Skocz do zawartości
_maras

Notebook Ok 5000 Zl Dla Gracza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co byscie proponowali najlepiej z karta GF 8600 - 512 MB, T7200 lub wyzszy no i przynajmniej (:P) 2GB RAM, aha matryca glare najlepiej bo do takiej juz jestem przyzwyczajony ;) panorama 17" chociaz moze byc tez 15.4" . Mam obecnie Toshibe A100-012 i jestem z niej zadowolony wiec mysle ze Toshiba bylaby dobrym wyborem (ladny wyglad i dobre glosniki wbudowane a to sie przydaje gdy chce sie np ogladac filmy gdzies w "terenie" ;)), ewentualnie DELL, HP czy Asus. Przejrzalem allegro i nic interesujacego nie ma.. Czy ma ktos z Was jakies typy godne polecenia? Bylbym wdzieczny za porade!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się po temat. Też do 5k, ale nie koniecznie aż tak bardzo stricte do gier.

 

Poczekamy co napiszą ;]

 

Znalazłem coś takiego

 

http://toshiba.satellite.pro.a200-1mi.mrac...0GPL,Notebook,2

 

http://www.komputronik.pl/Notebooki/HP_Com...pelny,id,46165/

(dla mnie bomba, ma hdmi, lighscribe, grafika nie za dobra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o grafę, to wymieniona Toshiba. Za tą cenę z grafiką typu R 2600/GF 8600 jest chyba tylko Acer. Za 4000zł można mieć Della, który raczej powinien wystarczyć, a dopłacanie na siłę, aby wykorzystać te 5000, moim zdaniem, nie ma sensu, chyba, że na jakiś sprzęt z większą matrycą- ale za pozostałe pieniądze można dokupić całkiem sporawy monitor LCD.

 

------------------------------------------

 

Co do 17":

http://toshiba.satellite.p200-1ex.mrach.co...40PL,Notebook,2

http://toshiba.satellite.p200-1ba.mrach.co...3KPL,Notebook,2

Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w formie podpięcia się do tematu, w czym będzie praktycznie wolniejszy dysk 4200, bo nie interesują mnie wyniki testów, tylko czym się ta prędkość będzie objawiać podczas normalnego użytkowania systemu? Pliki będą się mi 2 dłużej kopiować? W porównaniu do 5400 rzecz jasna. Edytowane przez ...John

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jest coś co ma dvi, 8600m gt i 15,4'' ekran? Jak już znajdę 8600 to sie okazuje ze nie ma dvi i na odwrót ;]

 

Super wyjściem jest Toshiba X200 lub A200, ale obie niestety nie posiadają ani dvi ani też hdmi. Natomiast Pavilion dv6670 posiada hdmi, ale grzeszy grafika. Ciężko, prawda? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to jest tak, że albo dopłacasz 500 zł i bierzesz HP 8710p albo kupujesz coś tańszego. Ten HP to moim zdaniem komputer idealny. Bardzo szybka grafika porównywalna do 8700M GT, tak ze dwa razy szybsza niż 8600M GT DDR2, matryca panoramiczna 17 cali do wyboru matowa i glare. Procek oczywiście C2D 2.0. Super bateria. Tylko 3,4 kg wagi. 3 lata gwarancji. Po prostu nie ma nic lepszego. Nawet HDMI jest... No i HP

Edytowane przez adamus2001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że taki paskudny ;]

Kwestia gustu. Osobiście lubię fajny design, ale ważniejsze są jednak własności użytkowe. Ten Hp ma bardzo solidną i lekką obudowę. Mój laptop z 15 calowym ekranem waży 3 kg, ten tylko 3,4 kg a tyle dobra więcej. Ehh muszę zacząć więcej zarabiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...