Skocz do zawartości
maybach

tuner TV

Rekomendowane odpowiedzi

Witka!

 

Mam zajebisty problem. Mam tuner PixelView na ukladzie Conexant BT878. Problem jest taki, ze im ustawie wyzsza czestotliwosc procka, tym gorszy jest obraz z tunera. Na 800 MHz sa niewielkie zaklucienia w postaci paskow poziomych, natomiast przy 1200 jest juz makabra, obraz lata, pasku sa duze i czarne i w ogole jakosc jest do bani :( Komp ten co w podpisie.

 

Macie pomysl jak sie tego dziadostwa pozbyc :?:

 

maybach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam PixelView na BT878 i perwsze co zrobiłem po zakupie karty, to zacząłęm szukać "alternatywnego" softu. Orginalny jest do bani - zapewniam. Właściwie nie piszecie jakiego softu używacie, ale co mi tam....

Oto moje propozycje :

http://www.borgtech.org/btv/indexPL.php

http://www.dafresh.com/HelpLine/index.html

Jeżeli to pomoże - będę się cieszył, jeżeli nie - inni mogą skorzystać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa softu to napewno nie jest przynajmniej mi sie tak wydaje. Probowalem wgrywania sterow zastepczych - niepomaga. Borg sie cos kaszani. A uzywam WinDVR 2.0 bo ten co dali z karta v1.0 jest do niczego nieprzydatny. A posiadam karte AVer TV Go Stereo. U mnie tez sa takie wkurzajace czarne paseczki ale tutaj to w zaleznosci od programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam Virtual Duba i jakies stery alternatywne, bo originalne w XP nie dzialaja,

 

najlepszy obraz mam jak puszcze tego athlonka na 600 MHz :D ale wtedy sie marnuje drugie 600 MHz :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...