?

AAx16 to sobie w Hl2 ET mozesz ustawic;)

bez przesady:) ja wiem ze karta hiend...ale 16 aa...tym bardziej ze w czasie gry nie zauwazysz różnicy, jedynie zabawa screenami:)

lepiej daj AFx8 i aax4 bo textury dalsze wygladaja BEZNADZIEJNIE:)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pograłem w demo wrażenia no gra jest zajefajna miodzio dla mnie wypas, i o dziwo ładnie śmiga, rozdziałka 1280x1024 wszystko na high tylko chadows na medium i jest bardzo płynnie zero przycięć a ile jest fps to mam to głęboko gdzieś i nie sprawdzam bo poco ważne że chodzi elegancko szkoda tylko że anti-aliasing wyłączony bo nawet na 2 już wtedy zwalnia i muli. Można grać ale żeby w pełni cieszyć się na max to trzeba poczekać na porządną grafę pożyjemy zobaczymy jak tak dalej pójdzie to trzeba znowu modernizować kompa i to jest największy ból i te wydatki kogo na to stać ale cóż hobby kosztuje.

Edytowane przez krystian_gracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem pod DX9 i się zadziwiłem - śmiga aż miło w 1152x720 AAx2 wszystko na high. Kolosalna róźnica w wydajności a w grafice nie zauważyłem żadnej. Blur przy szybkich ruchach, piana na wodzie, bajer. :)

DX10 to chyba jakaś pomyłka.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie się zamienić w ludzki taran :> wystarczy w trybie siły (choć nie wiem czy to konieczne) wziąć coś ciężkiego np maszyne wiercąca... wtedy można taranować domy drzewa itp xD

 

btw jak Wam chodzi pod dx 10 ? bo mi kijowo ;/ ?

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na 1440x900 połowa detali na High połowa na Medium. Bez AA i AF. Gra wygląda świetnie, a jak się da wszystko na High to jeszcze lepiej :lol2: (ale wtedy to już niegrywalne : :? ). Aż sie boje myśleć jak ta gra wygląda w DX10 ze wszystkim na Very High wraz z AA i AF.

Patrze teraz do Riva Tuner i widze że znowu mi sie grafa znowu odkręciła. Może jak się ją z powrotem dokręci to da sie jeszcze jakiś detal do góry podnieść.

 

Ciekawe kto pierwszy z naszego forum uruchomi tą grę ze wszystkim na Very High, AA 16x, AF 16x w rozdziałce minimum 1280x1024. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

mam pytania co do tych co grali w wersje DX10.

 

czy wtedy chmury na niebie sie przemieszczaja ?

czy pory dnia sie zmieniaja, czy dalej demo zaczyna sie w nocy i konczy w dzien i nie nastaje po jakims czasie noc.

czy slonce sie przesuwa sie po niebie i zmienia tym samym kat padania cieni ?

 

niestety te rzeczy nie maja miejsca pod DX9, mimo ze gralem z ustawieniami na HIGH wszystko ( plynnie podczas spokojnej gry, podczas duzej rozpierduchy niestety za duze fps dropy, trzeba przelaczac shadow i textures na medium ) .

Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...